خرده فروشی رزومه در کانکتیکات گذشته دولت اجازه می دهد تا COVID-19 reopenings

مارس 20 (UPI) — کانتیکت در روز چهارشنبه شد نهایی امور خارجه ایالات متحده برای نرم کردن آن بیماری همه گیر کوروناویروس مربوط به محدودیت ها به عنوان کسب و کار خرده فروشی اجازه داده شد برای بازگشایی, برای اولین بار در نزدیک به دو ماه.

در اولین مرحله از چهار مرحله بازگشایی طرح صادر شده توسط رژیم صهیونیستی. ند لمانت فروشگاه های خرده فروشی و مراکز اجازه داده شد به اعتراف خریداران در زیر مجموعه ای از COVID-19 دستورالعمل مانند محدود کردن اشغال به 50 درصد و اجباری پوشیدن ماسک در چک کردن شمارنده.

داخل سالن دادگاه های مواد غذایی, اما, باید بسته باقی می ماند و رستوران ها باید به فروش مواد غذایی را خارج و تنها.

سرگرمی در هوای آزاد فعالیت هایی مانند پیاده روی و دوچرخه سواری در کوهستان, همچنین می توانید رزومه خود را در کانکتیکات با شروع چهارشنبه.

بازگشایی آمد به عنوان دولت ثبت بیش از 300 جدید COVID-19 عفونت و 23 اضافی مرگ و میر در روز سه شنبه. بیش از 900 بيمار همچنان در بیمارستان بستری است.

در سراسر ایالات متحده تعداد موارد تایید شده پیشی 1.5 میلیون مرگ و میر افزایش به بیش از 92,000 از ظهر چهارشنبه. جدید روزانه موارد باید به طور متوسط حدود 20 ، 000 در این هفته.

کسب و کار خرده فروشی نیز مجاز به بازگشایی روز شنبه در کنتاکی تحت رژیم صهیونیستی. اندی Beshear را “سالم در محل کار” طرح.

وجود خرده فروشان باید در حد ظرفیت به 33 درصد ظرفیت و در کانکتیکات کارکنان باید پوشیدن پوشش صورت در حالی که در نزدیکی دیگر کارمندان و یا مشتریان. صاحبان فروشگاه شده اند خواست برای نصب کف کن در صندوقدار مناطق برای ایجاد فاصله امن.

رستوران ها در حال برنامه ریزی برای باز کردن جمعه در کنتاکی.

“این رفتن به یک مقدار زیادی از اضافی فعالیت” Beshear گفت: در به روز رسانی روزانه “و ما مطمئن شوید که ما آن را با خیال راحت. اما من به شما اعتماد. ما شده اند خیلی خوب است. اما ما مجبور به انجام آن متفاوت است. اگر ما در مورد آن را به عنوان قبل از ما باید دوباره مکث اقتصاد ما.”

در ایالات متحده در کانون نیویورک, Gov, اندرو کومو گزارش 112 اضافی مرگ و میر ناشی از COVID-19 در حالی که تعدادی از بستری شدن در بیمارستان کاهش یافت و به زیر 300 برای اولین بار از زمان شیوع بیماری به اوج خود رسید و در اوایل ماه آوریل.

کومو با تمرکز توجه خود را در طول جلسه توجیهی روزانه چهارشنبه در چگونه این بیماری همه گیر است که بر دولت کم درآمد و اقلیت جوامع با استناد به نتایج حاصل از ایالت آنتی بادی آزمایش نشان آن جمعیت هنوز در حال ضربه سخت coronavirus.

“داده ها نشان می دهد نه فقط بالا مثبت, درست است که تعداد زیادی از مردم تا به حال مثبت اما گسترش ادامه دارد در آن دسته از جوامع که در آن موارد جدیدی هستند که از” او گفت:.

در پاسخ کومو گفت: “امروز ما در حال گسترش ایمان ما بر اساس برنامه تست … به 72 مکان در سخت ترین ضربه جوامع است. ما را نیز گسترش آزمایش به 40 تحولات مسکن.”

در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio تصریح کرد تعهد خود که macy’s Fourth of July fireworks رویداد خواهد شد در این تابستان با وجود ادامه سخت اجتماعی فاصله اقدامات در این شهرستان است.

اما او هشدار میدهد: “فراموش نمی کنیم آن را شبیه به آنچه که ما انجام داده ایم در گذشته است.”

“آن را شامل آتش بازی آن را شامل میسی که همه ما می دانیم” شهردار گفت. “ما در حال رفتن به اجازه دهید ما تولد ملت به رسمیت شناخته نشده. اما هر آنچه که ما انجام شده است در مورد رفتن به مورد اول ایمنی.”

ایالات متحده عهده COVID-19 همه گیر

باس طرفدار مغازه ها مدیر بازاریابی دیوید اسمیت (R) حمل یک جعبه اهدا ماسک صورت به رحمت سلامت در چسترفیلد, Mo. در مارس 13. این شرکت اهدا 1 میلیون FDA تایید شده ASTM سطح 1 روش ماسک صورت به بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر. عکس بیل ” Greenblatt/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im