سالت لیک سیتی — ایالت یوتا میت رامنی strode سریع از طریق یک راهرو از دولت و کنگره پنج شنبه پس از یک جلسه خصوصی با قانونی رهبران بعد از خود را خیره کننده رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای سوء استفاده از قدرت است.

“نه این” رامنی به خبرنگاران گفت: پس از اینکه از او خواسته به نظر نه تنها رای خود را, اما همچنین یک لایحه ثبت شده به یوتا رای دهندگان توانایی خود را به یاد سناتور ایالات متحده آمریکا است که جلب توجه و حتی بیشتر در حال حاضر که یوتا junior سناتور رفت و در برابر او ،

رئیس جمهور مجلس سنا استوارت, Adams, R-لیتون گفت: پیام خود را برای رامنی در بسته-درب جلسه بود که آن زمان به حرکت از کینه اطراف رئیس جمهور را استیضاح. آدامز یکی از شرکت رؤسای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی در ایالت یوتا است.

“ما نیاز به افزایش بالاتر از این حرف از چه خبر است. آن را به خوبی به ما اعضای کنگره و سناتورها دوباره به یوتا اما ما امیدواریم که آنها را نمی مشاجره از واشنگتن با آنها. ما می خواهید به ماندن در بالای آن مسائل” آدامز گفت: Deseret News پس از جلسه با مجلس نمایندگان و سنا رهبران.

رامنی گفت: قانونی رهبران “او رای دادند و وجدان خود را. آن را احتمالا برای او به بحث در مورد” سنا رئیس جمهور گفت:. “این چیزی است که او را به مقابله با شخصا.”

آدامز تبلیغ قدرت ملت را اقتصاد و نظامی تحت تهمت اجرایی و گفت: “زمانی که شما پرتاب یک استیضاح روند به آن به نظر می رسد مانند آن را انحراف به کلی تلاش از آنچه که ما در حال تلاش برای انجام. … این داخلی مشاجره چیزی است که ما نیاز به افزایش در بالا.”

پرسید که آیا او معتقد است که رامنی کمک به مشاجره با رای خود به محکوم آدامز گفت: “او آن را کمک نمی کند.” دولت رئیس جمهور مجلس سنا گفت که او نمی گویند که به طور مستقیم به رامنی ، “من فکر می کنم ما استنباط آن, بله,” او گفت:.

آدامز گفت: سناتور به یاد بیاورید لایحه HB217 اسپانسر شده از طرف Rep. تیم Quinn, R-شهرستان هبر دارای مسائل.

“حتی اگر آن را ممکن است به خوبی معنی و خوب فکر از آن را خلاف قانون اساسی و دارای برخی مشکلات است. اولویت من خواهد بود به ماندن متمرکز بر مسائل در دست” آدامز گفت: اگر چه خانه ممکن است دیدگاه های مختلف.

شهرستان دریاچه نمک شهردار جنی ویلسون از حزب دموکرات که زد در برابر رامنی برای سنا صندلی خالی سابق بهداشت ، اورین هچ در سال 2018 شد در یوتا در سنای دفاتر برای یک جلسه زمانی که رامنی تضعیف در پیوستن به دولت رهبران مجلس سنا

ویلسون گفت: او به حریف سابق در آغوش گرفتن و صحبت با او در مورد رای خود را.

“من گفت:,” با تشکر از شما ” و “من درک می کنم که آسان نیست'” شهردار گفت. “من به او گفتم من این کار بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de