گروه های حقوق کار برای جلوگیری از ‘غیر ضروری و به طور بالقوه محرومیت تصفیه’ از رای دهندگان رول در پنسیلوانیا

حقوق مدنی آمریکا گروه روز دوشنبه به نقل مکان به دخالت در طرح دعوی در دادگاه واصل جناح راست فعال گروه قضایی که منتقدان هشدار می دهند می تواند منجر به “غیر ضروری و به طور بالقوه محرومیت تصفیه” از رول رای دهندگان در سه پنسیلوانیا, شهرستان پیش از انتخابات نوامبر.

در مارس 28, دادخواست قضایی Watch v. مشترک المنافع پنسیلوانیا (pdf) در جناح راست سازمان متهم انتخابات در کشورهای مشترک المنافع و دلار, چستر و دلاور شهرستان از عدم تلاش مناسب برای حذف فاقد شرایط لازم رای دهندگان از رول خود را به عنوان مورد نیاز است توسط ملی ثبت نام رای دهندگان عمل 1993 (NVRA).

پنسیلوانیا فصل از علت شایع و اتحادیه زنان رای دهندگان در پاسخ دوشنبه با یک حرکت (pdf) واصل شده از طرف آنها توسط وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون ACLU of Pennsylvania, ACLU رای گیری حقوق پروژه سیمپسون Thacher & Bartlett LLP. تشکیل پرونده می پرسد یک دادگاه فدرال اجازه می دهد تا گروه های حقوق بشر به مداخله به عنوان متهمان این پرونده است.

“استان ها به طور معمول تمیز کردن خود را از رای دهندگان ثبت نام لیست غیر فعال رای دهندگان و افرادی که مرحوم” Witold Walczak حقوقی مدیر ACLU of Pennsylvania توضیح داد: در بیانیه ای در روز شنبه. “اما زمانی که در خارج از بازیگران سعی کنید به بازوی قوی در این شهرستان به بیش از حد پالايش که می تواند منجر به محرومیت از رای دهندگان واجد شرایط. مشتریان ما باید هر دلیلی برای دفاع از منافع رای دهندگان و ما امیدواریم که دادگاه را به رسمیت می شناسد که.”

Terrie گریفین, co-رئیس جمهور از لیگ از زنان رای دهندگان پنسیلوانیا تردید در اعتبار قضایی سازمان دیده بان را تجزیه و تحلیل اطلاعات رای دهندگان پنسیلوانیا بود که اشاره شده در جناح راست سازمان شکایت.

“داده های ارائه شده توسط این چالش تایید نشده و به عمد اهداف ارشد رای دهندگان و رای دهندگان گفت:” گریفین. “این فقط یکی دیگر از تلاش های خارج از گروه به چتر نجات به disenfranchise پنسیلوانیا رای دهندگان. در انتخابات ریاست جمهوری سال, در طول یک جهانی همه گیر ما انتخابات باید متمرکز بر تامین امنیت و با خیال راحت اداره ما انتخابات است. آنها مجبور به مقابله با حواس پرتی نامشروع رای دهندگان رول چالش است.”

در این بیانیه مشترک اعلام تشکیل پرونده محلی سازمان های حقوق محکوم قضایی سازمان دیده بان به عنوان “طرفدار رای دهندگان-پاکسازی گروه” که توسط “شناخته شده برای محرومیت رای دهندگان” را از طریق تهدید به اقدام قانونی و پرونده های حقوقی طراحی شده برای فشار آوردن به کشورهای دیگر و استان ها—از جمله پنسیلوانیا Allegheny County, در ژانویه برای حذف غیر فعال رای دهندگان از خود را رول.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“پرونده های حقوقی مانند اینها طراحی شده به زور استان ها به جلو و رای دهندگان واجد شرایط کردن رول و این است که نه تنها راه دموکراسی قرار است به کار” سوزان Almeida, موقت, مدیر اجرایی, برای علت شایع پنسیلوانیا گفت: در Philadelphia Inquirer.

به گفته این روزنامه:

Almeida گفت: رای گیری گروه های حقوق امیدوارند که کت و شلوار را رد کرد. اگر دادگاه می کند تا پایان سفارش شهرستان ها به حذف رای دهندگان او گفت: این گروه ها می خواهند به بازی یک نقش در ساخت مطمئن شوید که آن را انجام داده به عنوان نسبتا به عنوان امکان پذیر است.

“در حالی که معقول لیست روش نگهداری بخشی ضروری از انتخابات دولت ما قاطعانه مخالفت با هر تلاشی که منجر به حذف از رای دهندگان واجد شرایط از رای گیری رول” Almeida اضافه شده در گروه’ بیانیه دوشنبه.

جان قدرت, مشاوره با وکیل’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون گفت که “پنسیلوانیا, شهرستان شده اند که شکایت در این مورد در حال حاضر انجام بخشی خود را برای تمیز کردن رای دهندگان خود را رول.”

“این طرح دعوی در دادگاه به دنبال نیروی این شهرستان برای شرکت در بی جا و غیر ضروری پاکسازی در پیش از سال 2020 انتخابات” قدرت هشدار داد. “اگر این دادخواهی موفق واجد شرایط رای دهندگان پنسیلوانیا خواهد بود پاکسازی از رول و محروم.”

تحلیلگران سیاسی به مدت طولانی اشاره به پنسیلوانیا به عنوان یک کلید چرخش دولت در انتخابات ریاست جمهوری مسابقه که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار می رود که به صورت خاموش در برابر معاون رئیس جمهور جو بایدن حزب دموکرات را presumptive نامزد. در سطح ملی هنوز مشخص نیست که چگونه در حال انجام coronavirus همه گیر ممکن است تحت تاثیر انتخابات شیوه های. پنسیلوانیا اجازه هیچ بهانه ای رای گیری غایب اما اجازه نمی دهد که در همان روز ثبت نام رای دهندگان.

با این مداخله گفت Adriel کپدا Derieux آیتالله سیستانی را حق رأی پروژه “ما می خواهیم برای اطمینان از واجد شرایط رای دهندگان و انتخابات یکپارچگی محافظت می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de