تحقیقات نشان می دهد ‘پیوند آب و هوا سیاست اجتماعی و عدالت اقتصادی باعث می شود آن را بیشتر محبوب”

در میان تماس های مداوم برای سبز و فقط از بهبود مداوم coronavirus همه گیر و در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی نظاممند و بی عدالتی محققان در جمعه دقیق مطالعات اخیر نشان دادن “سیاست بسته است که رسیدگی به بحران آب و در کنار نابرابری درآمد نژادی و بی عدالتی و بحران اقتصادی هستند و بیشتر محبوب در میان رای دهندگان.”

اعتراضات برانگیخته توسط پلیس مینیاپولیس کشتن جورج فلوید را تجدید فشار در تمام سطوح دولت به دنبال نژادی عدالت—و نه فقط از نظر خشونت پلیس علیه در طول تاریخ به حاشیه رانده شده گروه به خصوص آمریکایی های سیاه و سفید, اما همچنین وقتی که می آید به اقتصادی و زیست محیطی بی عدالتی است.

در قطعه خود را برای واشنگتن پستسه محققان اذعان زمان slate فوری بحران پیش روی کشور و این که چگونه این بحران مرتبط نژادی و نابرابری قبل از جزئیات نتایج دو سطح ملی نماینده افکار عمومی و مطالعات آنها انجام شده بیش از سال گذشته است. “پیام را خانه روشن است” محققان نوشتن. “لینک آب و هوا با سیاست اصلاحات اقتصادی و اجتماعی باعث می شود آب و هوا اکشن محبوب تر با مردم است.”

یک نمونه از این رویکرد سیاستگذاری که محققان برجسته سبز جدید مقابله با وضوح معرفی شده در فوریه 2019 با تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز (D-n. y.) و سناتور. Ed Markey (D-جرم.). این قطعنامه خواستار مقابله با “تهدید وجودی ناشی از تغییر آب و هوا” را از طریق 10-تغییر سال به 100% انرژی پاک است که تضمین می کند فقط انتقال برای کارگران و خط مقدم جوامع در بخش های ایجاد میلیون ها نفر از جدید به خوبی کار پرداخت.

محققان در پشت مطالعات و ارسال قطعه در حال Parrish Bergquist—یک پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه ییل برنامه تغییر آب و هوا و ارتباطات ورودی دستیار استاد سیاست عمومی در دانشگاه جورج تاون—همراه با Matto Mildenberger و لی استوکس که هر دو دستیار اساتید علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا و باید هر یک از کتاب های منتشر شده در آب و هوا سیاستگذاری.

در یک صدای جیر جیر در مورد پست قطعه چهار شنبه, Stokes تصریح کرد خود را پیدا کردن که “پیوند آب و هوا سیاست اجتماعی و عدالت اقتصادی باعث می شود آن را بیشتر محبوب” و جلب توجه به قطعنامه از Ocasio-کورتز و Markey نوشتن که معلوم می شود آنها “تا به حال واقعا محبوب ایده که آنها پیشنهاد سبز معامله جدید است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اولین مطالعه دقیق در کارشناسی, باز کردن دسترسی به مقاله منتشر شده در ماه گذشته در تحقیقات محیط زیست نامه—بررسی 2,476 آمریکایی حاضر در تابستان گذشته. برخی از پاسخ دهندگان به بررسی آب و هوا بسته است که شامل اجتماعی و یا برنامه های اقتصادی, در حالی که دیگران بررسی بسته تنها با سیاست های آب و هوا.

“ما در بر داشت بدون ابهام شواهدی وجود دارد که آمریکایی ها در حمایت از این ایده اصلی در پشت سبز جدید معامله: پرداختن به تغییرات آب و هوایی در کنار مشکلات اقتصادی و اجتماعی” محققان نوشتن این پست. آنها به عنوان توضیح:

در مقایسه با یک بسته سیاستی تنها با آب و هوا اصلاحات از جمله سیاست های اقتصادی مانند یک شغل تضمین اتحادیه انرژی پاک مشاغل و بازآموزی برای سوخت های فسیلی کارگران افزایش حمایت از این بسته به طور متوسط 12 درصد است. در حالی که دموکرات ها در نظر سنجی ما بازدید این سیاست مطلوب تر از جمله اقدامات اقتصادی در یک فضای بسته رانندگی نیست جمهوری خواهان دور.

ما در بر داشت نتایج مشابه زمانی که ما افزود: برخی از سیاست های اجتماعی تخته مانند مسکن مقرون به صرفه و 15 دلار حداقل دستمزد. اجتماعی و سیاست های ما تست شده افزایش حمایت از یک سیاست آب و هوا بسته به طور متوسط 11 درصد است. گفت: برخی از سیاست های اجتماعی—مانند جهانی دولت-اجرای بیمه سلامت و دانشگاه آزاد—افزایش بسته های کلی محبوبیت اما کاهش حمایت از حزب جمهوری خواه.

دوم مطالعه انجام شده در ماه گذشته مورد بررسی 1,049 آمریکایی ها برای تعیین محبوبیت از جمله آب و هوا سیاست های محرک بسته های لازم در حال انجام همه گیر. شبیه به اولین مطالعه محققان دریافتند “بسته است که سرمایه گذاری در انرژی پاک و حمل و نقل در حال محبوب تر از coronavirus صرف است که نادیده بحران آب و هوا.”

“در نظر سنجی ما از جمله سرمایه گذاری در باد و انرژی خورشیدی را افزایش می دهد پشتیبانی توسط 8.5 درصد ساخت آن را یکی از محبوب ترین سیاست قطعه هست که ما تست شده است. در حالی که انرژی پاک سرمایه گذاری بیشتر محبوب در میان دموکرات ها از جمله آنها می کند کاهش حمایت از حزب جمهوری خواه” آنها بنویسید. “تا کنون در کنگره است و نه متمرکز سبز محرک.”

تحقیقات توجه داشته باشید که “بحران آب و هوا را نمی خواهد استراحت در طول همه گیر” و “اثرات آب و هوا خواهد سقوط به طور نامتناسبی در جوامع رنگ از جمله آمریکایی های سیاه و سفید—همان گروه که در حال حاضر در سخت ترین ضربه از Covid-19 بحران بیکاری و خشونت پلیس.”

با توجه به محبوبیت جفت ضروری و مورد نیاز اقدام آب و هوا با سیاست هایی که آدرس نابرابری نژادی و بی عدالتی و بحران اقتصادی محققان نتیجه گیری کرد که “در آینده ما ممکن است پیدا کردن کنگره در نظر گرفتن این رویکرد است.”

این قطعه می آید حدود یک هفته پس از DNC شورای محیط زیست و بحران آب و هوا را از یک حزب دموکرات پلت فرم توصیه کارگردانی در presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن خواستار به صورت یک طرح ملی از طریق 2050 است که “آگاهانه توسط چشم انداز و آرمان سبز معامله جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im