شیکاگو — اگر تا کنون وجود دارد شکی نیست که رودی Gobert متعلق در NBA All-Star تیم که شک نقش برآب شد و دور و فراموش شده در پنج شنبه شب.

در میان نام های بزرگ و مجموعهای از استعداد این ماجرا بر روی All-Star فهرست اسامی تیم یوتا جاز مرکز تابیده مانند یک الماس در خشن در All-Star اولین نمره 21 امتیاز 10-از-11 تیر اندازی با 11 ریباند و دو پاس گل و یک بلوک به عنوان یک ذخیره برای تیم Giannis.

“او می شنود و همه منفی و تمام چیزهای که او لذت می برد و در آغوش این و آن را می پوشد مانند کیپ” همکار خود را جاز و تیم Giannis هم تیمی داناون میچل گفت. “او فقط می رود وجود دارد و پرتال تخصصی اولی. او نمی توانید بیش از حد و خارج از منطقه راحتی خود را. او فقط به بیرون رفت وجود دارد و انجام آنچه او می کند و من واقعا احترام است که در مورد او.”

Gobert بود بالاترین نمره بازیکن از سه ماهه سوم و خاموش دوره عملکرد با یک alley-oop غوطه دادن از Trae جوان با 2.2 ثانیه به سمت چپ آن قاب بزرگ (تیم بود بازی چهارم-توسط-در سه ماهه خیریه) و اضافه و حتی بیشتر سهام به سه ماهه آخر بازی.

هر چند نه به عنوان مواد منفجره به عنوان Gobert Mitchell تبرئه خود را به خوبی طی All-Star اولین نمره هفت امتیاز و پنج ریباند و چهار پاس گل و دو دزد و یک بلوک برای تیم Giannis.

در پایان آن تیم LeBron که برنده بازی 157-155 در یک آنتونی دیویس رایگان پرتاب و Kawhi Leonard اهدا شد Kobe Bryant, NBA All-Star MVP جایزه خود را برای بازی-بالا 30 نقطه عملکرد.

این همه ستاره بازی اغلب برای انتقاد از عدم دفاع و رقابت در بر داشت زندگی جدید در روز یکشنبه با فرمت جدید ایجاد شدید انتخاب کنید تا محیط بازی طولانی فکر به دست داده اند در این نمایشگاه سالانه ویترین.

هر یک از سه چهارم بازی بود که بازی های خود را با نمره تنظیم مجدد قبل از سه ماهه آینده و تیم برنده دست آوردن پول برای یک گروه اختصاص داده های شیکاگو-منطقه خیریه. سه ماهه چهارم آغاز شده و با هر یک از تیم تجمعی نمره بدون یک ساعت بازی و با 24 اضافه شده به بالاترین نمره برای یک هدف که نیاز به توان به برنده شدن در این بازی.

از آنجا که سه ماهه سوم به پایان رسید در یک کراوات 100 ، 000 $است که قرار بود برای رفتن به سه ماهه سوم سال جاری تیم برنده خیریه بود بیش از نورد و افزود: به سه ماهه چهارم خیریه مسافت برای یک ترکیب $300,000 اهدا به برنده.

فرمت منجر به یک وحشی و عقب رقابت که شامل دفاع ، fouls, بلوک, اتهامات, مربیان, چالش ها, بررسی و حتی یک گرم لحظه نزدیک به انتهای شب.

آن همه حساب از بازیکنان رسانه های مشروط و طرفداران یکی از بهترین همه ستاره بازی ها تا کنون.

“پایان شگفت انگیز بود” تیم Giannis و تورنتو رپتورز سر مربی نیک پرستار گفت: پس از بازی. “من فکر می کنم همه در این مکان تمام شد روی پای خود مشاهده هر اختیار و آنها واقعا در رفتن در آن. منظورم دفاعی آن را سخت برای به دست آوردن هر چیزی است.”

وقتی پرسید که آیا او لذت می برد فرمت جدید هر چند Gobert snidely شوخی که پس از او تا به حال انتخاب شده است به عنوان یک ستاره قبل از این سال او تا به حال هیچ چیزی برای مقایسه آن را به.

“نمی توانید به لذت بردن از یکی از اولین و بنابراین هیچ” او گفت: با روزنوشت لبخند. “آن را سرگرم کننده بود. همانطور که در بازی رفت در بچه ها شروع به بازی بیشتر شدید.”

هر چند آن بیشتر بود این همه ستاره شروع و ذخایر است که تمام کردن بازی (با چند استثنا), Gobert و میچل نا امید نشد و با از حاشیه خیساندن تا تجربه شب و لذت بردن از هر لحظه.

“ما هر دو نوع درک” میچل گفت. “ما این بود اولین بار در اینجا و ما تغییر کند که در سال به آمده است.”

Gobert و میچل هر دو چک به مسابقه بعد از اولین وقفه میدوی را از طریق سه ماهه اول. میچل آمار 3-اشاره گر برای تبدیل شدن به اولین جاز بازیکن در هیئت مدیره بود اما Gobert که به سرقت برده نشان از وجود حتی به دست آوردن برخی از MVP وزوز به عنوان شب در رفت.

این امید وجود داشت که این دو زمان حاکم دفاعی بازیکن سال خواهد بود قرار داده و در ادامه به پیشنهاد در جایزه MVP و نشان دادن مهارت های دفاعی خود را, اما مهم نبود به Gobert بود که بیش از خوشحال به تماشای برخی از بازی بهترین بازیکن نبرد هر یک از دیگر.

پس از آن بود که همه گفته و انجام بیش از 30 دقیقه بعد از بازی به پایان رسید هر دو Gobert و میچل تبدیل توجه خود را به آینده و به طور خاص فعلی خود را 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

“عالی بود در اینجا به بخشی از این دلیل من می خواهم به یکی از بهترین بازیکنان در جهان بنابراین بدیهی است که من می خواهم به اینجا در هر سال و من می خواهم تیم را به نفع خود یک قهرمانی” Gobert گفت. “اینها دو چیز است که نوع با هم. اگر من در حفظ و کمک به تیم من برنده بازی پس امیدوارم من را وادار به لذت بردن از هر All-Star سال است.”

دو بشاش بودند با غرور و افتخار به آنها معرفی شده توسط رپر مشترک که ای بازیکن معرفی.

فکر می کنم شما می توانید لرزش این اولین بار All-Star?
Au contraire دوشنبه فرر
از یوتا جاز را سرکوب برج رودی Gobert.

از داخل یا خارج
در هر صورت او را getcha
برای اولین بار همه ستاره از یوتا جاز داناون Spida میچل.

به عنوان بازی به پایان رسید Gobert و میچل مخابره دوباره خود را به عنوان اولین NBA همه ستاره بازی بود. اما به عنوان آنها گفت: آنها در حال برنامه ریزی بر روی آن گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im