خواهان شکایت برای جلوگیری از کالیفرنیا از رای گیری از طریق پست در نوامبر

25 مه (بی بی سی) — چند جمهوری خواه گروه باید طرح دعوی در دادگاه در برابر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اجرایی به منظور اجازه می دهد کالیفرنیا برای رای دادن از طریق پست در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

طرح دعوی در دادگاه واصل یکشنبه توسط کمیته ملی حزب جمهوری خواه ملی جمهوری خواه کنگره و حزب جمهوری خواه کالیفرنیا به دنبال داشته Newsom اجرایی جهت ارسال رای-با-ایمیل آراء به همه ثبت نام رای دهندگان غیر قانونی.

اوایل این ماه Newsom یک دموکرات با صدور فرمان اجرایی بیان کرد: “هیچ کالیفرنیا باید مجبور به خطر سلامت خود را به منظور استفاده از حق رای خود.”

اما حزب جمهوری خواه معتقد دموکرات ها در حال تلاش برای استفاده از coronavirus همه گیر هماهنگ و موزون “یک قدرت گرفتن است.”

“دموکرات ها همچنان به استفاده از این اپیدمی به عنوان یک شگرد برای پیاده سازی خود را حزبی انتخابات را در دستور کار خود و رژیم صهیونیستی است. Newsom اجرایی جهت است که آخرین حمله مستقیم بر یکپارچگی ما در انتخابات” RNC رئیس Ronna McDaniel در بیانیه ای گفت. “Newsom را غیر قانونی قدرت گرفتن دستور غذا برای فاجعه است که از بین بردن اعتماد به نفس کالیفرنیا سزاوار به امنیت خود رای می دهند.”

در 27 صفحه طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه شرق کالیفرنیا خواهان استدلال می کنند Newsom اجرایی سفارش را نقض شهروندان حق رای توسط پستی برگه های رای به غیر فعال رای دهندگان حاکی از آن خواهد شد دعوت از تقلب و اعمال زور سرقت و نامشروع رای گیری.

جمهوری خواهان همچنین در توصیف این فرمان اجرایی به عنوان “غصب” از مجلس قانونگذاری کالیفرنیا اقتدار برای تعیین دولت را انتخاب کرده برای ریاست جمهوری.

در دادگاه سند خواهان اشاره است که پس از این فرمان اجرایی صادر شد دولت منتقل شده به مرحله دوم Newsom چهار فاز بازگشایی طرح از مستند اقدامات در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

طرح جمهوری خواهان گفته است که دولت باید خارج شد وضعیت اضطراری توسط رای در نوامبر است.

“منظور این است که کمتر در مورد حفاظت از سلامت کالیفرنیا و بیشتر در مورد حفاظت از انتخابات چشم انداز استاندار حزب سیاسی” دادگاه سند می خواند.

الکس Padilla, وزیر امور خارجه کالیفرنیا است که فشار برای پست الکترونیکی رای گیری پس از همه گیر آغاز شد, رد اتهام اواخر یکشنبه که در حال گسترش رأی-با-ایمیل یک مسئله حزبی توصیف این حرکت به عنوان “اخلاقی ضروری برای حفاظت از حق رای و امنیت عمومی.”

این طرح دعوی در دادگاه در آینه نظرات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن ساخته شده یکشنبه نرده مقابل پست الکترونیکی-در برگه های رای. در یک صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این امر منجر به “بزرگترین تقلب در انتخابات در تاریخ است.”

پدیللا گفت: طرح دعوی در دادگاه است “فقط بخش دیگری از تهمت سیاسی کمپین اسمیر” برابر رای گیری از طریق پست.

“ما نمی خواهد اجازه دهید این ویروس توان استفاده قرار گیرد برای رای دهندگان سرکوب” زیدیه گفت.

طرح دعوی در دادگاه در همان روز آمریکا 9th مدار دادگاه تجدید نظر تایید Newsom محدودیت در کلیساهای برای باز کردن در میان همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im