بازاندیشی آزادی, دولت, و تخصص در زمان COVID-19

با COVID-19 بحران ما خواسته شده و در بسیاری از موارد به دستور دولت به شدت تغییر زندگی ما: نه برای رفتن به محل کار مگر اینکه ضروری است به معاشرت در گروه های بزرگ و یا در برخی از مکان برای رفتن در همه جز ضروری سفر. عواقب رعایت محدوده از دست دادن سرگرم کننده برای از دست دادن امرار معاش. بسیاری از مردم از دست دادن شغل خود و سلامت خود را بیمه و بسیاری از آنها قادر به پرداخت اجاره. و همه از این در حال انجام است چرا که کارشناسان پزشکی می گویند ما بهتر خواهد شد اگر ما آن را انجام دهد.

این بیماری همه گیر است که ما را وادار به تجدید نظر در روابط ما به دولت و چگونه ما از نظر علمی و تخصص های پزشکی. اگر ما این کار را بازنگری است که به عنوان یک چیز مثبت است که می تواند بیرون آمدن از این وضعیت وحشتناک. در ایالات متحده به عنوان در بسیاری از کشورهای جهان ارتباط بين مردم و دولت و چگونه ما مربوط به تخصص عمیقا سرشار.

ما به تازگی بر روی گوشی با دوستان صحبت کردن در مورد شش پا اجتماعی فاصله گرفتن حکومت. ما همه مشخص نیست که چگونه این ویروس منتقل می شود و نگه داشتن شش پا را از مردم دور به نظر می رسید کمی افراطی است. تا زمانی که کسی نمی عطسه بر شما نیست آن را OK به سادگی مطمئن باشید به لمس نمی کند کسی ؟ ما باید اطاعت برادر بزرگ دولت و اقامت شش پا میشه ؟ ما باید فکر می کنم برای خودمان نمی تواند گوسفند را خود ما قضاوت? یا باید تسلیم به کارشناسان بهداشت و درمان که ممکن است می دانم که بیشتر از ما انجام دهید ؟ چگونه ما مرتب از این ؟

چگونه ما فکر می کنم در مورد این مسائل کلیدی است و نه فقط برای فکر کردن در مورد چگونه ما در پاسخ به اقدام دولت در این بیماری همه گیر آن نیز حیاتی برای درک این که چگونه ایالات متحده به پایان رسید تا با یکی از فقیرترین پاسخ به همه گیر و آنچه ما تغییر برای اطمینان از ما بهتر انجام دهید در این صورت از بسیاری از بحران های دیگر ما مانند تغییر آب و هوا و بی خانمانی.

حمله به آزادی و علم

در ایالات متحده, ما چگونه فکر می کنم در مورد نقش دولت و نقش تخصص علمی شکل گرفته است توسط دو موفق جناح راست پروژه: the Reagan انقلاب و جنگ علم است. از ریگان انقلاب استدلال کرد که دولت در این راه از “سحر و جادو از بازار آزاد” و هنگامی که ما اجازه می دهد تا کسانی که با سرمایه به انجام آنچه آنها می خواهند همه ما زندگی می کنند بهتر است. حق با ابداع واژه “پرستار بچه دولتی” برای توصیف دولت به عنوان یک نیروی است که فکر می کند آن را می داند بهتر از ما در مورد چگونه ما باید زندگی می کنند و آن را استدلال می کند که ما در حال بهتر کردن بدون مداخلات خود. ظهور نئولیبرالیسم به اصطلاح اجماع واشنگتن گسترش مشابه تفکر در سراسر جهان است.

قبل از ریگان انقلاب ديدگاه غالب در آمریکا این بود که دولت می تواند در خدمت نیازهای انسان—که سرمایه گذاری در کالاهای عمومی مانند کتابخانه ها و مدارس و مسکن و حمل و نقل عمومی و بهداشت محیط زیست خدمت می کنند همه ما هست. این مشاهده شده بود غالب در بسیاری از نقاط جهان به عنوان یک نتیجه از جنبش های اجتماعی از اوایل قرن بیستم. در آمریکا مردم در مبارزه برای تبدیل دولت به ارائه کالاهای عمومی و برای خدمت به انسان به جای منافع شرکت های بزرگ. کسانی که مبارزات لایه زیرین این قرارداد جدید که ایجاد یک طیف وسیعی از برنامه های دولت است که در خدمت عمومی: تامین اجتماعی, بیمه بیکاری, بیمه ایمنی و بهداشت شغلی استاندارد و مالیات بر ثروتمندان و شرکت های بزرگ به پرداخت هزینه برای برنامه های. فعالان در دهه 1960 گسترش آن دسته از کالاهای عمومی شامل ناهار رایگان برنامه های سرمایه گذاری در مسکن, گسترش رفاه و حمایت از, و بیشتر.

