جمهوری خواه تماس با ما-ردیابی بیل باید بیشتر به حفاظت از حریم خصوصی و حقوق اساسی کارگران و دیگران

واشنگتن – روز پنج شنبه بعد از ظهر سنا خواهان معرفی قانون حفظ حریم خصوصی به معنای راهنمای راه هایی که در آن شرکت های جمع آوری و استفاده از محل بلوتوث و دیگر اطلاعات برای پیگیری تماس بین افراد آلوده به ویروس coronavirus و کسانی که آنها به تعامل با.

این COVID-19 مصرف کننده حفاظت از اطلاعات عمل می کنند, رهبری, تجارت, رئیس کمیته راجر ترکه یا چوب کوتاه (R–می سی سی پی) و سناتور. دب فیشر (R–نبراسکا), بعید است به حمایت از حزب دموکرات که نگران هستند که آن را نمی کند به اندازه کافی محافظت از حریم خصوصی افراد و حقوق.

در میان دیگر محدودیت های این قانون مستلزم آن است که شرکت های فن آوری به دنبال رضایت برخی از کاربران قبل از پردازش اطلاعات بهداشت شخصی و همچنین موقعیت جغرافیایی و مجاورت داده است. همچنین مستلزم آن است که مردم حق داده می شود به انتخاب کردن از جمله جمع آوری داده ها و پردازش.

این لایحه معاف داده ها-مجموعه اشخاص از حریم خصوصی حفاظت مورد نیاز در ارتباطات عمل می کنند و همچنین جلوگیری مشابه دولت در سطح حفظ حریم خصوصی-قوانین حفاظت از.

مطبوعات آزاد اقدام ارشد سیاست, مشاور Gaurav Laroia ساخته شده این بیانیه به شرح زیر:

“در حالی که ما در حال خوشحالم که این لایحه نویسندگان تشخیص دهند که در اصل دیجیتال تماس با ما-ردیابی برنامه های کاربردی حمل و خطرات حفظ حریم خصوصی خود را برای کاربران و باید در تنظیم این قانون است که عمیقا ناقص.

“قابل توجه این لایحه معاف کارفرمایان از آن ناچیز حمایت و مثال دیگری از یک جمعی شکست برای حفاظت از حقوق اساسی کارگران است. این افزایش جدی عملی و سهام و نگرانی است. ضروری کارگران قهرمانانه نگه داشته زنجیره تامین در حال اجرا و کشور تغذیه و کاربردی است. بسیاری از این تا حد زیادی سیاه و Latinx مردم تحت شرایط خطرناک. آنها همچنان به بیمار و مرگ از COVID-19 در نامتناسب نرخ.

“تماس با دیجیتال-ردیابی ابزار به خوبی ممکن است محل امن, اما تکنولوژی باید تنظیم شده است. ضروری کارگران باید اعتماد به نفس است که این ابزار در حال امن و در واقع کار خواهد کرد برای محافظت از سلامت خود را. اطلاعات در مورد مخاطبین خود را, حرکات خود و سلامت خود باید بهره برداری آن استفاده شود باید به صورت غیر بهداشتی اهداف و یا مشترک با سازمان های اجرای قانون. این امر می تواند به شدت ناعادلانه برای افرادی که کار در شرایط نا امن شود سپس به دنبال غیر قابل تنظیم فن آوری در خانه.

“این لایحه نیز معاف بازدید کنندگان برای کسب و کار از این حمایت. اگر فروشگاه های مواد غذایی استقرار این تکنولوژی به صورت دیجیتالی روی صفحه نمایش مشتریان و سپس این لایحه را پوشش می دهد عملا هیچ کس. این معافیت کاملا فرو کردن قوانین است.

“این لایحه نویسندگان باید بیش از شروع. هر نهاد است که در حال برنامه ریزی برای استقرار این تکنولوژی — این که آیا آنها به دولت و دولت های محلی و یا کسب و کار — باید در انجام این کار تنها برای معتبر عمومی-بهداشت و درمان, دلایل, و در راه است که محافظت از حریم شخصی و حقوق مدنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de