رودخانه در نزدیکی کره شمالی تعیین شده جهانی یونسکو ژئوپارک

جولای 8 (UPI) — یک کره جنوبی رودخانه در نزدیکی مرز با شمالی تعیین شده است یونسکو جهانی ژئوپارک به گفته مقامات محلی است.

گیونگی-دو در بیانیه ای گفت 丁村 رودخانه به رسمیت شناخته شد به عنوان یک سایت بین المللی زمین شناسی اهمیت در ژوئن 29 در طول 209th جلسه یونسکو هیئت اجرایی کره جنوبی, اخبار, خدمات کسب و کار آسیا و اخبارآیا گزارش روز شنبه.

تبلیغات

گیونگی-دو رژیم صهیونیستی. لی جائه میونگ و گانکون-دو رژیم صهیونیستی است. چوی ماه-به زودی اعمال می شود برای یونسکو به رسمیت شناختن در نوامبر سال 2018 با توجه به گزارش.

گیونگی-دو امر برای یونسکو گواهینامه هر چهار سال و در عمل برنامه های بازدید کننده.

این هفته لی گفت: انتصاب جدید ممکن بود با توجه به تلاش های دو استان و شهرستانها منطقه ای.

“من سخت کار خواهد کرد برای توسعه و حفظ 丁村 رودخانه به طوری که آن را تبدیل به یک محل قابل توجه نرخ بهره در کره جنوبی و فراتر از آن گفت:” لی که فرار رئیس جمهور در سال 2017.

این 丁村 رودخانه شامل برخی از بهترین و حفظ آتشفشانی لندفرم که ایجاد شد زمانی که گدازه spewed کوه Ori واقع در حال حاضر روز کره شمالی. فوران های آتشفشانی ممکن است جای گرفته اند بين 100000 تا 500000 سال پیش در شبه جزیره.

این رودخانه نیز به ماقبل تاریخ در سایت با شواهدی از اولین اشکال از سکونت انسان در حال و روز کره جنوبی با توجه به اخبارآیا.

کره جنوبی در حال حاضر دارای چهار یونسکو تعیین شده Geoparks از جمله در جزیره ججو در Cheongsong در جنوب شرقی و کوه Mudeung در غرب با توجه به Yonhap.

یونسکو جهانی Geoparks تعریف شده به عنوان یک واحد جغرافیایی منطقه شده است که در حفظ و ترویج توسعه پایدار, با توجه به U. N. آژانس. حدود 140 سایت در 40 کشور موفق به دریافت گواهینامه.

کره جنوبی است که قبلا پیشنهاد شده کره ای منطقه غیرنظامی به عنوان یک سایت میراث جهانی یونسکو است اما شمالی را محکوم کرده ایده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de