سالت لیک سیتی — این که آیا آمریکا تراست اخبار خروجی تا حد زیادی بستگی به این دارد که آیا آن شخص است که یک جمهوری خواه یا دموکرات بر اساس یک مطالعه جدید توسط مرکز تحقیقات پیو. در این بررسی که در مورد خواسته پاسخ دهندگان اعتماد در 30 منابع خبری مختلف سیاسی و انتخابات, اخبار یافت که خواهان بازدید از این بسیاری از رسانه ها به عنوان منابع غیر قابل اعتماد در حالی که دموکرات ها دیدم بیشتر از همان منابع معتبر.

“در طول این دوره از تحقیقات ما بیش از چند سال گذشته شده است وجود دارد شواهد قوی از این دراماتیک و در بسیاری از موارد رشد شکاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در دیدگاه های خود را درباره اخبار رسانه ها در منابع آنها اعتماد و در بسیاری از موارد منابع آنها در حال تبدیل شدن به خود اخبار گفت:” امی میچل مدیر روزنامه نگاری تحقیقاتی در مرکز تحقیقات پیو.

تنها هفت رسانه های تولید شده بیشتر اعتماد از بی اعتمادی در میان جمهوری خواهان از جمله فاکس نیوز و برنامه های رادیویی بحث میزبان, Sean Hannity و راش Limbaugh. پاسخ از دموکرات ها تقریبا دقیقا معکوس: تنها هشت رسانه های تولید شده بیشتر بی اعتمادی نسبت به اعتماد — از جمله فاکس نیوز Hannity و Limbaugh.

“شما می بینید تقریبا یک آینه تصویر در دو طرف وقتی که می آید به اعتماد در مقابل بی اعتمادی از همان منابع” گفت: Mitchell.

علاوه بر این مطالعه نشان داد که تنها یک منبع — رادیو فردا — استفاده شد حداقل یک سوم از جمهوری خواهان سیاسی و انتخابات اخبار در این هفته اندازه گیری مطالعه است. در مقابل حداقل یک سوم از دموکرات ها دریافت و سیاسی و یا اخبار انتخابات از پنج منابع خبری مختلف در همان زمان قاب: CNN, NBC News, ABC News, CBS اخبار و MSNBC.

اخبار آمریکایی ها در ماه های آینده خواهد شد که تاثیر مهمی در تصمیم گیری آنها را در غرفه رای گیری. هنوز هیچ منبع خبری است که می توانید مدیریت برای به دست آوردن اعتماد بیش از نیمی از آمریکایی ها — این مطالعه نشان داد که هیچ یک از 30 منابع مورد اعتماد بیش از 50 درصد از بزرگسالان ایالات متحده.

فاکس نیوز ‘برج بالاتر از همه دیگران

بیش از پنج سال گذشته حزبی قطبش در اعتماد از منابع رسانه ای است گسترده تر با توجه به نظرسنجی پیو.

“جمهوری خواهان شده اند به طور فزاینده ای بیگانه از بیشتر از بیشتر تاسیس منابع در حالی که دموکرات ها’ اعتماد به نفس در آنها پایدار باقی می ماند و در برخی موارد تقویت شده است” مطالعه متحده است.

پیو در مقایسه نتایج حاصل از این بررسی با مطالعه مشابه انجام شده توسط مرکز تحقیقات پیو در سال 2014 و در بر داشت که آمریکا بی اعتمادی افزایش یافته و با رشد قابل توجهی در آمریکا احساس بی اعتمادی نسبت به نیویورک تایمز سی ان ان و واشنگتن پست.

انتخابات ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کمک به گسترش این تقسیم گفت: میچل با مرکز تحقیقات پیو.

“ما می بینیم که این شکاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان در شرایط اعتماد خود را از رسانه ها رشد می کند به طور چشمگیری پس از انتخابات 2016,” او گفت:.

اما رشد تقسیم می شود و همچنین نسبت به روند که تا قبل مغلوب ساختن پیشی جستن دوران گفت: Al Tompkins ارشد دانشکده در پوینتر موسسه فلوریدا غیر انتفاعی مستقر در مدرسه روزنامه نگاری و پژوهش سازمان. به طور خاص شکستگی از چشم انداز رسانه های ناشی از ظهور اینترنت موجب گسترش بی شماری از منابع خبری ساخت آن آسان به انتخاب کنید و را انتخاب کنید خروجی که مربوط به نزدیک ترین به جهان بینی خود را — و به چشم پوشی از دیگران است.

در حالی که این بررسی نشان داد که جمهوری خواهان ابراز بی اعتمادی نسبت به بسیاری از رسانه های ایران از’ اعتماد مهر تابیده از طریق بررسی نتایج با دو سوم از جمهوری خواهان گفت: آنها اعتماد فاکس نیوز به عنوان یک منبع.

“در این جمع و جور تر جمهوریخواه رسانه اکوسیستم یک خروجی برج بالاتر از همه دیگران: فاکس نیوز” این مطالعه اعلام کرد. “این امر می تواند سخت به غلو اتصال آن به عنوان اعتماد رفتن به منبع اخبار سیاسی برای جمهوری خواهان.”

در میان دموکرات ها سی ان ان به عنوان قابل اعتماد به عنوان فاکس نیوز در میان جمهوری خواهان: 67 درصد از دموکرات ها گفت: سی ان ان است که یک منبع قابل اعتماد.

تعهد بالاتر?

این بررسی باید با یک دانه نمک گفت: Tompkins. این تصور که برخی از افراد شناسایی برخی از رسانه های خبری به عنوان قابل اعتماد و یا بی اعتقاد دیگران است که هیچ چیز جدید است.

“رسانه های آمریکایی شده است به مراتب بیشتر حزبی در گذشته از آن است که در حال حاضر,” او گفت:.

این شک و تردید است که برخی از رسانه ها مغرضانه در برابر یک دیدگاه سیاسی است که ریشه در تاریخ آمریکا روزنامه نگاری او گفت:. قبل از 1830s بسیاری از ایالات متحده, روزنامه شد, تراز وسط قرار دارد با یک پلت فرم سیاسی و نام خود را بر این اساس: مطبوعات دموکرات فدرال خواه.

“وجود دارد این تمایل به این باور است که ما ایم برخی از مرتب کردن بر اساس از مرزی که ما هرگز قبل از اینجا که ما هستیم بیشتر تقسیم تر از همیشه و من فقط نمی بر این باورند که” او گفت:.

که گفت:, اخبار مصرف کنندگان نباید قرار دادن اعتماد خود را در یک خروجی رسانه ها به دلیل آن تأکید اعتقادات خود اما به این دلیل که اخبار سازمان متعهد است که به دنبال حقیقت — حتی اگر که حقیقت چالش های خود را جهان بینی گفت: Tompkins.

علاوه بر این, اخبار سازمان های بسیار وفادار بینندگان — مانند فاکس و سی ان ان — که ممکن است تکیه انحصاری بر یک خروجی به عنوان یک منحصر به فرد منبع از اخبار و اطلاعات بیشتر در تعهد خود را به بینندگان گفت: Tompkins.

“کسانی که اخبار سازمان های و حتی بیشتر مسئولیت برای دقت و انصاف آنجا که مخاطبان خود را با تکیه بر آنها برای چنین بخش قابل توجهی از تصویر whats going on,” او گفت:. “آن را حتی بیشتر وقت را بر آنها به صورت فراگیر و evenhanded.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de