جناح راست آزادیخواه متفکران که ایده های پشتیبانی ریگان انقلاب تعریف آزادی به عنوان آزادی از مداخله. آنها استدلال می کنند که بیشتر افراد چپ به انتخاب خود را از مداخله دولت بهتر است آنها هستند و بهتر است همه ما به عنوان یک جامعه است. این دیدگاه از آزادی است که در تضاد کامل با یک نظر که تعریف آزادی به عنوان آزادی از سلطه معنی ما از نیروهای اجتماعی که ما محدود توسعه انسانی.

تمرکز بر دولت و مردم محروم از آزادی را نادیده می گیرد که قدرتمند کسب و کار و حتی افراد همچنین می توانید محروم کردن دیگران از آزادی و این که یک نقش کلیدی دولت به سلطنت در منافع قدرتمند برای محافظت از آزادی و رفاه بقیه از ما. زمانی که دولت توقف اخراج در وسط این بحران هستند آنها محدود کردن آزادی از صاحبخانه و یا آنها در حال گسترش آزادی از مردم به ماندن در خانه های خود را ؟

به عنوان یک نوجوان یکی از ما مشغول به کار در یک کارخانه و شاهد یک دولت بازرس ایمنی بودن رشوه توسط کارخانه ، روز بعد نگهبانان ایمنی گرفته شد از تجهیزات سنگین ما استفاده شد و در عرض یک هفته یک همکار از دست رفته بخشی از انگشت خود را در یک دستگاه. دولت موفق به محدود کردن آزادی مالک کارخانه و به عنوان یک نتیجه از کارکنان همه از دست این آزادی را به کار در ایمنی و یک کارگر از دست داده و آزادی برای همه انگشتان خود را.

با کروناویروس پناهگاه در محل سفارشات دولت ما محروم از آزادی ما به بیرون رفتن معاشرت و کار به عنوان ما می خواهیم با هدف کاهش گسترش ویروس و در نتیجه افزایش احتمال هر یک از ما باید این آزادی را برای ادامه زندگی. معقول مردم می توانند اختلاف نظر در مورد چگونه به تعادل های مختلف آزادی, اما اولین گام در حال انجام است که به اذعان تمام جنبه های آزادی ما با چهره و نگاهی به راه های دیگر بازیگران, فراتر از فقط دولت می تواند به مردم محروم از آزادی.

به عنوان بخشی از همان فکری حمله علیه دولت اقدام نیروهای جناح راست نیز درگیر در یک حمله سیستماتیک در اعتبار ، این تبدیل شدید با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که استدلال می کند که رسانه های که در تضاد با چیزهایی که او می گوید “جعلی” و این که او غرایز روده مورد COVID-19 ویروس به عنوان مشروع به نظرات علمی کارشناسان بود. بی اعتمادی در کارشناسان در حال رشد بوده است برای مدت زمان طولانی و مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر ذینفع آن از علت آن.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

صنعت دخانیات پیشگام استراتژی از شک در تاسیس علم است. آنها متوجه شدم که آنها تنها نیاز به یک چند از دانشمندان به مخالفت با جریان اصلی نمایش برای از بین بردن این باور است که وجود یک اجماع است که سیگار کشیدن باعث سرطان می شود. صنعت سوخت فسیلی استفاده می شود همان راهکار (و حتی برخی از همان مشاوران) به صندوق و ساخت آب و هوا انکار جنبش و متقاعد کردن بسیاری از آمریکایی ها که تغییر آب و هوا یک جعل است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته این چند گام بیشتر, انتصاب افراد با تخصص های مربوط به موقعیت های بالا و آشکارا دروغ گفتن در مورد حتی حقایق ساده مانند این که چگونه بسیاری از مردم با حضور در مراسم تحلیف خود.

