ریجی کرست temblors افزایش شانس San Andreas زلزله مطالعه جدید می گوید

جولای 13 (UPI) — در ریجی کرست temblors که آمار کالیفرنیا در سال گذشته می تواند یک San Andreas زلزله به احتمال زیاد یک مطالعه جدید در بر داشت.

احتمال بالاتر است زیرا 2019 temblors در ریجی کرست, کالیفرنیا., “تاکید Garlock تقصیر” و Garlock گسل لینک ریجی کرست گسل با San Andreas fault گفت: محققان در این مطالعه منتشر شده در دوشنبه در بولتن Seismological Society of America.

تبلیغات

این 6.4-قدر و 7.1-قدر ریجی کرست زلزله باعث مرگ و آسیب متوسط به این دلیل که آنها در یک کنترل از راه دور کویر منطقه جنوب کالیفرنیا, اما آنها “می تواند گسترده اثرات” با توجه به محققان.

اگر یکی دیگر از زلزله بزرگ, پارگی این Garlock آن می تواند باعث یک واکنش زنجیره ای است که باعث San Andreas زلزله در شمال لس آنجلس محققان گفتند. احتمال چنین پارگی در سال آینده پایین باقی می ماند در 2.3 درصد شانس اما هنوز هم 100 برابر بیشتر از مدل های قبلی پیدا کرده اند.

“پس آسمان در حال سقوط است, co-نویسنده راس استین مدیر عامل شرکت Temblor که ارزیابی خطرات ناشی از زلزله گفت: National Geographic. “اما آن را به طور قابل توجهی بالاتر در قضاوت ما نسبت به آنچه در آن می شده اند تا به حال ریجی کرست زلزله رخ داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>