یک دادگاه فدرال در روز پنج شنبه در برابر حکومت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رد دولت را تلاش برای متوقف کردن طرح دعوی در دادگاه که او را متهم کرد از نقض Emoluments بند از قانون اساسی است.

“ما هرگز نباید وارد کرده اند در یک نقطه که در آن آمده بود به مبارزه در دادگاه فدرال برای وادار کردن رئیس جمهور به دنبال قانون اساسی است. با این وجود رئیس جمهور تهمت را ترک کرده است ،
—نوح Bookbinder خدمه

مورد آورده بود جلو توسط وکلای کلی از مریلند و منطقه کلمبیا و متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن هتل. از NPR:

مقامات کویت, عربستان سعودی و کشورهای دیگر باید صرف صدها هزار دلار در هتل فقط چند بلوک از کاخ سفید است. طرح دعوی در دادگاه به شاکیان می گویند کسانی که سود اختصاص یافته به طور مستقیم به ناروا کسب و کار خزانه.

“ما می دانیم که رئیس جمهور معمولی است درخواست و ما توافق او را به بزرگی احترام به عنوان رئیس قوه مجریه” قاضی دیانا Gribbon Motz از 4 مدار دادگاه تجدید نظر نوشت برای اکثریت است. “اما کنگره و دیوان عالی کشور را به شدت محدود توانایی ما برای اعطای فوق العاده تسکین رئیس جمهور به دنبال.”

رئیس جمهور ادعا می کنند که درخواست برای تشکیل پرونده “سرزده کشف” است “گیج کننده” نوشت: Motz.

“رئیس جمهور است و نه توضیح داده شده و نه ما ببینید, چگونه درخواست های مربوط به هزینه های خود را در یک رستوران خصوصی و هتل را تهدید می کند هر مجریه حق” او نوشت:, و اضافه کرد که “این تصور که رئیس جمهور تفویض شده است با unreviewable قدرت به هر دو اجرا و تفسیر قانون خارجی به سیستم ما از دولت است.”

“اجازه می دهد که رئیس جمهور به فینال داور هر دو تفسیر و اجرای قانون به عنوان dissents می خواهد به شدت دلخور جدایی از قدرت” Motz نوشت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

این خبر مربوط به این زمینه را در چالش قانونی:

ایالات متحده منطقه قاضی پیتر Messitte حاضر به رد دعوی اما حکم لغو شد در ماه ژوئیه با سه قاضی پنل ریچموند-بر اساس 4 متحده مدار دادگاه تجدید نظر. قضات یافت که این دو حوزه های قضایی عدم ایستاده به دنبال ادعای خود را در برابر رئیس جمهور است.

اما در روز پنج شنبه پانل حکم لغو شد توسط دادگاه از 15 قضات است. در یک 9-6 حکم یک تقسیم دادگاه نشان داد که سه قاضی پنل تجاوز قدرت خود را هنگامی که آن را به دستور Messitte به رد دعوی در دادگاه.

این مورد ممکن است در حال حاضر در نهایت در دیوان عالی کشور است. به سی ان ان گزارش داد:

این دی سی و مریلند مورد در مقابل Trump International Hotel has been a long-running اما چالش جدی برای تاجر رئیس جمهور است و به احتمال زیاد به موقعیت دیوان عالی کشور به تفسیر یک کلید اساسی مبارزه با فساد بند است که به ندرت اگر تا کنون گرفته شده به دادگاه.

جدید حاکم شد و مورد استقبال دولت ناظر گروه از شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه).

“ما تشکر و تحسین قضات چهارم مدار خود را برای تصمیم گیری امروز” گفت: خدمه مدیر اجرایی نوح Bookbinder. “ما هرگز نباید وارد کرده اند در یک نقطه که در آن آمده بود به مبارزه در دادگاه فدرال برای وادار کردن رئیس جمهور به دنبال قانون اساسی است. با این وجود رئیس جمهور تهمت اتحاد چپ انتخاب آوردن ما به این روز تاریخی برای قانون اساسی است.”

“آمریکایی ها سزاوار اخلاقی دولت تحت حاکمیت قانون” او ادامه داد. “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت باید کار درست را انجام دهید و در پایان مضرات ناشی از خود رفتار خلاف قانون اساسی. در حال حاضر زمان برای محروم از کسب و کار و جلوگیری از نقض Emoluments بند از قانون اساسی است.”

اگر که اتفاق نمی افتد Bookbinder می گوید او با مقامات دولتی به “حرکت این مورد رو به جلو را به پیروزی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im