موشک آزمایشگاه راه اندازی دانشگاه بوستون مگنتوسفر آزمایش

13 ژوئن (فردا) — یک موشک با پنج ماهواره های کوچک به مدار از نیوزیلند در اوایل صبح روز شنبه از جمله دانشگاه بوستون آزمایش برای اندازه گیری بادهای خورشیدی و مگنتوسفر زمین.

کالیفرنیا بر اساس موشک Labs که صاحب نیوزیلند راه اندازی سایت در Mahia شبه جزیره lofted ماهواره روی یک شرکت الکترون موشک در 1:12 صبح به وقت شرق آمریکا. راه اندازی شد و با تاخیر کمی توسط یک ابر کومولوس بالای پد.

تبلیغات

راه اندازی شده بود به تعویق افتاد و دو بار-یک بار در ماه مه به دلیل محدودیت های مسافرتی در میان coronavirus همه گیر و دوباره پنج شنبه به دلیل وزش شدید باد.

دانشگاه بوستون را آزمایش آندزيت CubeSat متشکل از یک ماهواره به اندازه یک توستر که حامل هشت ماهواره های کوچک در داخل. آنها خواهد شد به صورت یک شبکه است که رله داده ها به کشتی مادر است.

این پروژه با هدف به دست آوردن درک بهتری از چگونگی بادهای خورشیدی تغییر محیط در فضای نزدیک زمین گفت: Joshua Semeter استاد مهندسی در دانشگاه بوستون.

جریان های الکتریکی در فضای اجرا را از طریق پلاسما و یا بسیار گرم ماده ایجاد شده توسط انرژی خورشیدی باد Semeter گفت.

“آن را مانند سیم های متصل به لامپ,” او گفت:. “ما می خواهیم به مطالعه و بررسی چگونگی فعلی توزیع شده است در سیم. که به نوبه خود خواهد گفت که ما در مورد چگونه برق تولید می شود در دور مگنتوسفر یک موضوع است که به خوبی درک نشده است.”

چنین اطلاعاتی می تواند کمک به پیش بینی آب و هوا فضا از جمله اختلال در ارتباطات ماهواره ای و جهانی موقعیت یابی ماهواره ای شبکه های, او گفت:.

سنسور بر روی زمین ثبت خواهد شد شرایط در آسمان به عنوان آندزيت شبکه مگس بر روی قطب شمال مناطق که در آن شفق شمالی رایج است.

از آنجا که این ماموریت نیز حامل ماهواره های جاسوسی برای دولت آمریکا این شرکت کاهش یافته است به فاش کردن مدار ارتفاع. شفق شمالی رخ می دهد در ارتفاعات حدود 75 کیلومتر به 110 کیلومتر است.

Semeter گفت: آندزيت mothership در ابتدا مدار خواهد 310 مایل بالا و سپس رها به حدود 248 مایل به قبل از انتشار مینی ماهواره ها..

این آزمایش بخشی از ناسا CubeSat راه اندازی ابتکار که به ترویج استفاده از ماهواره برای فضایی جدید آزمایش های علمی.

ماموریت نیز انجام سه محموله ملی شناسایی که بر ملت ماهواره های جاسوسی برای سازمان های اطلاعاتی و همچنین M2 Pathfinder ارتباطات ماهواره ای برای دانشگاه نیو ساوت ولز و دولت استرالیا.

موشک آزمایشگاه به نام ماموریت “don’t Stop Me Now.”

این 12th ماموریت راه اندازی یک الکترون موشک در نظر گرفته است که یک خودرو کوچک با حدود 34,000 پوند تراست در پرتاب. مقایسه SpaceX را فالکون 9 قادر به 1.7 میلیون پوند تراست در پرتاب.

این ماموریت را شامل نمی شود تست و یا توسعه موشک آزمایشگاه ادامه تلاش ها برای ایجاد مرحله اول تقویت کننده قابل استفاده مجدد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im