بازنگری ایمنی عمومی: اعتماد در مقابل نیروی

“اسلحه نیست فقط یک خطر و از خود” می نویسد: نوح Berlatsky در کوارتز. “آنها را قادر می سازد یک پلیس فلسفه ساخته شده در خشونت و مجبور به رعایت, به جای یک دهکده در احترام و اعتماد و رضایت. که فلسفه را تحت تاثیر قرار هر پلیس تعامل و حتی کسانی که نمی شامل تیراندازی واقعی.”

نمونه هایی از این, البته همه جا هستند. اخیر یکی از بازداشت تای آندرس در میدلند تگزاس در آوریل 16.

آندرس 21 و . . . چه جای تعجب! . . . سیاه, ممکن است اجرای یک علامت توقف هر چند حتی که رقابت. پلیس پرچم او را. ترس از برخورد در انزوای کامل او کشیده در مقابل مادر بزرگ خود را از یک فاصله کوتاه. به عنوان او خارج شد ماشین خود را به پلیس جلب اسلحه های خود را و آندرس خود را انداخت روی زمین بالا بردن اسلحه خود را در هوا نشان می دهد او را به یک سلاح. مادر بزرگ او در سن 90 آمد بیرون ایستاده بود در مقابل نوه اش—در اصل حفاظت از او را با زندگی خود—و در نهایت کاهش و یا تحت فشار قرار دادند در بالا از او به عنوان افسران نزدیک شدن و دست به دستبند, Anders.

مرد جوان دستگیر شد و بعد از آن در اوراق قرضه منتشر شد. او یک حقوق مدنی وکیل جاستین مور که حفظ وجود نداشت نقض ترافیک هیچ دلیل قانونی برای جلوگیری از به سادگی “دهها.”

اوه امریکا! این است که یک کشور اشغال شده با بزرگترین سیستم زندان در جهان است.

شاید بدترین چیزی که در مورد این حادثه نه به ذکر است همه دیگران است که قبل از آن—که بسیاری از آنها البته به کسی مرگ—این است که چگونه وضعیت عادی آنها حداقل در محلات هستند که نه upper-class و نه سفید سفید.

اوه امریکا! این است که یک کشور اشغال شده با بزرگترین سیستم زندان در جهان است. ما “حفظ نظم” در غیر ممتاز مناطق مسلح سازمان حمایت تاریخچه نژاد پرستی. ما نیاز به بیش از شروع: تنظیم کردن اسلحه و نوار این سیستم پایین به استخوان با هدف بازسازی ما زیرساخت های اجتماعی بر پایه اعتماد و همکاری و اعتقاد به تقدس زندگی. این نانوشته پیام پشت هر ویروسی تصویری از یک پلیس تیر اندازی.

“حدود 1 در 1000 در سیاه و سفید مردان و پسران در امریکا انتظار می رود به مرگ در دست پلیس با توجه به تجزیه و تحلیل جدید از مرگ و میر مربوط به مأموران اجرای قانون که باعث می شود آنها را 2.5 برابر بیشتر از مردان سفید پوست و پسران به مرگ در برخورد با پلیس” لس آنجلس تایمز گزارش داد در سال گذشته است.

“. . . دانشمندان در ضمن به طور فزاینده ای به مطالعه خشونت پلیس به عنوان یک مشکل بهداشت عمومی است که در دراز مدت مضرات تابش به مراتب فراتر از اصلی قربانی است.”

یکی از این روزها است که به سادگی خواهد شد اما در ابتدا ما باید به اختراع دوباره چرخ و یا پس از آن به نظر می رسد. که است که می گویند ما باید خلع سلاح ما مفهوم نظم اجتماعی. این به این معنی یک نوع متفاوت از دوره های آموزشی برای افسران پلیس—کمتر هدف تمرین بیشتر روانی آگاهی است. بسیاری از پلیس خود این تشخیص به عنوان مثال:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“پلیس آمریکا رهبران می توانند یاد بگیرند از خود را غیر مسلح همکاران” می نویسد: Brandon del Pozo رئیس پلیس در برلینگتون, Vt.. در نیویورک تایمز. “پلیس آکادمی باید گنجانده طیف گسترده ای از مهارت های دریل و پاسخ در کارآموزان قبل از آنها تا کنون رسیدگی به اسلحه گرم. آموزش باید شروع به فرستادن افسران به حالات که در آن آنها باید به حل مشکلات بدون توسل به نیروی کشنده.

