سودای بایدن شروع می شود سه شنبه با ویرجینیا برنده

خواهد شد WEISSERT

واشنگتن — جو بایدن بریده خود را برای اولین بار عمده سه شنبه, پیروزی, برنده, میدان نبرد ویرجینیا شروع به محوری ترین شب دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه و اضافه کردن به یک سیاسی قابل توجه گشت که نگاه غیر قابل تصور فقط در هفته گذشته.

سناتور. برنی ساندرز است که به دنبال اولیه صفحه اصلی-وزارت امور خارجه پیروزی در ورمونت و نظر سنجی شروع بسته شدن در برخی از 13 کشورهای دیگر رای گیری از کالیفرنیا به مین است. رای گیری شد و هنوز هم اتفاق می افتد و در دو تا از بزرگترین جایزه های تگزاس و کالیفرنیا.

ویرجینیا و آن 99 نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها در این تابستان در میلواکی شد اولیه بالابر برای بایدن پس از ساندرز و میلیاردر سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ به شدت اعتراض آن گذشته هفته است.

یک بار چندپاره و فاقد تأثیرگذاری اولیه وارد سوپر جمعه به عنوان یک به طور فزاینده ای به خوبی تعریف شده نبرد بین چپ دموکرات که پشت امثال ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن و فوتبال ترجیح می دهند بایدن. یک کارت وحشی بود بلومبرگ که قلم اصلی برای اولین بار چهار متحده اما ریخت و 500 میلیون دلار از ثروت شخصی به شنبه و در مواجهه با افزایش فشار به آن را اثبات کند شد همه به ارزش آن.

دو نفر دیگر از میانه های مینه سوتا بهداشت ، ctq و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا, هر دو سمت چپ مسابقه در اجرا تا سه شنبه پس از آن به طور چشمگیری تایید بایدن روز دوشنبه. که کمک به متحد کردن میانه رو پشت معاون سابق رئیس جمهور که کمپین در معرض خطر سقوط تا زمانی که او توجهی پیروزی در روز شنبه در ایالت کارولینای جنوبی اولیه.

چرخش خواهد بود بیشتر از همه قابل توجه به دلیل فوق العاده روز شنبه قرار بود در مورد هیولا جمع آوری کمک های مالی و سیاسی قوی سازمان است. بایدن تا حد زیادی به حال نه و با این حال هنوز هم نگاه آماده برای قوی شب. Sanders, اعتراف دموکراتیک سوسیالیستی استدلال که این بزرگان در تقلا بودند برای جلوگیری از او را از نامزدی آن را به نظر می رسد فقط در هفته گذشته او می تواند فرار ،

“سیاسی ایجاد شده خود را انتخاب: کسی اما برنی ساندرز” ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند نوشت: در جمع آوری کمک های مردمی پیام سه شنبه.

“حقیقت این است که ما همیشه شناخته شده ما در کل لعنت به 1 درصد از این کشور” فولادوند اضافه شده است. “اما ما باید چیزی به آنها نمی کرده اند: مردم. مقدار زیادی و تعداد زیادی از مردم است.”

ویرجینیا سنتی نوسان دولت است که منتقل شده است بیشتر قابل اعتماد دموکراتیک در سال های اخیر به خصوص که مردم زندگی در پر جمعیت جوامع در خارج از واشنگتن تبدیل پشت خود را بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بسیاری از حومه رای دهندگان در سراسر کشور است.

ورمونت اول فرستاده ساندرز به کنگره در سال 1990 و که او می خواهم ضبط آن 16 نمایندگان در شک و تردید هرگز. او حتی برگزاری یک تجمع پیروزی روز سه شنبه در زادگاه خود از Burlington, جایی که او یک بار شهردار.

بایدن به بوق و کرنا پشتیبانی قوی خود را در میان آمریکایی های آفریقایی تبار آمریکایی است که به دنبال به دندانه دار کردن برنده در سراسر جنوب. در علاوه بر این به ویرجینیا او را دریافت کنید شانس خود را و کمی بعد شنبه خللی در کارولینای شمالی — کلید نوسان دولتی که مورد حمایت رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2008 و که او امیدوار به بازگشت از مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر — آلاباما, آرکانزاس و تنسی.

بایدن انتخاباتی نیز امید برای قوی نشان دادن در اوکلاهما.

ساندرز که در حال حاضر برنده نیوهمپشایر و نوادا و امن مجازی کراوات در آیووا مورد علاقه در مین و او می تواند تا پایان سرقت های وارن ایالت ماساچوست و مینه سوتا به خصوص با Klobuchar در حال حاضر خارج از مسابقه است. و او بازدید یوتا scrounging برای رای نهایی در روز دوشنبه.

وارن کمپین نه پیش بینی پیروزی آشکار در هر نقطه رای گیری روز شنبه اما امیدوار است برای انتخاب نمایندگان در کلرادو و کالیفرنیا. او برترین مشاوران پیش بینی کرده اند که هیچ یک از کاندیداها ممکن است به کنوانسیون کافی نمایندگان به امن نامزدی — به طور بالقوه موقعیت وارن برای نقش خود اختصاص خواهد داد.

تگزاس و کالیفرنیا حساب 643 نمایندگان — یا حدود یک سوم از نزدیک به 2000 مورد نیاز به پرچ نامزدی. در تمام سه شنبه های ارائه شده 1,344 جدید نمایندگان یا حدود 34 درصد از تمام کل برای grabs در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>