بازگشت به خارج linebacker به ارمغان می آورد با این امید NFL آینده برای ایالتی یوتا را نیک Heninger

لوگان — نیک Heninger است خارج linebacker دوباره.

بیشتر بدانید Heninger به عنوان یک پایان دفاعی و پویا در آن. او فصل گذشته بود ایالتی یوتا ترین مولد تصویب حمله کننده تا کنون به عنوان او ثبت یک تیم-پنج بالا, کیسه و کیسه و یک تیم بالا 9.5 پردازد برای از دست دادن آنچه در فصل اول خود را در لوگان پس از انتقال از دانشگاه یوتا.

که تولید در آمد با وجود این واقعیت است که Heninger شد Tipa Galeai و Justus Te را در حد دو-عمق نمودار, اما هر زمان که او در این زمینه آن را احساس به عنوان اینکه او به طور مداوم در مخالفت backfield اذیت و آزار یک کارفرمایی اینجا داونینگ در حال اجرا به عقب وجود دارد.

یکی از ایالتی یوتا به یاد ماندنی ترین دفاعی غرفه از 2019 فصل آمد که Heninger و ته را تعقیب ایالتی سن دیگو کارفرمایی Ryan Agnew 40 متری به پایین این زمینه به مهر یک جاده پیروزی برای Aggies.

نکته این است که برای اکثریت قریب به اتفاق زندگی اش Heninger شده است خارج linebacker. شروع در لیگ فوتبال — که می تواند شروع در اوایل مهد کودک — و در ادامه از طریق چه standout دبستان شغلی در بینگهام در جنوب اردن Heninger بازی خارج linebacker.

در سال آخر خود را در Bingham Heninger یکی از بهترین خارج linebackers در یوتا ضبط 83 دنده پنج کیسه چهار مجبور گیر میکنه یک رهگیری و نه تصویب breakups در مسیر به اولین تیم به همه افتخارات دولت از Deseret News.

“من در بازی وجود دارد و تقریبا تمام عمر من” Heninger گفت.

با خروج از standout linebacker دیوید وودوارد و از همه مهمتر دفاعی تغییر از یک 4-3 به 3-4 طرح Aggies آمد بهار جان گذشته برای linebackers به خصوص از خارج از انواع.

“خارج linebacker خدمه است که واقعا برای ما مهم است” ایالتی یوتا سر مربی گری اندرسن گفت.

پرتاب در Aggie مربیان’ خواسته به بهترین بازیکن دفاعی در این زمینه در همان زمان, و آن را تنها حس برای Heninger به بازگشت به ریشه های خود را.

“ما نقل مکان کرد و بعضی از بچه ها در اطراف بیت را به مطمئن شوید که ما بهترین 11 همیشه بازی” co-دفاعی هماهنگ کننده Stacy کالینز گفت. “ما می خواهیم به مخلوط تا چیز.”

LSU در حال اجرا بازگشت کریس کاری (24) حمل برابر ایالتی یوتا پایان دفاعی نیک Heninger (42) در نیمه دوم یک NCAA college football بازی در Baton Rouge, La., چهار شنبه, اکتبر. 5, 2019.
جرالد هربرت AP

بیش از هر چیز دیگری اگر چه حرکت به عقب به linebacker — و همچنین انتقال او از یوتا به ایالتی یوتا — ساخته شده با Heninger آینده در ذهن است. او طرح های حرفه ای فوتبال حرفه ای و یک موقعیت تغییر با Aggies می توان او را بزرگترین فرصت برای به نمایش گذاشتن آنچه که او ارائه کرده است.

“من احساس می کنم مثل من قادر به یک ورزشکار دوباره,” او گفت:. “نمی توان گفت که من همیشه نبود یک ورزشکار اما من دوست دارم بازی در فضای باز بازی هر دو اجرا و تصویب. به عنوان یک D-lineman, من از دست رفته است. من از دست رفته انداختن به پوشش. من که یک کمی اما نه تا آنجا که من استفاده می شود به, و من واقعا از دست رفته است.

