Feb. 10 (UPI) — برای اولین بار در بیش از چهار سال Rory McIlroy شماره 1 گلف باز در جهان است.

McIlroy گذشت سابق جهان شماره 1 بروکس Koepka برای نقطه بالا در رسمی گلف جهان رتبه یکشنبه. او گذشته برگزار شد نقطه بالا در سپتامبر 2015. هر دو بازیکن از دست رفته در هفته گذشته AT&T نقش ونگار ریگی دادن ساحل, طرفدار هستم.

McIlroy بسته سوم در سال 2020 کشاورزان بیمه باز است. او برنده مسابقات جهانی گلف-HSBC قهرمانان اروپا در ماه نوامبر. Koepka ساخته شده خود را در سال 2020 اولین بار در ماه ژانویه در ابوظبی HSBC قهرمانی که در آن او گره خورده است برای 34th. او گره خورده است برای 17 هفته گذشته در عربستان بین المللی است.

Koepka در حال حاضر نشسته در ردیف 2 نقطه و به دنبال آن جان رحم, جاستین توماس و داستین جانسون. آمریکایی پاتریک Cantlay نقل مکان کرد و از شماره 8 به شماره 6. روزنامه سیمپسون ماند در شماره 7. تایگر وودز به نقل از شماره 6 به شماره 8. Xander Schauffele و جاستین رز دور بالا 10.

McIlroy و Koepka هر دو انتظار می رود برای بازی در پیدایش دعوتی. که مسابقات از روز شنبه از طریق شنبه در Riviera باشگاه های کشور در لس آنجلس.

McIlroy برگزار کرده است جهان شماره 1 رتبه بندی برای 96 هفته طول گلف حرفه ای. اگر او دارای رتبه بندی فراتر از این هفته او به کراوات نیک Faldo ترین هفته در جهان شماره 1 برای اروپا بازیکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im