محققان پیدا کردن درب اتاق در لندن در مجلس عوام

Feb. 26 (UPI) — در حالی که انجام سنگین بازسازی در لندن در مجلس عوام این هفته خدمه کشف یک مدت طولانی فراموش شده ورودی که مقامات می گویند قدمت آن به اواسط-1600s — و احتمالا مورد استفاده توسط برخی از برجسته انگلیسی, چهره های تاریخی.

خانه دستخوش 5 میلیارد دلار پروژه مرمت و کار به تازگی راهرو در پشت پانل های چوبی. گذرگاه و پس از آن اتاق در اصل نصب شده برای مهمانان رفتن به جشن ضیافت در سال 1660 تاجگذاری چارلز دوم بود و بعدها مورد استفاده توسط قانونگذاران برای دسترسی به کاخ وست مینستر قرون وسطی ساختمان که در مجلس تشکیل شده تا ساختار سوخته در یک سال 1834 آتش.

در یک اتاق کوچک فراتر از درب محققان دریافتند اصلی لولا برای دو درب های چوبی که باز به وست ساختمان.

راهرو پر شد با آجر در طول کار بازسازی پس از گسترده قانونی ساختمان بمباران شده در جنگ جهانی دوم است.

کارشناسان می گویند در میان کسانی که احتمال استفاده از این درگاه در قرن 17th شد Robert Walpole, بریتانیا برای اولین بار نخست وزیر دولتمرد ویلیام پیت جوانتر و diarist Samuel Pepys.

خدمه نیز یافت می شود نقاشی های دیواری — با مداد-از سال 1851 که bricklayers بسته بخشی از راهرو. آن را بخوانید: “این اتاق محصور شده توسط تام پورتر بود که بسیار علاقه مند در ولد آل.”

بیشتر نقاشی های دیواری خواندن “این فراماسون شد زنی این groines 11th آگوست سال 1851 واقعی دموکرات” یک مرجع به یک جنبش است که به نام برای همه, انگلیسی, مردان به حق رای دادن.

“فکر می کنم که این گردشگاه استفاده شده است توسط بسیاری از افراد مهم در طول قرن ها باور نکردنی است” گفت: مجلس عوام سخنران لیندسی هویل. “من با افتخار از کارکنان ما برای ساخت این کشف و من واقعا امیدوارم که این فضا را جشن گرفته است برای آنچه در آن است ما بخشی از مجلس تاریخ است.”

“ما trawling را از طریق 10,000 uncatalogued اسناد و مدارک مربوط به این کاخ در تاریخی انگلستان archives Swindon وقتی ما در بر داشت برنامه ای برای درگاه ورودی در ایوان پشت سالن وست” گفت: دانشگاه نیویورک تاریخی مشاور لیز هالم اسمیت. “به ما نگاه, قاب نزدیک ما متوجه کوچک وجود دارد, برنج میکروسکوپی است که هیچ کس واقعا متوجه قبل از باور آن را فقط ممکن است یک برق کمد. هنگامی که یک کلید ساخته شده برای آن قاب را باز کرد تا مانند یک درب به این راز ورودی.”

مخفی اتاق حتی تا به حال کار برق آنها گفت. بعد از محققان باز درب آنها تبدیل شده را در یک, هنوز هم عملکرد لامپ که کارشناسان حدس می زنم احتمالا نصب شده در دوران پس از جنگ جهانی دوم مرمت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im