جاده گلایه ادامه Utes به عنوان اورگان آن آسیب را از فاصله

یوجین اورگان — اگر چه اورگان آمد به یکشنبه شب بازی در برابر یوتا Utes به عنوان یکی از بهتر 3-نقطه تیراندازی تیم در کشور آن را تا به حال به ضرب گلوله به خصوص به خوبی در گذشته خود سه بازی فقط یک کمی بیش از 30% به طور کلی در ضرر و زیان به دانشگاه استنفورد و ایالتی اورگان و آمده-از-پشت برنده بیش از کلرادو.

اردک ظاهرا صرفه جویی در آن را برای یوتا به آنها ضربه Utes با یک مجموعه از 3-اشاره گرها در نیمه اول در راه خود را به یک 80-62 پیروزی در Matthew Knight عرصه است.

اورگان غرق 10 از 15 از مرکز شهر در نیمه اول به تنهایی و بسیار زیبا به خاک سپرده شد Utes پریدن به 14 نقطه حاصل کار دو تیم منجر شود. برای بازی اردک به پایان رسید تا ساخت 50 درصد از threes به عنوان Utes محکم دفاع از خود در نیمه دوم اما سوراخ آنها کاهش یافت و در طول نیمه اول بیش از حد عمیق به صعود از.

از دست دادن کاهش یافته است Utes به 14-11 در فصل 5-8 در Pac-12 بازی. با پیروزی اردک نقل مکان کرد و به یک کراوات برای کسب مقام اول در Pac-12 در 9-4 و 20-6 به طور کلی.

یوتا مربی لری Krystkowiak نا امید شده بود در تیم خود دفاع و یا عدم آن در نیمه اول گفت: “آنها تا به حال چهار تن از آنها را از حمله ریباند و ما تا به حال مختلف خرابی … بچه ها گذاشتم و ساخته شده برخی از, و یک زن و شوهر بودند و توپ-مشاهده هستند. آن را فقط به (عدم) نظم و انضباط در برابر تیم نخبگان.”

Payton پریچارد یک نامزد برای همه آمریکایی و ملی بازیکن سال افتخارات رهبری اردک با 25 امتیاز ساخت 5 از 9 از 3 نقطه محدوده و 8 از 13 به طور کلی در حالی که خواهد ریچاردسون اضافه شده 18 امتیاز غرق شدن هر چهار نفر از خود 3-نقطه تلاش است.

“من فکر می کردم او یک heckuva کار بچه نخبگان بازیکن” Krystkowiak گفت: از پریچارد و اضافه کرد که او امیدوار است Utes نمی چهره ارشد در Pac-12 مسابقات دوباره در این سال. “من احترام زیادی برای او Payton پریچارد است آنچه کالج بسکتبال می ایستد.”

اردک بودند باران threes از همه جا در نیمه اول به عنوان پریچارد ساخته شده و چهار و ریچاردسون سه به عنوان اورگان در زمان 44-30 منجر به حاصل کار دو تیم.

Krystkowiak تاسف چگونه تیم خود را نمی تواند سرمایه گذاری در نیمه اول جهش زمانی که Utes کشیده به ظرف هفت با شش دقیقه باقی مانده است.

“ما تا به حال کمی خوب جریان بودند و ما بازی به اندازه کافی سخت و سپس بوم — سه مستقیم threes و آن رفت و از هفت تا 16 درست مانند این که” او گفت:.

این Utes نیز یک تجمع در اواسط نیمه دوم برانگیخته شده توسط رزرو گارد آلفونسو Plummer که غرق در 3 ساخته شده و لیآپ یک سرقت. زمانی که Mikael Jantunen به ثمر رساند داخل در 11:15 علامت, Utes کشیده در عرض هشت در 55-47.

این Utes, اما, نمی, نمره, بر چهار بعدی پنج اموال به عنوان اردک رفت و در یک 8-1 اجرا به فشار منجر به 15 و در نهایت رهبری به عنوان بسیاری از 20.

به طور کلی Krystkowiak خوشحال بود با تیم خود را در تلاش به خصوص در نیمه دوم.

“من قصد ندارم به سوال ما تلاش” او گفت:. “این تیم نخبگان است که نه از دست یک بازی در خانه. ما در حال رفتن به فقط نگه داشتن مبارزه. من افتخار می کنم از اینکه چگونه سخت ما بازی — نیمه دوم دفاعی بود و به خوبی از نیم که ما حتی اگر ما تا به حال برخی از خرابی.”

دانشجوی سال اول Rylan جونز به حال یک تلاش قوی پس از یک شب سختی در ایالت اورگان در روز پنج شنبه او به عنوان رهبری این تیم با 18 امتیاز از جمله 4 از 8 از 3 نقطه محدوده و فقط یک گردش در شب.

“من افتخار می کنم از عملکرد امشب — Rylan بود یکی از بچه ها آورده که آن را” Krystkowiak گفت.

دانشجوی سال اول مرکز براندن کارلسون به حال یکی دیگر از بازی جامد با 10 امتیاز و هفت ریباند و دو بلوک در حالی که Timmy آلن اضافه شده 10 امتیاز و شش کمک می کند اما همچنین تا به حال شش گردش.

این Utes بازگشت به خانه برای یک جفت از بازی های این هفته در دریاچه نمک, پنج شنبه برابر UCLA در 8:30 p. m. و یکشنبه برابر USC در 4 p. m.

بازی یادداشت: با پیروزی اورگن مربی دانا آلتمن گذشت UCLA افسانه جان چوبی در تمام زمان NCAA بخش مربیگری لیست با 665th پیروزی. … این 12,364-صندلی Matthew Knight عرصه باز در سال 2011 و به نام Phil Knight پسر است که فوت کرد در سن 34 در یک تصادف. … حضور 8,542 یکشنبه. … اردک شکست Utes 69-64 زمانی که دو تیم در ملاقات نمک دریاچه در ماه گذشته. … اورگان در حال حاضر 17-2 در برابر Utes پس یوتا پیوست Pac-12 نه سال پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر