جناح راست “بازگشایی” متعصب کشتن تقریبا به عنوان بسیاری از آمریکایی ها به درگذشت در تمام جنگ آمریکا

تقریبا 1,264,000 ما سربازان کشته شده در جنگ های این کشور تا به حال مبارزه.

شبیه سازی جدید توسط دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون پیش بینی کرد که اگر تمام متحده به طور کامل بازگشایی شد و امروز همه آمریکایی ها متوقف شد و تمام اجتماعی فاصله اقدامات یک میلیون نفر می میرند در این کشور در ماه ژوئن 30. که تقریبا به عنوان بسیاری می میرند در دو ماه آینده به عنوان سربازان جان در همه ما جنگ در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

که نتیجه بودن خواستار “بازگشایی” معترضان که menaced میشیگان state capitol با مؤتلفه پرچم نازی متعلقات و سلاح های حمله. آنها یک گروه کوچک و نباید داده شود توجه بیش از حد به خصوص از آنجا که برخی از تظاهرات astroturfed توسط سوپر ثروتمند مانند DeVos را در میشیگان. رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer محکوم به نژاد پرستی و نازیسم.

آنچه او واقعا باید محکوم است عمدی و جهل.

وارتون می گوید که حتی اگر ما فقط به نگه داشتن همه چیز راه آنها با اکثر کشورهای در اجاره نامه و تا حدی بسته و افراد تمرین های اجتماعی فاصله ما هنوز هم از دست دادن 116,000 ژوئن 30.

دلیل کامل و فوری بازگشایی خواهد کشتن بسیاری است که آمریکایی ها اصلا ایمنی به رمان coronavirus و آن است که بسیار مسری است. در یک نرخ انتقال یا Ro 3, من نمیفهمد همه در این کشور می تواند آن را در یک ماه اگر هیچ کاهش انجام شد.

اگر شما فقط اجازه دهید آن را اجرا وحشی شما می توانید از 24 میلیون نفر در دو ماه آینده و یک میلیون مرگ و میر. توجه داشته باشید که میزان مرگ و میر خواهد راه رفتن اگر شما اجازه دهید آن را اجرا وحشی به دلیل وجود خواهد داشت بدون مراقبت ويژه برای بسیاری از کسانی که مورد نیاز آنها بود و آنها فقط مرگ در خانه و یا انباشته در gurneys در بیمارستان در حال انتظار برای برخی از اکسیژن است.

وارتون نیز نشان می دهد که اگر ما اجازه دهید یک میلیون پسر و پدربزرگ مرگ (بیشترین مرگ و میر در آمده مردم بیش از 60 مثل من) ضربه به اقتصاد خواهد بود بسیار کمتر از اگر ما همچنان کاهش.

Wharton مدل مناسب است در مورد برخی از چیزهایی که. مثلا اگر ما در حال حاضر در 70,000 مرگ و میر (یک undercount دلیل از افرادی که در خانه تشخیص داده نشده و یا کسانی که به اشتباه طبقه بندی شده به عنوان داشتن از ذات الریه درگذشت) در اوایل ممکن است ما قطعا رفتن به بیش از 116,000 مرده در ماه اوت که در مدل قبلی پیشنهاد کرده بود.

چرا ایالات متحده بزرگترین coronavirus فاجعه در جهان است و کمی از رمز و راز.

اوهایو فرماندار مایک DeWine لغو یک نیاز است که همه Ohioans پوشیدن یک ماسک صورت هنگامی که آنها را پس از او بازخورد فوق العاده ای از او گفت: افرادی که نمی خواهند دولت به آنها می گوید چه باید بکنید.

Ohioans ظاهرا نه به عنوان هوشمند به عنوان مردم در هنگ کنگ که بسیار خوب دولت بود که بسیار فعال در مورد کوروناویروس تهدید و کسی که فقط به عنوان داوطلب جمعیت به پوشیدن ماسک. هنگ کنگ بود و پتانسیل همه گیر نقطه داغ بودن نسبتا پر جمعیت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دانشگاه کارولینای شمالی اجتماعی دانشمند Zeynep Tufekci امتیاز به جهانی ماسک-پوشیدن در هنگ کنگ به عنوان یکی از دلایل آن پایین مرگ و میر:

سفید supremacists و مهره مشاغل که menaced انتخاب مقامات دولتی با سبک نظامی سلاح حمله می توانست به آنچه آنها می خواهند یک قابل ملاحظه ای در اقتصاد باز اما با برخی از شرایط.

آنها باید مایل به پوشیدن ماسک صورت (و نه بزرگ سفید نوع با تیز بالا).

سپس ما نیاز به تست در مقیاس بسیار بزرگ در سراسر کشور روزانه و پس از آن ما خواهد نیاز, در سراسر کشور, 100,000 تماس با ردیاب. هنگامی که مردم مثبت برای این ویروس و یا آنتی بادی علیه آن شناسایی شده اند آنها خواهد بود مصاحبه در مورد تمام افرادی که ممکن است با گسترش آن به در چند هفته گذشته و این افراد خواهد بود تماس گرفت و خواست به قرنطینه.

به عنوان Zeeshan عالم در Vox می نویسد: کره جنوبی انجام داد که به این ترتیب با کمتر از 300 کشته و کمی خاموش شدن اقتصاد (آن را نزدیک مدارس و برخی از امکانات عمومی).

اما حدس بزنید چه ؟ سمت راست و فقط عادی جناح راست و شاید بسیاری از مستقل شده اند propagandized برای چندین دهه است که دولت بد است و هرگز نمی تواند هر چیزی را انجام دهید کارآمد و باید گرسنگی از بودجه و کاهش رقت انگیز چیز کوچک به طوری که شرکت های بزرگ و فوق العاده ثروتمند نیست که به پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات برای خدمات عمومی.

و برای مقابله با کروناویروس با موفقیت در حالی که اقتصاد باز شما نیاز به یک چیز.

بزرگتر و بهتر دولت است.

و این یکی از چیز اشتباه است با مدرسه Wharton مدل– آن را ندارد گزینه سوم از آزمایش در مقیاس بزرگ و با ردیابی. به عنوان آن است که مدل آن است که یک بازی با حاصل جمع صفر که در آن بیشتر shutdown و اجتماعی فاصله تولید مرگ و میر کمتر و بیشتر اقتصادی و بدبختی و در حالی که باز کردن بلافاصله تولید بسیاری از مرگ و میر بیشتر اما کمتر از یک ضربه به تولید ناخالص داخلی.

احتمال دیگر وجود دارد که قطعات هر دو زندگی و اقتصاد است.

متاسفانه این امر نیاز به یک صالح مجموعه ای از رهبران ملی به اجرای آن است و ما به جای آن که کسی در کاخ سفید که کاملا مایل به قربانی کردن یک میلیون آمریکایی در محراب عالی داو جونز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im