‘غنی مردم باید سود کافی’: نظرسنجی جدید نشان می دهد که دو سوم از آمریکایی ها حمایت از مالیات بر ثروت به مبارزه با نابرابری

پشتیبانی از مالیات بر ثروت به مبارزه مداوم نابرابری در ایالات متحده در حال رشد است با توجه به یک نظرسنجی جدید منتشر شد چهارشنبه TheHill/HarrisX که در بر داشت که بیش از دو سوم از آمریکایی ها به نفع مالیات بر ثروتمندترین خانوار.

شصت و هفت درصد از پاسخ دهندگاناز جمله تعدادی از دموکرات ها و مستقل—وجود دارد گفت: باید یک مالیات بر ثروت در میلیاردرهای دموکراتیک به عنوان نامزد ریاست جمهوری سنسور. الیزابت وارن (D-جرم.) و برنی ساندرز (I-Vt.) پیشنهاد کرده اند.

روشن اکثریت دموکرات 85% حمایت این پیشنهاد همراه با 66 درصد از رای دهندگان مستقل. نزدیک به نیمی از پاسخ دهندگان جمهوری خواه—47 درصد—گفتند که حمایت از یک مالیات بر ثروت در نظرسنجی که انجام شد بین فوریه 23 و 24 در میان بیش از 1000 رای دهندگان ثبت شده و تا به حال یک حاشیه خطا از 3 درصد است.

این بررسی نشان داد که به طور فزاینده “آمریکایی ها آماده برای یک انقلاب” توییتی آلجو گونزالس یک سازمان کار.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

این نظرسنجی منتشر شد یک ماه پس از رویترز/ایپسوس گزارش یافته های مشابه در دیگر نظرسنجی نشان داد که 64 درصد از آمریکایی ها پشتیبانی می شود یک مالیات بر ثروت.

تپه/HarrisX یافت مشابه پشتیبانی از وارن پیشنهاد مالیات بر ثروت از یک سال پیش بلافاصله پس از سناتور های او منتشر شد برنامه ریزی برای تحمیل یک 2% مالیات بر ثروت بیش از 50 میلیون دلار و 3 درصد مالیات بر دارایی های بیش از 1 میلیارد دلار.

در سپتامبر گذشته ساندرز جزئیات پیشنهاد خود را برای تحمیل یک 1% مالیات بر ثروت بین $32 و 50 میلیون دلار با این نرخ به تدریج افزایش در غنی تر آمریکایی ها.

دو سناتور گفت: درآمد حاصل از ثروت خود را مالیات را به بودجه جهانی مهد کودک برنامه های مدیکر برای همه, و کمک درسی-عمومی دانشکده—که اکثریت آمریکایی ها همچنین نشان داده شده است برای حمایت از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>