ریکارد Rakell هدف با 1.2 ثانیه به سمت چپ در OT می دهد اردک پیروزی بهمن

 • Colorado Avalanche جناح راست لوگان اوکانر (25) و Anaheim Ducks جناح چپ اندرو Agozzino (26) نبرد برای جن در کنار تخته در طول این دوره برای اولین بار در NHL هاکی بازی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در دنور. (AP Photo/جان Leyba)

 • Anaheim Ducks جناح چپ Nicolas Deslauriers (20) و Colorado Avalanche مرکز Pierre-ادوارد Bellemare (41) تبادل ضربات در طول این دوره برای اولین بار در NHL هاکی بازی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در دنور. هر دو بازیکن با دریافت 5 دقیقه مجازات است. (AP Photo/جان Leyba)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Colorado Avalanche مرکز تایسون Jost (17) می زند Anaheim Ducks مرکز سام جراحی (34) خود اسکیت در کنار تخته در طول این دوره برای اولین بار در NHL هاکی بازی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در دنور. (AP Photo/جان Leyba)

 • Colorado Avalanche مرکز ولادیسلاو Namestnikov (90) جشن هدف او در دوره اول با جناح چپ گابریل Landeskog (92) defenseman ایان کول (28) و defenseman اریک جانسون (6) در طول دوره اول NHL هاکی بازی برابر Anaheim Ducks, چهار شنبه, آوریل 4 سال 2020 در دنور. (AP Photo/جان Leyba)

 • Anaheim Ducks defenseman برندان Guhle (2) و Colorado Avalanche مرکز ولادیسلاو Namestnikov (90) سازمان دیده بان جن پرواز کردن تخته در طول این دوره برای اولین بار در NHL هاکی بازی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در دنور. (AP Photo/جان Leyba)

 • Anaheim Ducks جناح راست یاکوب Silfverberg (33) ساعت جن ضربه پشت خالص در کلرادو بهمن goaltender پاول Francouz (39) در طول دوره اول در NHL هاکی بازی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در دنور. Anaheim Ducks defenseman برندان Guhle گل در بازی. (AP Photo/جان Leyba)

 • Anaheim Ducks defenseman برندان Guhle (2) جشن هدف خود را در برابر Colorado Avalanche goaltender پاول Francouz (39) در طول دوره اول در NHL هاکی بازی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در دنور. (AP Photo/جان Leyba)

 • Colorado Avalanche جناح چپ گابریل Landeskog (92) جشن هدف خود را با Colorado Avalanche مرکز تایسون Jost (17) در طول دوره اول در برابر Anaheim Ducks در NHL هاکی بازی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در دنور. (AP Photo/جان Leyba)

 • Colorado Avalanche defenseman رایان گریوز (27) و Anaheim Ducks مرکز سام جراحی (34) پس از تعقیب جن در گوشه ای در طول دوره دوم در NHL هاکی بازی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در دنور. (AP Photo/جان Leyba)

 • Colorado Avalanche defenseman علامت Barberio, (44) دستاوردهای کنترل از جن به عنوان Anaheim Ducks مرکز کارتر Rowney (24) تعقیب می دهد در طول دوره دوم در NHL هاکی بازی روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در دنور. (AP Photo/جان Leyba)

 • Colorado Avalanche goaltender پاول Francouz (39) مکث برای سرودهای ملی قبل از NHL هاکی بازی برابر Anaheim Ducks, چهار شنبه, آوریل 4 سال 2020 در دنور. (AP Photo/جان Leyba)

دنور – ریکارد Rakell به ثمر رساند با 1.2 ثانیه های باقی مانده در وقت اضافه, رایان میلر متوقف 32 عکس و اردک جامعی بهمن کلرادو در هفت بازی winning streak با پیروزی 4-3 شنبه شب.

Rakell شات به نظر می رسد برای منحرف کردن چوب از بهمن defenseman ساموئل گیررد و گذشته goaltender پاول Francouz. آن Rakell اولین هدف پس Jan. 31.