به عنوان ما همه تلاش برای مرتب کردن چه باید بکنید و چه کسی به این باور ما انجام می دهند که در یک زمان هنگامی که اعتماد به کارشناسان و اعتماد در دولت هستند و در همه زمان پایین. برای چند دهه گذشته ما تجربه شده است چه فیلسوف Bruno Latour تماس یک بحران معرفت شناختی که در آن یک حس مشترک و یک مجموعه مشترک از حقایق برای توصیف و درک کنند که واقعیت ضعیف هستند. که بحران های متعدد باعث می شود: برخی از دانشمندان در پرداخت از صنایع و بسیاری از مردم در دولت هستند بیش از حد. بسیاری از رسانه ها نشانی از انحراف به سمت دیدگاه های کسانی که با قدرت. اما به همان اندازه اگر نه مهم تر دلیل است که ما در یک بحران معرفت شناختی است که شده است وجود دارد هماهنگ حمله به باور ما در علم و چگونه ما را در درک ماهیت آزادی از سمت راست. دموکراسی در زنجیره توسط نانسی مک لین و تاریک پول با جین مایر جزئیات هماهنگ و بسیار خوبی تامین می شود و تلاش برای توسعه جناح راست فکر می کنم مخازن کنترل های دانشگاه ها و انتشار ایده هایی که آزادی به معنی آزادی از کسانی که با سرمایه به انجام آنچه آنها می خواهند که شما نباید باور کارشناسان.

بازنگری نقش دولت و تخصص

دولت ها نه ذاتا خوب یا بد است. آنها در مکان های که در آن قدرت فوق العاده ای متمرکز شده است. دولت می تواند ساخته شده به خدمت مشترک انسان منافع و می توان آنها را به خدمت ناعادلانه تجمع قدرت و پول است. هر سطح از دولت این است که در یک ثابت تقلا از جنگ بین رقابت منافع برخی از هل دادن برای عدالت و عدالت و دیگران فشار برای قدرت امتیاز ،

در حالی که ما باید یک زانو حرکت تند و سریع واکنش در برابر مقررات دولت به محدود کردن آزادی ما نه ما باید ایمان داشته باشد که دولت ها همیشه در کنار ما است. در ایالات متحده و جاهای دیگر خطر همه گیر شدن استفاده می شود به عنوان یک باز برای دولت استبدادی واقعی است. مجارستان ویکتور اوربان اعلام وضعیت اضطراری که تا حد زیادی گسترش قدرت خود را. در ایالات متحده ما در حال حاضر دیده می شود تهمت و اعلام کرد که او “قدرت مطلق” بیش بهداشت عمومی در نقض کامل قانون اساسی و حزب جمهوری خواه مخالف رای-با-ایمیل و تلاش برای استفاده از همه گیر به کمک آن استراتژی دراز مدت از رای دهندگان سرکوب.

پس چگونه ما در ارزیابی اقدام دولت مانند یک پناهگاه در محل ، آن را برای عموم خوب یا استبدادی کنترل کرد ؟ برخی از سوالات کلیدی برای پرسیدن هر گونه تصمیم دولت عبارتند از:

  • که تصمیم گیری—آنها سابقه اقدام خارج از قانون و یا غنی سازی خود و یا دیگر منافع قدرتمند در هزینه ،
  • آیا این تصمیم افزایش قدرت خود و یا به دست آوردن مالی یا که از قدرتمند دیگر منافع است ؟
  • وجود دارد مشروع نفع عمومی به تصمیم گیری ؟
  • و آیا این تصمیم در حالی که محدود کردن آزادی, افزایش, دیگر آزادی?

