بیایید می گویند شما یکی از بیش از 1.7 میلیون نفر در ایالات متحده ایم که قرارداد COVID-19 و شما شده است به اندازه کافی خوش شانس به لرزش کردن ویروس و بهبود می یابند.

چه اتفاقی می افتد زمانی که شما روبرو می شوند COVID-19 coronavirus دوباره ؟

تبلیغات

عفونت مجدد یک نگرانی عمده در میان مقامات بهداشت عمومی به عنوان کشور حرکت به سمت بازگشایی اقتصاد است.

“ما دوست داریم به فکر می کنم ما اساسا یک و با انجام این ویروس به طوری که اگر شما مبتلا به این ویروس شما توسعه آنتی بادی و دفعه بعد که شما روبرو می شوند این ویروس در آن طول می کشد آن و حذف آن از بدن خود را” جفری شمن مدیر دانشگاه کلمبیا آب و هوا و بهداشت عمومی برنامه گفت: در سلامت زندگی می کنند! مصاحبه.

محققان تعجب می کنم که آیا بهبود COVID-19 بیمار می تواند قرارداد این ویروس دوباره و اگر چنین است آیا دور دوم از عفونت خفیف تر خواهد بود — و یا حتی بیشتر ناتوان کننده.

در این مرحله این سوال “من نیاز به پاسخ با نگاه کردن به توپ کریستال من گفت:” دکتر ولید جاوید مدیر پیشگیری از عفونت و کنترل در کوه سینا مرکز شهر در شهر نیویورک است.

آیا واقعا عفونت مجدد?

پراکنده مطالعات نشان داده اند حضور COVID-19 در خون از افرادی که به نظر می رسد به بهبود شمن گفت.

اما روشن نیست که آیا این واقعی است عفونت مجدد یا چیز دیگری.

“ما این را دیده ام بارها و بارها که در آن افرادی که ما واقعا فکر کردم پاک شد و تا به حال آزمایش منفی در حال آزمایش مثبت متعاقبا” شمن گفت. “ما یافت نشد واقعا شواهد قطعی آن است که از تکرار عفونت برای این افراد است.”

تبلیغات

وجود دارد یک زن و شوهر از جایگزین توضیحات برای این موارد است که باید حکومت قبل از یکی می گویند مردم در حال reinfected با COVID-19 دکتر گفت: گرگ لهستان مدیر واکسن گروه تحقیقاتی در کلینیک مایو در روچستر, Minn.

این ویروس در تست های مردم با استفاده از ممکن است چیدن در کلش مواد ژنتیکی از شکست coronavirus به جای واقعی عفونت لهستان گفت.

آن را نیز ممکن است که coronavirus مردد دیگر در این سیستم بیش از پیش شناخته شده و بعد از تست های تشخیص ویروسی شواهد یافت نشد درست پس از یک فرد بهبود او اضافه شده است.

“آنچه که ما می گویند که ما دانش ایمنی به COVID-19 تنها 18-ish هفته طولانی” لهستان گفت. “ما هیچ اواسط یا دراز مدت داده است. هیچ کدام.”

به دنبال در شش دیگر شناخته شده coronaviruses برای سرنخ در مورد COVID-19 می تواند خسته کننده به دلیل پاسخ ایمنی بدن به طور گسترده ای متفاوت است.

چهار coronaviruses است که باعث سرماخوردگی می تواند دست انداختن سیستم ایمنی بدن شما را نسبتا به آسانی.

“با چهار فصلی coronaviruses است که گردش بیشتر هر زمستان حفاظت طول می کشد به عنوان کمی تا 80 روز به عنوان طولانی به عنوان یک یا دو سال شاید سه” لهستان گفت.

“حدود 90 درصد از جمعیت دارای آنتی بادی برای هر یک از این چهار coronaviruses اما ما آنها را بارها و بارها” شمن گفت. “ما شواهد نشان می دهد که مردم تکرار عفونت توسط این coronaviruses است که بسیار مورد. این بدان معنی است که آنها در حال گرفتن آنها را بارها و بارها در وجود برخی از آنتی بادی است که باید توسعه یافته است.”

آیا جهش مهم است ؟

دو بیماری همه گیر coronaviruses سارس و MERS انجام سریع ایجاد آنتی بادی است که معطل در خون برای دو تا سه سال لهستان گفت.

تبلیغات

اما هر دو از این coronaviruses petered قبل از پژوهشگران می تواند به دست آوردن یک درک روشنی از اینکه آنتی بادی امر حفاظت از مردم در برابر عفونت های آینده لهستان اضافه شده است.

مطالعات COVID-19 بازماندگان پیدا کرده اند حضور خنثی سازی آنتی بادی در خون خود نوعی که بلوک ویروس از آلوده کردن سلول های انسان است. اما معلوم نیست که آیا وجود دارد به اندازه کافی آنتی بادی های ایجاد شده برای دفع آینده coronavirus حملات.

“این است که احتمال عفونت مجدد? من فکر می کنم بله” لهستان گفت. “آن است که به احتمال زیاد به عنوان شدید? من قصد دارم به حدس می زنم هیچ مگر — و این بزرگ boogeyman — این ویروس جهش ژنتیکی. و آن را به آرامی جهش.”

یک جهش فرم COVID-19 coronavirus خواهد بود قادر به مسواک زدن گذشته آنتی بادی های ایجاد شده برای مبارزه با زمان گونه گسترده ملت است.

خبر خوب این است که coronavirus ژنتیکی بسیار بعید به جهش در راه است که آنفولانزا می کند, جاوید گفت.

ویروس آنفلوانزا شکسته است RNA است که باعث سریع جهش به همین دلیل است که سالانه آنفولانزا عکس های مورد نیاز برای ارائه حتی جزئی حفاظت جاوید گفت.

“برای coronavirus مواد ژنتیکی یک رشته” جاوید گفت. “توانایی برای ویروس آنفولانزا به جهش بسیار بالاتر است.”

“آنچه ما در مورد نمی دانم این ویروس خاص است که اگر آن را تغییر دهید به اندازه کافی است که ما نمی هر گونه حفاظت” جاوید گفت. “اگر آن تغییر نمی کند, ما محافظت خواهد شد برای آن زمان که ما آنتی بادی اقامت با بدن ما است. اگر آن تغییرات قابل ملاحظه ای ما ممکن است به عفونت مجدد و شدید بیماری اگر چه احتمال این سناریو قابل ملاحظه ای کمتر است.”

تبلیغات

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری باید بیشتر در مورد COVID-19.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de