گروه های مدافع حقوق بشر تقاضا آمریکا رفع لایحه است که به FBI قدرت به جستجو مرورگر تاریخ بدون حکم

بیش از 50 anti-نظارت گروه اعمال فشار بر حزب دموکرات کنترل خانه “برای به دست گرفتن این لحظه در دفاع از آمریکایی ها آزادی های مدنی” در یک نامه جدید اصرار مجلسی به تصویب مجلس سنا-پاک ایالات متحده آمریکا آزادی با عبور نمود عمل تنها در صورتی آن را شامل یک کلید حفاظت از حریم شخصی کاربران متمم.

نامه (pdf) فرستاده شده به خانه رهبری دوشنبه, تماس, متمم قانون اساسی مطرح شده توسط سنسور. استیو Daines (R-Mt.) و Ron Wyden (D-سنگ.)—که نوار جاسوسی سازمان از ضمانت surveiling آمریکایی’ وب گردی و جستجو در اینترنت سابقه—”بشدت مورد نیاز است.”

امضا شده توسط گروه از جمله اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در این NAACP اتحادیه دانشمندان نگران و کورت وانگات موزه و کتابخانه در این نامه آمده, در بخش:

این اصلاحات دقیقا طراحی شده برای دفع این نوع از رسوایی که منجر به کاهش چشمگیر اعتماد در سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده در طول دو دهه گذشته.

در واقع این کمک خواهد کرد که آدرس نگرانی های جدی در میان مردم است که آزادی های مدنی در افزایش خطر در طول این زمان بحران. این است حاد نگرانی برای بسیاری از گروه هایی که اف بی آی به اشتباه هدفمند در گذشته از جمله فعالان جوامع رنگ و مطبوعات است.

با پشتیبانی کافی برای این اندازه گیری امن در سنا تصمیم به توقیف این لحظه در دفاع از آمریکایی ها آزادی های مدنی است که به طور انحصاری در دست خود را

این نامه می آید تنها چند روز پس از سنا روز شنبه رای به reauthorize گسترده دولت نظارت قدرت تا دسامبر 2023 و پس از بالا اتاق را روز شنبه رای گیری که در آن Wyden-Daines متمم شکست خورده و تنها یک رای. در حالی که 10 نفر از اعضای دموکرات حزبی رای دادند با جمهوری خواهان در برابر متمم دو نفر دیگر—Sens. پتی موری (D-شستشو.) و برنی ساندرز (I-Vt.)—شرکت نکرده و رای.

Wyden صحبت در طبقه سنا هفته گذشته پیش از رای گیری مشخص شده چرا که او معتقد بود این ماده بسیار مهم بود.

“هر فکری که می آمد به سر مردم می توان نشان داد در یک جستجو در اینترنت و یا مراجعه به وب سایت” گفت: Wyden. “سلامت خود تاریخچه و نگرانی های پزشکی. دیدگاه های سیاسی خود را. خود عاشقانه زندگی و دوستی است. باورهای دینی خود است.”

“جمع آوری این اطلاعات است که به عنوان نزدیک به خواندن ذهن به عنوان نظارت می توانید دریافت کنید. آن است که دیجیتال معدن از زندگی شخصی آمریکایی,” او گفت:.

“این ضمانت مجموعه ای از آمریکایی ها, تاریخچه مرور وب ارائه می دهد فرصت های بی پایان برای سوء استفاده” Wyden اضافه شده نشان می دهد که تهدید قریب الوقوع بود با دولت فعلی است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام برای تحقیقات سیاسی خود را دشمنان. دادستان کل [ویلیام] بر تزریق کرده خود را به تحقیقات که بر شخصی و یا منافع سیاسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. همه آن را برای برخی از گناه, آمریکا, تاریخچه مرور وب تلقی می شود مربوط به یکی از این تحقیقات و دولت می تواند شروع به جمع آوری آن,” او گفت:.

Wyden هشدار تکرار می شد در یک شنبه بعد op-ed از ترور Timm, مدیر اجرایی, آزادی مطبوعات, بنیاد یکی از امضا کنندگان به نامه جدید.

“ما در حال دیدن سایت وب و تاریخ جستجو شامل صمیمی ترین اطلاعات شخصی” او نوشت. “هر دولت—اجازه دهید به تنهایی سخت گیرانه تهمت وزارت دادگستری—باید ملزم به پیروی از متمم چهارم قانون اساسی قبل از trawling را از طریق آن.”

در نور است که تهدید به اصطلاح دموکراتیک “مقاومت” نیاز به پشت متمم گفت: Evan گریر معاون مبارزه برای آینده است.

“خانه دموکرات به معنای واقعی کلمه استیضاح تهمت و صرف دو سال گذشته فریاد در مورد چگونه این خطرناک دولت به طور معمول سوء استفاده از قدرت است. در حال حاضر آنها را یک فرصت برای قرار دادن حتی فقط یک محدودیت در مغلوب ساختن پیشی جستن نظارت مقامات,” او گفت: مادربرد.

“اگر آنها آن را نمی, آنها در حال ساخت آن را روشن مقاومت همواره مزخرف” گریر گفت.

گریر در یک فیلم ویدئویی از MTV Newsتشویق مردم به پشته فشار بر سخنران نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) برای کمک به اطمینان حاصل شود که متمم شمول است.

“او تا به قدرت برای قرار دادن این متمم را به محل گفت:” گریر.

با توجه به Timm, “مبارزه نشده است. به خصوص اگر نمایندگان شنیدن صدای بلند و واضح چقدر این موضوع وسیله ای برای آمریکایی ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im