مه 28 (UPI) — محققان در دانشگاه فلوریدا آتلانتیک در این هفته اعلام کرد قصد دارد برای شروع به مطالعه یک دستگاه جدید است که ممکن است کمک به نقطه در آینده شیوع COVID-19 و عفونت های دیگر در میان کارکنان بهداشتی درمانی و در نهایت ،

فناوری پوشیدنی به نام Oura حلقه در نظر گرفته شده است برای ردیابی بدن و ضربان قلب و درجه حرارت و حرکت و الگوهای خواب. اندازه گیری هنگامی که در ترکیب با پاسخ به روزانه نشانه نظرسنجی می تواند کمک به پزشکان برای پیش بینی شروع بیماری محققان گفتند.

FAU محققان گفت که یک مطالعه طراحی شده برای ارزیابی اثربخشی Oura حلقه آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“امید است که ما می تواند به توسعه یک پیش بینی الگوریتم از حلقه داده است که مفید خواهد بود در هشدار به افراد و همچنین جمعیت دچار بیماری” پروژه محقق اصلی جانت Robishaw گفت آپی.

“قبل از آن که شیوع بیماری شناسایی سریع تر کاهش مداخلات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از عفونت و جلوگیری از آنها را از گسترش” گفت: Robishaw که ارشد کاردانی دین پژوهش در فلوریدا آتلانتیک را اشمیت دانشکده پزشکی.

اطلاعات جدید منتشر شده از پنج شنبه توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تخمین زده است که بیش از 60 ، 000 آمریکایی بهداشت و درمان کارگران آلوده شده اند با کروناویروس جدید, SARS-CoV-2 و 300 فوت کرده اند به عنوان یک نتیجه.

فلوریدا آتلانتیک تحقیقات بخشی از TemPerfect یک مطالعه led توسط محققان در دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو. تولید کنندگان از Oura حلقه حمایت مطالعه و ارائه بیش از 2000 بهداشت و درمان کارگران با محصول.

کاربران Oura حلقه نیز می توانید ثبت نام برای شرکت در این مطالعه با استفاده از شرکت در برنامه و یا با ثبت نام آنلاین.

این Oura حلقه ضخیم نقره ای حلقه که شبیه به یک عروسی گروه با توجه به فلوریدا آتلانتیک محققان. آن را فرسوده در سراسر ساعت به طور مداوم با ارائه اطلاعات در زمان واقعی است.

به عنوان بخشی از TemPerfect داده خواهد شد هشدار به کاربران و محققان از تغییرات فیزیولوژیکی است که ممکن است نشان می دهد آنها در حال توسعه عفونت.

دانشگاه تحقیقات تیم ترکیب اضافی دو فاز در این مطالعه با تعیین اگر شرکت کنندگان به توسعه حاد COVID-19 عفونت و تعيين ميزان شيوع در جمعيت مورد مطالعه.

آنها در حال حاضر در فاز اول مطالعه با بالينی پزشکان مقیم پزشکان و همراهان از مدرسه اشمیت کالج پزشکی که مراقبت از بیماران در خط مقدم از همه گیر و پوشیدن حلقه.

مطالعه را 12 هفته برای تکمیل. همچنین شرکت کنندگان را تحت هفتگی ویروسی تست برای تشخیص در صورتی که حاد COVID-19 عفونت با استفاده از جدید COVID-19 ویروسی آزمون طراحی و توسعه توسط Robishaw و همکاران او که ارزیابی بزاق به جای استفاده از یک سواب بینی.

در شش و 12 هفته در اين دوره فلوریدا آتلانتیک محققان با انجام آزمایش خون در مطالعه شرکت کنندگان به تشخیص اینکه آیا آنها را توسعه داده اند یک پاسخ ایمنی به COVID-19. دانشگاه بخشی از TemPerfect مطالعه قصد دارد به استخدام برخی از 200 شرکت کنندگان است.

به عنوان بودجه در دسترس می شود برای خرید اضافی Oura حلقه Robishaw امید به گسترش مطالعه به زندگی کمک و پرستاری ماهر امکانات.

“ما مطالعات بعدی را هدف خانه های پرستاری و کالج خوابگاه که در آن بسیاری از مردم زندگی می کنند در تماس نزدیک و تشخیص زودرس را بیشتر موثر خواهد بود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im