سام جراحی اندرو Agozzino و برندان Guhle نیز اضافه شده برای به انجام رساندن اهداف نادر feat این روزها — پیدا کردن فاصله بین لنت ها از Francouz که شده یکی از goaltenders در لیگ.

با وجود از دست دادن 6-2 در شیکاگو شب زودتر آناهایم نگه داشته تا با speedy بهمن. 39-سال-قدیمی میلر به دست آورده حرفه ای NHL برنده شماره 386 به حرکت تنها در اختیار داشتن محل 15. بعد در همه زمان برنده لیست Hall of Famer Dominik Hasek که به پایان رسید با 389.

گرارد به حال مبارکه در وقت اضافه تنها به متوقف شود میلر. نبود شاد تولد 25 برای والری Nichushkin که clanged دو عکس کردن پست, از جمله یکی در OT.

ناتان MacKinnon به ثمر رساند اولین هدف خود در هشت بازی در یک شات لیزر به کراوات آن را در 3 با 12:41 باقی مانده است.

ولادیسلاو Namestnikov و کاپیتان گابریل Landeskog که عینک پانسمان روی بینی شکسته تا به حال اهداف بهمن تیم که برداشت یک نقطه به جلو و به در دو نقطه از سنت لوئیس برای دانه بالا در کنفرانس غرب. Landeskog همچنین اضافه شدن دو کمک می کند.

این بود مختصر و مفید دوره سوم با دو دعوا در نتیجه چهار سلب مجازات است.

روز دوشنبه Francouz نامگذاری شد NHL سومین ستاره برای هفته بعد از رفتن 3-0 با یک 2.00 اهداف-برابر متوسط است. هفته قبل از, او, اولین ستاره, برای ستارگان بازی که شامل یک 1-0 برنده بیش از اردک در فوریه. 21.

افتتاحیه دوره ویژه چهار گل و برخی از fisticuffs.

در هدف جبهه Agozzino بود که ادعا کرد در چشم پوشی توسط آناهایم ماه گذشته زدم در خود شغل دوم نمره. او دیگر شمارش شد و در فوریه. 18 سال 2019 در برابر وگاس زمانی که او با کلرادو.

مبارزه یک وزن-بخش عدم تطابق به عنوان 219-پوند Nicolas Deslauriers مربع خاموش در برابر 198 پوند Pierre-ادوارد Bellemare. هر دو فرود آمد و چند مشت قبل از اینکه از هم جدا شوند. Bellemare عقب نشینی به اتاق پانسمان با آنچه به نظر می رسد یک برش. آنها هر 5 دقیقه رشته برای مبارزه با.

بهمن انباشته خط برنده شدن خود را با وجود از دست رفته مت کالورت ” ناظم کادری و Mikko Rantanen همراه با goaltender Philipp Grubauer.

آنها همچنین در حال حاضر بدون defenseman Cale ماکار و رو به جلو Andre Burakovsky.

کلرادو را 16 بازی در ماه مارس که منطبق حق رای دادن رکورد برای اکثر مسابقات در یک ماه خاص. Landeskog قدردانی از برنامه گیج کننده است.

“شما در یک ریتم بازی هر شب دیگر و در بین بازی های این روز بهبودی و بدست آوردن آنچه شما نیاز دارید” Landeskog توضیح داد.

یادداشت

آناهایم D جانی Hakanpaa ساخته شده خود را NHL اولین. … D Hampus Lindholm از دست رفته خود را مستقیم چهارم بازی با یک فوقانی-بالای بدن آسیب است. D کم فاولر بود یک هشتم بازی با پایین بدن بیماری. … Rantanen skated قرمز غیر تماسی jersey پنج شنبه.

بعدی

اردک: میزبان تورنتو در روز جمعه.

بهمن: شروع یک سه بازی سفر روز جمعه در ونکوور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im