“بخشی از دلیل من در اینجا (به مدیریت) بود و من می دانستم که من می خواهم شانس بیشتری برای نمایش استعداد من. من در نهایت می تواند نشان می دهد آنچه که من کار کرده اند در حالی که, و اجازه دهید من بازی را به صحبت کردن.”

هیچ یک از که است که می گویند که Heninger نمی درک زمان او صرف در پایان دفاعی. او خواهید بود برای اولین بار به شما بگویم که درس های آموخته شده در طول دوره سه فصل در یوتا — که یکی از آنها او redshirted — و دیگری در مدیریت تنها برای کار خود بهره مند شوند.

“وقتی که من رفتم به یوتا بود که من اولین بار بازی به عنوان یک واقعی D-end بود که یک تنظیم در رفتن وجود دارد,” او گفت:. “من بود که اولین بار من با دست من در خاک در سه نقطه موضع. من قادر به یادگیری و واقعا کار در پاس من عجله هنر و صنعت است. من واقعا تا به حال انجام داده است که در مدرسه بالا است. من می خواهم آن را انجام دهد اما من واقعا تجربه خوبی در D-end هر دو در یوتا و ایالتی یوتا.”

به اندازه کافی تجربه است که حتی به عنوان او حرکت می کند به دور از خط داد و بیداد, Heninger هنوز هم انتظار دارد به Aggies’ بهترین پاس متهور اگر نه بهترین در غرب کوه کنفرانس.

“من هنوز هم می خواهید برای رهبری تیم ما در کیسه,” او گفت:. “من مطمئن هستم که دقیقا چگونه ما در حال رفتن به بازی در آن (اصلاحی 3-4 دفاع) اما من فکر می کنم من هنوز هم مقدار زیادی از فرصت های به عجله رهگذر. من امیدوارم که به, و من دوست دارم به رهبری غرب کوه در کیسه و (پردازد برای از دست دادن). من احساس می کنم مانند کسانی که از من قوی مناسب.”

بازی به عنوان یک linebacker دوباره باید اجازه می دهد Heninger به نمایش گذاشتن مهارت های دیگر به عنوان به خوبی او می خواهد انتخاب کنید 6 یا دو و صفحه نمایش بهبود حس اعتماد به نفس است که او احساس می کند وجود نداشت در زمان در فصل گذشته.

“من قادر به بازی در یوتا و زمانی که من انجام شده در سطح بسیار بالا اما من احساس می کنم مثل من از دست رفته قابلیت بازی به صورت رایگان و صاف” Heninger گفت. “تا آمدن من بود قادر به بازی دوباره. من می خواهم بگویم من بهبود در اعتماد به نفس و من یادگیری به بازی رایگان و صاف است.”

2020 فوتبال کالج فصل است که در شک, آن را به عنوان تا به حال شده است با تهدید به تعویق افتادن یا لغو شایع است. اگر فصل است لغو Heninger موقعیت تغییر معنی خواهد بود و خود را NFL رویاهای خواهد بود ضربه جدی.

این Aggies, Heninger شامل ایمنی نیست به هر گونه سر و صدا به عنوان آنها آن تماس بگیرید — هیچ کس در ارتباط با ورزش است — بنابراین این تیم تمرکز در طول بهار و تابستان بوده است و به “پیروزی روز” و فقط روز.

“با این همه COVID-19 درام, آن است که واقعا آسان برای دریافت در سر و صدا در مورد این که آیا ما باید یک فصل یا نه” Heninger گفت. “من مربیان می دانند که اهداف من است. هدف من به سطح بعدی بازی. آنها گفته اند به من گفت همه ما را به تمرکز درست در روز برای برنده شدن در این روز است. هر چه اتفاق می افتد (با فصل و همه گیر) شما را به ماندن با تمرکز بر اهداف خود است.”

برای Heninger کسانی که اهداف شروع و پایان که در آن آنها همیشه با او در خارج linebacker.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>