راجر سنگ فایل توجه به درخواست تجدید نظر محکومیت 40-ماه حکم

مارس 30 (UPI) — استراتژیست سیاسی راجر سنگ به طور رسمی در زمینه اطلاع پنج شنبه به درخواست تجدید نظر خود را فدرال محکومیت به اتهام دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری مربوط به خانه روسیه بررسی است.

سنگ از همکاران سابق رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به اعدام محکوم شده در پاییز گذشته با اتهام, که همچنین شامل دخالت در خانه پرس و جو. ایالات متحده منطقه قاضی امی برمن جکسون را تکذیب کرد سنگ یک محاکمه جدید در این ماه پس از دفاع وکلای پیشنهاد رئیس هیئت ژوری مغرضانه بود.

دو صفحه اطلاع پنج شنبه نمی دولت استدلال برای درخواست تجدید نظر و گفت: تنها که خود را وکیل را دنبال تغییر به اعتقاد خود را که به احتمال زیاد شنیده می شود در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای واشنگتن

سنگ داده شد 40-ماه حکم زندان در فوریه.

در یک Facebook تصویری یکشنبه سنگ ناودان دادستان و نام خود را به صورت یک “شکار ساحره.” او گفت: اتهام دروغ گفتن به کنگره ساخته شد و دادستان که هیچ مدرکی برای حمایت از هر یک از این اتهامات.

در اوایل این هفته FBI منتشر شد یک برنامه از یک حکم جستجو از سال 2017 که جزئیات پیام های سنگ رد و بدل شده با ویکی لیکس از بنیانگذاران جولیان آسانژ در طول سال 2016 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری است.

سنگ گفت: اسناد و مدارک اثبات بی گناهی خود و تقویت این پرونده است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت در یک صدای جیر جیر دوشنبه که خود را سیاسی سابق و متحد شده بود بدرفتاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de