رودی Gobert است مریض و خسته از یوتا جاز را تنبل شروع می شود

سالت لیک سیتی — آنچه در شب جمعه?

من به شما بگویم. یوتا جاز به سختی نشان داد تا به خانه خود بازی و سن آنتونیو اسپرز شد استعداد یک پیروزی آسان.

که ممکن است به نظر می رسد کمی سخت و از آن می تواند بیش از ساده همه چیز را به آن را از من. آن را از جاز دفاعی لنگر و همه ستاره رودی Gobert که کاملا به اندازه کافی از موسیقی جاز بودن این تیم است که به صبر کنید تا زمانی که پشت خود را در برابر دیوار برای نشان دادن هر گونه مبارزه است.

“آن را بر ما به بیشتر فیزیکی و بیرون آمدن با یک لبه است که ما استفاده می شود به” Gobert گفت: پس از 113-104 از دست دادن. “اگر شما می خواهید به یک قهرمان اگر شما می خواهم به یکی از بهترین تیم ها در لیگ باید به ما هستند و ما باید به هر شب بیرون می آیند که با تراشه بر شانه ما. مهم نیست که بازی کنیم ما رو به بیرون آمدن با چیزی را ثابت کند. این است که چه تیم های در حال انجام برای ما و آنها با داشتن سرگرم کننده است.

“آنها واقعا احترام ما آنها بیرون می آیند, ما فشار انکار ما نمی واکنش نشان می دهند ما را از آنچه ما می خواهیم انجام دهیم و سپس ادبانه آنها فقط بازی رایگان. Paxton rembis همه این بچه ها با آنها بازی مانند آنها به بیرون از قفس و آنها می توانند هر چه می خواهند از آنجا که از آن آسان است.”

وجود یک چرخه است که جاز می توانید در گیر بسیار شبیه به آنها جمعه شب که در آن آنها شروع به بازی کند و درهم و برهم و اجازه می دهد حریف برای به دست آوردن برخی از حرکت و سنگین استفاده.

Quin اسنایدر دیوانه می شود و بازیکنان دیوانه در خود اما سپس آن را خیلی دیر است. تیم های دیگر دارای اعتماد به نفس است. آنها همه چیز آنها نیاز به مقاومت در برابر هر نوع اجرای موسیقی جاز در حال رفتن به قرار دادن با هم.

سپس هنگامی که آن را همه گفته و انجام داده, پس از نیمکت خالی کردن سیگنالینگ شکست پس از تیم خورشتی در از دست دادن و تنها می تواند منعکس کننده خود را فقیر احساس فوریت آنها درک آنچه ملموس است — چیزی که آنها می توانید در جعبه نمره.

Gobert می بیند که اسپرز به ثمر رساند فقط 28 امتیاز در رنگ نسبت به موسیقی جاز را 42 و که اسپرز شات 50 درصد از سه نقطه محدوده.

“آنها نمی تواند هیچ چیز در لبه اما آنها می توانند همه چیز را آنها می خواستند در محیط,” او گفت:. “پس از آن ما را به کشف کردن آنچه ما می توانیم به عنوان یک تیم به بچه ها عجله آنها را کنید و سعی کنید به آنها را به رفتن به حاشیه و ببینید چه اتفاقی می افتد.”

Gobert می خواهد جاز بازی به نقاط قوت خود و جلوگیری از اجازه دادن به تیم های خیلی دور پیش در اوایل بازی که آنها به سختی هر فرصتی به گرفتن. این خوب است که او دیوانه است. او باید بود.

“این ما را به بیرون آمدن با این طرز فکر از قاتلان” او گفت:. “نمی دهد آنها را به هر چیزی. اجازه ندهید که آنها را به اعتماد به نفس در اوایل بازی. اجازه دهید paxton rembis آمار برخی از threes کنید و سعی کنید برای رسیدن به لبه اجازه ندهید که او را فقط دریبل اطراف احساس خوب و خنده.”

از آن آسان است برای شنیدن Gobert می گویند چیزی شبیه به آن و احساس می کنم مثل او حول سرزنش در سپاه پاسداران در این تیم پس از موری به ثمر رساند بازی-بالا 23 امتیاز و شاید او به یک اندازه است. جاز دفاع قطعا نیست و شایسته هر گونه ستایش پس از اجازه می دهد اسپرز به حرکت در اطراف با سهولت از محیط و از طریق اواسط محدوده با کمی به هیچ مقاومت است.

اما Gobert نیز گفت که او از مسئولیت حمل مشعل از حاکم دفاعی بازیکن سال. جاز یک کشنده لبه سلاح که عصبانی است. آنها باید او را در ارائه.

در عوض, در شب جمعه, جاز به طور کامل خراب شد. اگر آن نمی باشد شکست نمی, آن را تعمیر کنند. اما اگر آن را به طور کامل شکسته پرتاب همه چیز شما را در دیوار و ببینید اگر چیزی چوب.

که در آن امانوئل Mudiay در آمد به ثمر رساند 18 امتیاز زمین در تلاش برای تزریق برخی از زندگی را به مرده, جاز, اما خیلی دیر شده بود.

یوتا جاز نگاه مانند آنها نیاز به یک تعطیلات از تعطیلات خود را. آنها را برنده این بازی برای اولین بار پس از همه ستاره پس از 2017. که بدان معنی است که داناون Mitchell هرگز برنده است که بازی برای اولین بار پس از اواسط فصل تنفس.

سرزنش می توانید در همه جا. شما می توانید می گویند که موسیقی جاز بودند فرسوده پس از مدتها وقفه اما اسپرز نگاه خوب است. شما می توانید می گویند که موسیقی جاز بود و به تمام ستاره ها که نمی کنید بقیه آنها نیاز به بیش از شکستن. بنابراین هیوستون راکتس و آنها برنده در روز پنج شنبه.

حقیقت این است که ما دیده ایم این در طول فصل. جاز باید به طور مداوم تا به حال که killer instinct برای باز کردن بازی و آنها را مجبور به تعقیب نمره بیش از حد اغلب.

بعد از بازی اسنایدر وارد شده خود را پس از بازی مصاحبه و قبل از هر کسی این شانس را به یک سوال بپرسید او گفت که تیم خود را به دست آورده و از دست دادن در برابر اسپرز.

جاز باید یک صفحه از آن کتاب است.

شنبه شب هنگامی که موشک به صورت جاز در زندگی هوشمند در عرصه خانه و قبل از هر کسی به آنها بگویید که بیشتر فیزیکی, قبل از اسنایدر دیوانه می شود قبل از بازیکنان دیوانه و قبل از آنها در حال مبارزه با یکی دیگر از نبرد دشوار آنها نیاز به بازی مانند آنها می خواهند به نفع خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im