واشنگتن – در حال رشد است اجماع بر نیاز برای اجرایی جبران محدودیت های شرکت های بزرگ که دریافت اضطراری coronavirus بحران کمک. سوال این است که چگونه به بهترین ساختار این محدودیت ها به طور موثر جلوگیری از مالیات دهندگان دلار از بالشتک جیب مدیران به جای کاهش ملی بحران اقتصادی است.

جمهوری خواه ممنوعیت پرداخت افزایش بسیار ضعیف است

مارس 19 جمهوریخواه طرح شامل رقت انگیز ضعیف محدودیت های اجرایی جبران خسارت در شرکت های هواپیمایی و دیگر شرکت های مضطرب که دریافت کمک اضطراری مالی.

این طرح صرفا ممنوعیت پرداخت حقوق دو سال برای مدیران است که به دست آورده بیش از $425,000 در سال 2019. به عبارت دیگر اگر یک مدیر عامل ساخته شده 10 میلیون دلار در سال 2019 او و یا او می تواند کسب $10 میلیون در سال 2020 و 2021. طلایی چتر نجات برای پرداخت این مدیران خواهد بود محدود به دو برابر ارزش خود را از سال 2019 جبران. اگر یک مدیر اجرایی ساخته شده $424,999 در سال 2019 او و یا او را بدون محدودیت پرداخت وجه.

“گفت: شما در حال رفتن به محدود کردن مدیر عامل شرکت پرداخت در یو بی اس در بازار-از شرکت ها و پس از آن صرفا پیشنهاد برای توقف آن پرداخت در قبل از ویروس سطوح — ترفند مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید در تلاش است به جلو است — مانند است مانند تعقیب سارق از خانه خود را و سپس آنها را خواستار Uber برای گریز” گفت: موسسه مطالعات سیاست های اجرایی پرداخت متخصص سارا اندرسون.

جمهوریخواهان طرح خواهد هیچ چیز برای جلوگیری از عظیم مدیر عامل ثروت های بادآورده از طریق سهام خود را بر اساس پرداخت در مالیات دهندگان بودجه بهبود اقتصادی. می گویند مدیر عامل شرکت کردم اعطای سهام به ارزش 9 میلیون دلار در سال 2019. برای مطابقت با ارزش در سال 2020 زمانی که قیمت سهم بسیار پایین شرکت می توانست به جایزه بسیاری از سهام که به راحتی می تواند بالون در ارزش در بهبود.

Exec comp باید دربسته در محیط در یک سطح است که مانع از مالیات دهندگان یارانه برای پرداخت بیش از حد

دو گزینه:

1. محدود کردن کل اجرایی جبران خسارت به بیش از 50 برابر متوسط کارگر پرداخت

“ارتباط مدیر عامل شرکت پرداخت به چند کارگر پرداخت خواهد جلوگیری از مالیات دهندگان از یارانه پمپاژ اجرایی پرداخت و در همان زمان ایجاد انگیزه برای محدود داخلی پرداخت تقسیم بلند کردن پایین دستمزد در مقیاس” اندرسون اشاره کرد.

این پرداخت نسبت حد باید همراه با دیگر پیشنهاد pro-کارگر شرایط از جمله ممنوعیت اخراج تنظیم 15 دلار در ساعت دستمزد حداقل نیاز به کارگر نمایندگی در تخته و ممنوعیت ضد اتحادیه فعالیت است.

به عنوان توضیح داده شده در جزئیات بیشتر در این IPS سیاست مختصر در سال 2018 به مدیران عامل پنج تا از بزرگترین خطوط هوایی ایالات متحده به طور متوسط نزدیک به 10 میلیون دلار و در مجموع غرامت. نسبت بین مدیر عامل و متوسط پرداخت کارکنان این شرکت هواپیمایی در محدوده 80 به 1 در آلاسکا هوا به 195-1 در آمریکا. اگر نجات قانون محدود مدیر عامل پرداخت به بیش از 50 برابر متوسط کارگر پرداخت و اگر این پنج شرکت هواپیمایی نگه داشته ميانه کارگر پرداخت در سطح فعلی خود را اجرائی می تواند کسب درآمد $2.7 میلیون به $4.1 میلیون و هنوز ماندن در زیر این 50:1 نسبت آستانه.

2. کلاه کل اجرایی جبران خسارت در یک مقدار ثابت

در سال 2009 در سنا تصویب اصلاحیه که دربسته در مجموع پرداخت برای همه کارکنان از همه نجات شرکت در بیش از حقوق رئیس جمهور آمریکا ($400,000). این با ارسال یک سیگنال قوی است که کمک مالی مدیران اساسا کار برای مالیات دهندگان که باید به حمایت مالی بیش از حد جبران. اندازه گیری و پشتیبانی توسط سناتور جان مک کین را شامل نمی شد در فینال نجات قانون.

پیشنهاد جایزه ممنوعیت می تواند دور

برخی از نمایندگان مجلس پیشنهاد ممنوعیت اجرایی پاداش بلافاصله شروع و گسترش برای چند سال پس از نجات. این افزایش پتانسیل اجرای نگرانی:

1. سالانه جوایز نقدی را تا سهم کوچکی از کل اجرایی جبران بسته در بزرگترین شرکت های. مدیران بعید است برای دیدار با معیارهای دراز مدت انگیزه جوایز در آینده نزدیک با توجه به کم قیمت سهام.

2. شرکت می تواند دور زدن این محدودیت با تغییر غرامت به اشکال دیگر مانند حقوق و دستمزد و حقوق بازنشستگی و یا بلند مدت گزینه های سهام یا سهام محدود جوایز (به عنوان رئیس جمهور اوباما “پرداخت تزار” تشویق مگا نجات شرکت انجام دهید). همانطور که در بالا اشاره شد, سهام مبتنی بر پرداخت به نوبه خود می تواند به عظیم ثروت های بادآورده پایین جاده به عنوان مدیران پول مالیات دهندگان تامین می شود بهبود اقتصادی. سهام بزرگ مبتنی بر جوایز در لحظه ای که سهم ارزش بسیار پایین می تواند بالون حتی با یک چشم انداز مثبت در بازار است.

دولت باید اقتدار نیروی مذاکره دوباره قرارداد جبران خسارت

اوباما پرداخت تزار کنت فینبرگ در حال محدود تاثیر بر اجرایی پرداخت در نجات شرکت پس از سقوط سال 2008. یکی از دلایل: نجات قوانین محدود قدرت خود را بیش از جبران قراردادهای امضا شده قبل از 11 فوریه 2009. این زمان در اطراف, قانونگذاران باید نیاز به کمک مالی دریافت کنندگان به مذاکره مجدد قرارداد کار برای پاسخگویی دقیق کمک مالی محدودیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im