‘خرده فروشی’ comic بسته فروشگاه بوت ‘نانسی’ به نظر می رسد در Deseret News

یکشنبه آخر “خرده فروشی” طنز به عنوان Grumbel فروشگاه نشانه پایین می آید و مارلا کوپر, Val و خدمه در حال حرکت به فرصت های جدید — و نه بر خلاف خالق هنجار Feuti.

“من خوش شانس بوده ام در سال های اخیر به چندین فرصت ایجاد کتاب های کودکان و تصمیم گرفته اند در زندگی حرفه ای من در این مسیر جدید” او ارسال شده بر روی وب سایت خود normfeuticartoons.com با اعلام “خرده فروشی” پایان پس از گذشت بیش از 13 سال روزانه کمیک در مورد کار در یک فروشگاه.

شروع دوشنبه Deseret News شروع خواهد شد در حال اجرا “نانسی.”

“آن را به سادگی یک طنز در مورد یک دختر کوچک با یک شخصیت بزرگ و دوستان و همکلاسی ها و محاصره عمه Fritzi” نوشت Shena گرگ مدیر کمیک و خریداری برای اندروز McMeel پیوند در پاسخ به سوالات فرستاده شده توسط Deseret News.

“نانسی” ریشه در “Fritzi ریتز” کمیک استریپ است که آغاز شده و در سال 1922 کشیده شده توسط لری Whittington طبق اخبار منتشر شده از اندروز McMeel که سندیکاهای “نانسی.” Whittington چپ نوار در سال 1925 و هنرمند جدیدترین Bushmiller شروع به ایجاد کمیک.

نانسی و Sluggo از “نانسی” که در آغاز Deseret News on Feb. 24, 2020.
اندروز McMeel پیوند

نانسی معرفی شد و در سال 1933. محبوبیت او بزرگ شد و در سال 1938 کمیک را تغییر نام به “نانسی.” سپس او دوست Sluggo نیز معرفی شده است.

پس از Bushmiller مرگ در اوایل 1980s نوار تا به حال چند تن از هنرمندان از جمله مرد و براد Gilchrist از سال 1995 تا اوایل سال 2018 است.

در سال 2018 هنرمند در پشت “نانسی” تغییر کرده است.

“ما به دنبال کسی که تا به حال یک درک عمیق از تاریخ و از ویژگی های اصلی ‘نانسی’ در حالی که همچنین آوردن خود حساسیت و طنز, به طنز” نوشت: گرگ.

کمیک از اولیویا Jaimes یک نام مستعار برای 18 تا 35 سال در حال حاضر در پشت “نانسی” آغاز شده و در 9 آوریل سال 2018 به روزانه کمیک و در مارس 6, 2018, برای یکشنبه, کمیک, گرگ گفت.

“اولیویا ترجیح به استفاده از یک نام مستعار برای حفظ بقیه زندگی خود را جدا از زندگی خود را به عنوان کاریکاتوریست پشت ‘نانسی,'” گرگ گفت.

Jaimes’ 8 ساله نانسی در رباتیک تیم با استفاده از تلفن همراه و لپ تاپ همراه با دوستان با Sluggo و یک دوست جدید به نام استر. همچنین دوقلو به نام اگنس و لوسی معرفی شده اند و نوار هنوز عمه Fritzi.

“نانسی شده است مورد علاقه من لودگی grouch برای مدت زمان طولانی. من هیجان زده به لودگی و بد خلق طریق صدای خود را به جای فقط مال من” گفت: Jaimes در اندروز McMeel انتشار اخبار.

گذشته “نانسی” کمیک توسط Bushmiller و Jaimes در دسترس هستند gocomics.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>