‘RHOA’ آلوم Sheree Whitfield تست مثبت برای COVID-19

جولای 15 (UPI) — سابق Real Housewives of Atlanta, ستاره Shereé Whitfield می گوید او را آزمایش مثبت برای COVID-19.

50 سال شخصیت تلویزیونی گفت: در یک ویدیو سهشنبه در Instagram که او مبتلا به کوروناویروس (COVID-19) و quarantining در خانه.

تبلیغات

“من می دانم که من شده اند M. I. A.” Whitfield گفت. “من آزمایش مثبت برای COVID-19 و بنابراین من به نوعی فقط می توانست در خانه خود quarantining گذشته هفته و نیم.”

“من فقط می خواهم شما بدانید که در آن شوخی نیست,” او گفت: ویروس. “من احساس بسیار بهتر از امروز. با تشکر از شما برای همه می دانستند که آنها تا به حال از من شنیده و فقط رسید. اگر من نمی رسید به خارج پس از آن من خواهد شد و من فقط شده اند و خارج از آن.”

Whitfield گفت که او خواهد شد به اشتراک گذاری نشانه های او و پاسخ به سوالات در پیگیری پست.

“مراقبت و امن” او به او گفت که پیروان.

زنان خانه دار واقعی از پوتوماک ستاره سکس برایانت ابراز حمایت Whitfield در نظرات.

“خوشحالم که شما احساس بهتر!” برایانت نوشت.

زنان خانه دار واقعی تهیه کننده اجرایی اندی کوهن, Real Housewives of New York, ستاره رامونا خواننده و Real Housewives of New Jersey جنیفر ستاره آیدین نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 در طول بیماری همه گیر. کوهن و آیدین را پس از بهبود.

“من فقط می خواهم همه بدانند که اگر شما تشخیص داده می شوند با این چیزی که آن را یک روز در یک زمان” کوهن گفت: در این Tonight Show starring Jimmy Fallon در ماه آوریل است. “و این همیشه لذت بخش است اما فقط مراقبت گوش دادن به دکتر خود, و آن را یک روز در یک زمان و سعی کنید به وحشت نیست.”

ایالات متحده دیده است تعداد رکورد جدید COVID-19 نفر در روزهای اخیر به طور متوسط بیش از 62,000 موارد جدید یک روز در طول هفته گذشته.

بازیگر تام هنکس که تشخیص داده شد با COVID-19 مارس است اما پس از بهبود خواست مردم را به پوشیدن ماسک در طول روز سه شنبه قسمت از اواخر نشان می دهد با استفان کلبرتو گفت: “این به معنای واقعی کلمه حداقل شما می توانید انجام دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>