رابرت پتینسون می گوید که او را درک نمی کنند ‘شعار’ در حالی که فیلمبرداری آن

رابرت پتینسون گفت: در مصاحبه جدید که جدید کریستوفر نولان فیلم “شعار” بود که بسیار گیج کننده و پیچیده است که او را درک نمی کنند آن را در حالی که فیلمبرداری آن است.

آنچه اتفاق افتاد:

پتینسون گفت: آقا در مصاحبه اخیر خود که او اغلب مجبور به صحبت با جان دیوید واشنگتن در مورد طرح بنابراین او می تواند آن را درک کنید.

تا کنون تمام آنچه که شناخته شده است که این فیلم با معاملات بین المللی جاسوس که در حال تلاش برای نجات جهان از جنگ جهانی سوم. و به نوعی زمان درگیر است.

  • پتینسون گفت: “این یک فیلم فوق العاده پیچیده بود و همه از کریس’ فیلم. منظورم این است که شما باید به سازمان دیده بان آنها را زمانی که آنها به طور کامل به پایان رسید و ویرایش سه یا چهار بار به درک معنای واقعی است.”
  • پتینسون گفت: “زمانی که شما در حال انجام آنها منظورم این است که وجود ماه در یک زمان که در آن من بود ‘من . . . من در واقع راستش هیچ ایده اگر من حتی مبهم درک آنچه اتفاق می افتد.’ و آره من قطعا می گویند که به جان دیوید. در آخرین روز از او پرسیدم یک سوال در مورد آنچه اتفاق می افتد در یک صحنه و در آن عمیقا اشتباه در شخصیت. و آن را مانند ” آیا شما شده است فکر این کل زمان است؟”
  • پتینسون گفت: “قطعا وجود دارد یک پیوند در پایان در نوع پنهان کردن این واقعیت است که شاید هیچ یک از ما دقیقا می دانستند چه می گذرد. اما پس از آن من فکر کردم, اما جان دیوید در واقع می دانم. او تا به حال به می دانم که چه می گذرد.'”

بیشتر در “شعار” سردرگمی

  • Kenneth Branagh که نقش یک صدایی شخصیت در این فیلم گفت: فیلم Total (از طریق سای فای سیم) که او واقعا اشتباه طرح بیش از حد.
  • او گفت: “با توجه به ماهیت آن به عنوان کریس به حدی نوع reinvents چرخ در اینجا بسیاری از مردم شروع به درگیر شدن با جان دیوید واشنگتن شخصیت در هر دو انتظار می رود راه … بنابراین شما ممکن است انتظار من به عنوان یک آنتاگونیست … اما پس از آن (داستان) نیست و کاملا به دنبال آنچه که شما ممکن است انتظار می رود به عنوان داستان ایفا می کند.”
  • Branagh گفت: “من به شما بچه من خواندن این فیلمنامه چند بار از من تا به حال به خواندن هر چیزی من تا کنون کار کرده است. آن را مانند انجام تایمز جدول کلمات متقاطع پازل هر روز من را تصور کنید. به جز فیلم و فیلمنامه اصلا انتظار شما و یا شما نیاز به یک متخصص است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de