“غیر مسلح افسر را کشت یک غریزه به د-تشدید: آنها را نگه داشتن یک فاصله امن آنها سعی خواهد کرد برای ارزیابی سطح واقعی تهدید به جای دیدن یک سلاح به عنوان یک نشانه به سرعت در حال تشدید و آنها را از برقراری ارتباط در راه است که به مردم برسد.”

اما موضوع فراتر از به سادگی یک نوع متفاوت از آموزش پلیس. چگونه مفهوم پلیس خود را—که ظهور در عصر برده داری به شکل برده گشت و گسترش بیش از چند دهه به عنوان ما برپا Jim Crow-محور “جنگ با جرم و جنایت”—جدا کردن خود از این گذشته است ؟ چگونه در نام خدا را پلیس آمریکا تا کنون به دست آوردن احترام و اعتماد و رضایت در غیر سفید و کم درآمد جوامع است ؟ این هرگز اتفاق می افتد . . . تا زمانی که آنها ایجاد شده توسط آن جوامع را فرستاده به آنها از بالا به عنوان یک اشغالگر ارتش.

پلیس به نهادینه شده خود را خارج از ساختار اجتماعی حداقل در جوامع کم درآمد و تاسیس یک هدف نقش خود را به بازی در یک منسوخ سلسله مراتب اجتماعی مبتنی بر زور و تهدید و بی تفاوتی.

این یک نظر ایدئولوژیک. آن را به سادگی یک واقعیت است. فیلیپ McHarris, مثلا, که سیاه و سفید است و رشد کم-درآمد گوشه ای از نیویورک می نویسد: در درخواست تجدید نظر از برخورد او در سن 15 سالگی با یک باند از پسران او و برخی از دوستان به خانه راه می رفت از یک حزب و یک شب. یکی از باند ها اشاره کرد و تفنگ در آنها. آنها زد و موفق به فرار از آسیبی نرساند اما نکته او این است که او هرگز در نظر گرفته تماس با پلیس. که انجام داده اند چیزی جز تشدید خطر است.

مقاله خود را به آدرس ایده “جامعه محور”—چیزی دیده می شود توسط بسیاری به عنوان یک عملی جایگزین برای سیستم فعلی که در آن کار پلیس برای ایجاد اعتماد و مشارکت در محله آنها گشت. او التماس به متفاوت است.

“زمان” او می نویسد: “نشان داده است که پلیس جامعه صرفا یک تلاش گران در روابط عمومی پس از سابقه طولانی racialized خشونت پلیس و بی عدالتی می کند و کمی به کاهش جرم و جنایت یا خشونت های پلیس.”

در واقع برخی از 14 میلیارد دلار را به پلیس محلی بخش از سال 1994 به عنوان بخشی از جرم و جنایت خشونت آمیز کنترل و اجرای قانون و عمل به قانون امضا شده توسط بیل کلینتون که گسترش یافته و با رسیدن به پلیس فوق العاده اما هیچ کاری برای کمک به واقعی جوامع McHarris می نویسد. آنها به سادگی سمت چپ شده به دست و پا کردن در آنها فقر است. میلیاردها سرمایه گذاری در ادارات پلیس بسیار بهتر شده است صرف ایجاد شغل و بهبود مسکن و آموزش و پرورش, نه به ذکر است تغییر قوانین “که به جرم مردم برای فقیر و محروم.”

او می افزاید: “کار واقعی نهفته در توسعه جایگزین مجازات و پلیس, نه بهتر است پلیس است.”

پلیس به نهادینه شده خود را خارج از ساختار اجتماعی حداقل در جوامع کم درآمد و تاسیس یک هدف نقش خود را به بازی در یک منسوخ سلسله مراتب اجتماعی مبتنی بر زور و تهدید و بی تفاوتی. این خطر هر دو به ساکنان جامعه و فرد افسران پلیس. هیچ کس امن است در یک منطقه جنگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net