دور از آب و هوایی شدید را در مرکزی ایالات متحده به روز شنبه

خوشه های سنگین و شدید رعد و برق خواهد رفت و برگشت از طریق مرکزی ایالات متحده به روز شنبه تهدید نه تنها مختل, هوای آزاد, برنامه, بلکه خسارت در برخی از جوامع است.

Cookouts بیش از روز پدر آخر هفته ممکن است به داخل خانه آورد و پدران گذراندن تعطیلات گلف و ماهیگیری و یا دوچرخه سواری نیاز به نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در آسمان است.

تبلیغات

“آیا طوفان تبدیل شدن به خشونت یا نه همه طوفان می تواند خطرات رعد و برق برای کسانی که با, هوای آزاد, برنامه” AccuWeather ارشد هواشناس Kristina Pydynowski گفت.

قطعه انرژی بالا در جو خواهد شد جریان از رشته کوه های راکی به اوایل هفته آینده, کمک به جرقه خاموش طوفانی آب و هوا به صورت روزانه.

به عنوان AccuWeather پیش بینی های آب و هوایی شدید خطرات آغاز شد و اواخر هفته گذشته با طوفان خشونت آمیز و فوران بیش از دشت های مرکزی در روز پنج شنبه و پس از آن در جنوب دشت در روز جمعه.

پیش بینی پیش بینی یک منطقه گسترده ای از این کشور میانی به تحمل رعد و برق در آغاز تعطیلات آخر هفته هر کدام دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به محلی سنگین و مضر است. شیکاگو سنت لوئیس و شهر اوکلاهما در میان شهرستانها است که می تواند تحمل خیس بارندگی در زمان در روز شنبه.

تهدید برای, سازمان آب و هوایی شدید ممکن است تمرکز بر دو حوزه اصلی در طول پنج شنبه بعد از ظهر و شب — شمال و جنوب دشت.

طوفان که فوران از شمال و مرکز نبراسکا مرکزی و شرقی Dakotas بعد از شنبه ممکن است در معرض خطر بیشتری از تولید را دستخوش توفان و تگرگ بیش از یک گسترده تر منطقه در مقایسه با زمانی که به طوفان در جنوب دشت که پیش بینی می شود بیشتر جدا شده در طبیعت است.

“یکشنبه می آید گسترده ترین تهدید برای رعد و برق شدید” گفت: AccuWeather هواشناس جیک Sojda.

حدود 10 میلیون آمریکایی پوشا هشت متحده می تواند به صورت طوفان های خطرناک در روز پدر. اواخر بعد از ظهر به مدت یک شب ساعت خواهد بود که بار ترین نخست به آب و هوایی شدید.

“هر کسی به صرف روز در خارج از منزل در روز پدر در دشت قطعا نیاز به آب و هوا آگاه” Sojda گفت.

کسانی که در خارج از منزل می توانید با استفاده از AccuWeather منحصر به فرد MinuteCast برای محل سکونت خود را برای تعیین دقیقا همان زمانی که طوفانی آب و هوا خواهد رسید.

Gusts باد در طوفان اواخر یکشنبه می تواند رسیدن به یک AccuWeather محلی StormMax و تجارت از 80 مایل در ساعت است که می تواند به راحتی سرنگونی درختان و خطوط برق و 18 چرخ یک بزرگراه. تگرگ و بارندگی و جدا تورنادو نیز می تواند رخ دهد.

شهر اوکلاهما و Tulsa, Okla.; دوج شهر ویچیتا و Topeka کن.; کانزاس سیتی و Springfield, Mo.; اوماها و Grand Island, Neb.; Sioux City, Iowa; و Sioux Falls, S. D., در میان جوامع است که می تواند لرزاند خشونت آب و هوا به عنوان آخر هفته می آید ،

با خطرات ادامه به ساعات شب مهم خواهد بود برای ساکنان به یک راه برای مطلع می شود که آب و هوایی شدید در راه است, مانند نگه داشتن یک تلفن همراه با صدا را به بالا یا داشتن یک رادیو آب و هوا مفید است.

که در آن دقیقا خوشه هایی از رعد و برق پیگیری در طول یکشنبه شب خواهد شد که مفاهیم در روز دوشنبه آب و هوایی شدید منطقه در معرض خطر.

در این زمان AccuWeather هواشناسان پیش بینی می کنند حداقل سنگین و رعد و برق به تهدید یک راهرو از بالا دریاچه های بزرگ به جنوب دشت با جیب شدید آب و هوا ،

جزئیات بیشتر در زمان ها و مناطق در معرض خطر تبدیل خواهد شد واضح تر به عنوان کوتاه مدت آب و هوایی شدید تهدید تکامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im