به طور مشابه با تخصص وجود دارد کارشناسان که خریداری شده و توسط صنایع. اما ما نباید نگاهی که به این معنی است که ما باید بی اعتمادی کارشناسان به طور کلی. مردم تمایل نسبت به تایید تعصب اعتقاد کارشناسان که می گویند چیزهایی که توافق با خود موجود اعتقادات و باورهای مردم آنها با شریک و اعتقادات است که مناسب برای آنها. بنابراین هنگامی که ما بررسی ادعای کارشناسان این مهم است که ما در بررسی خود ما تعصبات. شاید من باور نمی کنم مقامات بهداشتی چون من نه می خواهم به بازدید از دوستان من است. شاید باور نمی کنم چرا که دوستان من آنها را باور نمی کند. شاید من آنها را باور نمی کند چرا که آن را سخت به تصور کنید که آنچه آنها می گویند درست است.

همانطور که با تصمیم دولت پس با اعلامیه های پزشکی و علمی کارشناسان ما باید همیشه سوال در مورد اعتبار منابع ما از اطلاعات است. آیا تعصبات خود را? آنها به منافع خاص? ما باید بپرسید اگر باور ما و یا ناباوری در یک ادعا است که با انگیزه توسط خود ما را تایید تعصبات. ما باید فکر می کنم در مورد چه کسی برای به دست آوردن یا از دست دادن از یک ادعا است. ما را به خوبی به یاد داشته باشید که در این بحران معرفت شناختی وجود دارد نیروهای کار سخت برای تضعیف ما اعتقاد کارشناسان حتی در حالی که واقعا وجود دارد کارشناسان مایل به دستکاری ما.

نتيجه گيری

به عنوان هر یک از ما سعی می کنید به حرکت ایدئولوژیک مین های زمینی در اطراف ما رابطه با دولت و کارشناسان در CODID-19 بحران آن است که ارزش به خاطر سپردن است که: وجود کارشناسان پزشکی که در حال فاسد نیست; اگر ما گوش دادن به توصیه های خود را, ما در حال رفتن به امن تر از اگر ما به دنبال خود ما ناآگاهانه انگیزه; و ما نیاز به مرتب کردن بر اساس است که سخنگویان دولت و سازمان های ما باید اعتماد با ما زندگی و امرار معاش ما. و ما باید به مبارزه با هر گونه افزایش کنترل دولت مستبد و طرفدار منافع شرکت های بزرگ در حالی که در همان زمان کار برای دموکراسی در دولت ما و مبارزه برای آنها را برای خدمت به منافع مشترک ما است.

ما نباید اجازه دهید ساده نرم افزار – و یا ضد مواضع دولت نزدیک ما تفکر انتقادی است. ما نباید به دنبال مانند گوسفند. اما ما نیز نباید فرض کنید که دانش و اطلاعات تخصصی مهم نیست یا این که دولت نمی تواند یک نیروی خوب سیاست به مدیریت مشترک ما منافع عمومی در زمان بحران.

یک نابجا و ترس از اقدام دولت و عدم اعتماد به علم غم انگیز ضعیف ایالات متحده در پاسخ به COVID-19. باور گسترده که دولت سرمایه گذاری در مسکن, بهداشت و درمان و دیگر کالاهای عمومی به نوعی محدود کردن آزادی ما منجر به گود سازمان های دولتی آمادگی برای و قادر به مقابله با بحران. بسیار رنج می برند و بسیاری از مرگ و میر می تواند اجتناب شده است با یک خوبی آماده شده و به خوبی تامین مالی در بخش عمومی. به طور مشابه دیدگاه ما از دولت و تخصص آنها کلیدی برای ما چگونه آدرس دیگر فشار دادن بحران های ما بود که تغییر آب و هوا یا بی خانمانی. برای پرداختن به این مسائل نیاز به قوی برنامه های دولت و مقررات—چیزهایی مانند مدیکر برای همه, مکان عمومی, سرمایه گذاری در مسکن سبز معامله جدید است. برای برنده شدن در این برنامه ها ما نیاز به قادر به تصور یک دولت است که با این نسخهها کار برای مشترک خوب است و ما نیاز به این اطلاعات است که می آید از مشروع اشکال از تجربه و تخصص. اگر ما فکر می کنم در مورد کسانی که همه چیز ما قادر خواهد بود برای بازسازی یک درک مشترک از مشکلات مواجه هستیم و در یک موقعیت بهتر برای ساخت مشترک بافت اجتماعی است که پایه و اساس برای عمیق تر اشکال از آزادی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de