بازنشسته اورنج کانتی آتش می میرد از coronavirus

59 سال از سن کلمنت که در خدمت بیش از 35 سال با Orange County Fire Authority درگذشت اواخر روز شنبه, مارس 15 با توجه به عوارض مرتبط با رمان coronavirus خانواده و دوستان خود گفت.

بازنشسته و دستگاه آتش کن مهندس Caley درگذشت در حالی که کمتر از یک پزشکی ناشی از کما در ماموریت بیمارستان مدت کوتاهی قبل از نیمه شب, دخترش, Michelle Caley, 30, گفت:. نتایج آزمون تایید کرد که او به قرارداد COVID-19.

“ما تا به حال برخی از روزهای خوب و برخی بد روز,” او گفت:. “ما فکر کردیم که او تبدیل به یک گوشه ای که در آن نگاه مانند آن را گرفتن کمی بهتر است.”

Caley دختر گفت: او به نظر می رسد به عادی آنفولانزا و تب بود فقط شکسته هنگامی که آخرین آنها صحبت کرد و از طریق تلفن مارس 25. او در شیکاگو و او در اورنج کانتی هر دو احساس cooped در صفحه اصلی در حالی که پیوستن به ماندن در خانه ، Caley بستری شد به ماموریت بیمارستان سه روز بعد.

“پدر من مبارزه سخت” میشل Caley گفت.

Caley که بازنشسته شد در سال 2018, اخیرا شده بود مستقر در جان وین فرودگاه OCFA سروان. بن گونزالس گفت. او همچنین به عنوان یک آتش نشان در Laguna Niguel و میشن ویجو که در آن او اداره می شود تجهیزات در کنار دوست قدیمی OCFA سروان. استیو Concialdi. آنها با هم کار برای محافظت از خانه های متعدد تهدید اتوبان پیچیده آتش آن سوخته از 30000 هکتار در سال 2008.

“من اعتماد او را با زندگی من” Concialdi گفت:

او در توصیف Caley به عنوان صالح و اعتماد به نفس و همیشه آماده است تا با یک بوش به روشن کردن خلق و خوی. دخترش گفت او همیشه زمان برای خود و خانواده و با وجود خواسته های خود را حرفه ای. او یک بار او را شگفت زده کرد با نشان دادن تا در یونیفرم, حتی اگر فقط برای چند دقیقه کوتاه در یک گروه کر رسیتال که برنامه ریزی شده بود در حالی که او در انجام وظیفه.

او جان سالم به در با همسر خود را از 10 سال کارلا و دو دختر خود را میشل و کریستین.

“من از آنها بدم میاید که او در حال حاضر بخشی از این آمار” میشل Caley گفت. “پدر من یک مرد بزرگ و یک شماره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im