خلاصه: مارینا ادیسون فوتبال دختران پیشبرد به CIF-اس اس نیمه نهایی

 • ادیسون مورگان رابرتز جشن پس از به ثمر رساندن یک بازی برنده ضربه پنالتی در طول دور دوم مسابقه CIF-SS Division 1 پلی آف مقابل سانتا مارگاریتا در ادیسون در هانتینگتون بیچ در شنبه فوریه 15 سال 2020 است. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • ادیسون بازیکنان و طرفداران جشن تیم برنده بیش از سانتا مارگاریتا در ضربات پنالتی در دور دوم مسابقه CIF-SS Division 1 پلی آف در ادیسون در هانتینگتون بیچ در شنبه فوریه 15 سال 2020 است. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • سانتا مارگاریتا دروازه بان فضل Klosinski موجب صرفه جویی در توپ درست در بالای قاب در دور دوم مسابقه CIF-SS Division 1 پلی آف در ادیسون در هانتینگتون بیچ در شنبه فوریه 15 سال 2020 است. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • سانتا مارگاریتا را سوفیا Pearlman نشان می دهد او پس از ناامیدی از دست رفته یک ضربه پنالتی در طول دور دوم مسابقه CIF-SS Division 1 پلی آف در ادیسون در هانتینگتون بیچ در شنبه فوریه 15 سال 2020 است. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • سانتا مارگاریتا را Alexa موریس چپ و ادیسون کیت دیویس نبرد برای یک هدر در دور دوم مسابقه CIF-SS Division 1 پلی آف در ادیسون در هانتینگتون بیچ در شنبه فوریه 15 سال 2020 است. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • ادیسون ابی McCollam مرکز بلوک ضربه توسط سانتا مارگاریتا را Olivia Guida در دور دوم مسابقه CIF-SS Division 1 پلی آف در ادیسون در هانتینگتون بیچ در شنبه فوریه 15 سال 2020 است. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • سانتا مارگاریتا را مکنزی MacMillan, راست, واکنش نشان می دهد پس از هدف او این است که با توجه به تکذیب کرد یک آفساید در دور دوم مسابقه CIF-SS Division 1 پلی آف در برابر ادیسون ادیسون در در هانتینگتون بیچ در شنبه فوریه 15 سال 2020 است. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • سانتا مارگاریتا را Olivia Guida چپ و ادیسون ابی McCollam نبرد برای توپ در طول دور دوم مسابقه CIF-SS Division 1 پلی آف در ادیسون در هانتینگتون بیچ در شنبه فوریه 15 سال 2020 است. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • سانتا مارگاریتا را مکنزی MacMillan, سمت چپ, تعقیب ادیسون سوفیا دریک در دور دوم مسابقه CIF-SS Division 1 پلی آف در ادیسون در هانتینگتون بیچ در شنبه فوریه 15 سال 2020 است. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • سانتا مارگاریتا را مکنزی MacMillan شاخه در دور دوم مسابقه CIF-SS Division 1 پلی آف در ادیسون در هانتینگتون بیچ در شنبه فوریه 15 سال 2020 است. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)

 • ادیسون کری هافر راست و سانتا مارگاریتا را Christa هیدن نبرد برای توپ در طول دور دوم مسابقه CIF-SS Division 1 پلی آف در ادیسون در هانتینگتون بیچ در شنبه فوریه 15 سال 2020 است. (عکس Kyusung گونگ/عکاس)


ما حمایت high school sports پوشش با تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک. مشترک شدن در حال حاضر


مارینا فوتبال دختران تیم اضافه شده یکی دیگر از برجسته برای دستیابی به موفقیت آن فصل در روز شنبه با پیشروی به CIF-SS Division 2 نیمه نهایی.

وایکینگ ها (10-8-3) به ثمر رساند دو گل در نیمه دوم به شکست تیخوانا, Olinda, 2-1 در یک چهارم نهایی در تیخوانا, Olinda بالا است.

مارینا junior McKenna Pua به ثمر رساند و گل تساوی بخش با حدود 18 دقیقه در سمت چپ و چند دقیقه بعد هیلی Boren تحویل متهور هدف ضربه پنالتی.

وایکینگ ها برنده موج لیگ این فصل خود را برای اولین بار لیگ قهرمانان اروپا از سال 1995 و پیروزی خود را بیش سلطنتی در دور اول پلی آف بودم postseason پیروزی از سال 2009.

مارینا را برای مرحله نیمه نهایی در روز چهارشنبه در برابر Capistrano دره (9-5-6), که را شکست داد شماره 2 دانه فلینتریج قلب مقدس 1-0 در روز شنبه.

در دیگر فوتبال یک چهارم نهایی جمعه:

در بخش 1:

ادیسون 0 سانتا مارگاریتا 0; ادیسون پیشرفت در ضربات پنالتی 5-4): شارژر (13-5-4) ساخته شده و تمام پنج خود را در ضربات پنالتی شکست عقاب (14-3-2) پس از تیم رفت بدون گل در طول مقررات و دو وقت اضافه دوره.

ادیسون سالمندان الکسا Palombo نیکی مارینو مورگان رابرتز و نیکول زمینه و تاریخ و جکی پترسون ساخته ضربات پنالتی در ضربات پنالتی.

این شارژر در تلاش برای برنده شدن در این برنامه CIF-SS عنوان از سال 2002 پیش برای بازی در ساحل پلی در چهار شنبه 5 p. m. در مرحله نیمه نهایی.

ویلا پارک 3 Pacifica 2 (2OT): بازدید از اسپارتها (18-4-1) گل پیروزی در مرگ ناگهانی اضافه کاری به ضرب و شتم دریانوردان (17-1-2).

ویلا پارک را در برابر سانتیاگو از کرونا در مرحله نیمه نهایی در روز چهارشنبه. سانتیاگو شکست Corona del Mar 4-0 در روز شنبه.

در بخش 2:

یوربا لیندا 2 رانچو Cucamonga, 0: Stefanie توپ و لورن Farer هر گل یک گل در نیمه اول به عنوان ایرانی را شکست داد بازدید ساله (11-9-5).

یوربا لیندا را برای مرحله نیمه نهایی در روز چهارشنبه در برابر لا میردا که ضرب و شتم تپه های جنوبی 3-2 در وقت اضافه شنبه.

در بیس بال:

جاناتان بلند تن به تن بدون hitter وظیفه برای نارنجی در یک پیاده روی 1-0 پیروزی بر دشت بی درخت. که امضا کرده با ساحل طولانی دولت زده از شش راه می رفت و یک. او همچنین 3 5 در صفحه با دو سه برابر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im