اجرا در مبارزه با مواد مخدر استفاده می شود برای برخی از coronavirus بیماران, کوتاه, کاربران قدیمی

راشل فلاناگان حتی یک مطب با 14 سال دختر و نسخه جدید را از زمانی که او موفق به دریافت یک متن از یک رزومه داروساز: به هیدروکسی کلروکین مورد نیاز برای درمان این نوجوان لوپوس در دسترس بود.

فلاناگان, 35, حدود سه ساعت رفت به دیگر داروخانه ها شکار برای دارو حدود یک هفته پیش قبل از او در نهایت در بر داشت یک عرضه 30 روز در یک وان داروخانه در موریتا ،

“داروخانه ها باید دارو اما نمی خواهم به آن را آزادانه” به موریتا زن گفت. “این نا امید کننده بود در زمانی که شما نمی خواهید به بیرون رفتن از خانه از آنجا که از virus.”

همیشه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ هیدروکسی کلروکین در ماه مارس را به عنوان یک درمان امیدوار کننده برای COVID-19 و پزشکان در سراسر جهان شروع به استفاده از آن در بیماران وجود ندارد و درمان های دیگر برای ویروس کشنده کسانی که تکیه بر ضد مالاریا مواد مخدر خود را برای شرایط پزشکی تبدیل شده اند نگران محدود منابع از مواد مخدر است.

تقاضا soars

در سراسر جنوب کالیفرنیا بسیاری از کسانی که رنج می برند از لوپوس و آرتریت روماتوئید میوزیت و دیگر بیماری های خود ایمنی, درمان با هیدروکسی کلروکین گزارش نا امید کننده تاخیر و امتناع آشکار از برخی از داروخانه ها و پزشکان برای پر کردن نسخه خود را.

علاوه بر این پزشکان ادامه به تجویز هیدروکسی کلروکین و تجهیزات پزشکی ذخیره آن را حتی اگر وجود دارد محدود است شواهد علمی آن می تواند کمک به مبارزه با ویروس.

آمار نشان می دهد چگونه قابل محبوب هیدروکسی کلروکین تبدیل شده است.

سفارشات برای مواد مخدر در ایالات متحده مشخصی توسط 3,000 درصد در طول دو هفته اول ماه مارس در مقایسه با معمولی تقاضا با توجه به برتر Inc., یک مشاوره پزشکی و جمع آوری اطلاعات شرکت.

این اعداد را بیماری خود ایمنی بیماران مانند جنین Fiddelke-Arp ترس از آنچه ممکن است اتفاق می افتد زمانی که خود را هیدروکسی کلروکین اجرا می شود.

“شما نمی توانید آن را اگر هر کس و مادر خود است و انباشت آن گفت:” 62 ساله تیخوانا کاری است که مصرف هیدروکسی کلروکین به مدت سه سال برای درمان میوزیت, نادر, بیماری خود ایمنی است که باعث التهاب عضلات.

Fiddelke-Arp گفت که او می دانست آنچه که در آینده به عنوان به زودی به عنوان برگ برنده ذکر هیدروکسی کلروکین در یک نشست خبری و “این انفجار در سراسر رسانه های اجتماعی است.”

شانون لی یک لوپوس بیمار در Burbank, CA دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. لی است که با داشتن مشکل به دست آوردن هیدروکسی کلروکین یک داروی او نیاز به پس از آن است که انبار به دلیل برخی بر این باورند که یک COVID-19 درمان است. (عکس توسط دیوید کرین, Los Angeles Daily News/SCNG)

شانون لی, 41, Burbank شده است مصرف هیدروکسی کلروکین برای سه سال به نبرد لوپوس یک بیماری علاج ناپذیر است که باعث می شود سیستم ایمنی بدن را برای تبدیل شدن به بیش فعال و حمله عادی بافت سالم.

بدون دارو, بافت اطراف قلب او می تواند متورم شده و ریه ها می تواند ملتهب و پر کردن با مایع احتمالا باعث پنومونی و افزایش خطر او برای COVID-19.

“اگر من در هیدروکسی کلروکین من نمی خواهد که کیفیت زندگی است که من در حال حاضر,” لی گفت. “یک جامعه وجود دارد از افرادی که لوپوس وجود دارد و فقط یک دارو آنها را می کنند.”

هیدروکسی کلروکین ضروری رفتن به دارو برای بیماری های خود ایمنی. در میان بیماران مبتلا به لوپوس را کاهش میدهد عضو و خسارت تجمعی در طول زمان و نیز قلبی و عروقی عوارض فراوانی عود و نیاز به استروئید.

دیگران می گویند که آنها نگران به خود دارو.

لیزا best rapper alive, 61 از لک ارروهید که مبتلا به لوپوس در سال 2014 معتقد است هیدروکسی کلروکین می تواند به کاهش شدت COVID-19 علائم به ویژه مشکلات تنفسی.

“من می خواهم به جای به اشتراک گذاری و صرفه جویی در زندگی” گفت: Brad که نشده تا به حال مشکل به دست آوردن دارو. “من می دانم که من قصد ندارم به مرگ اگر من به رفتن از آن را برای چند هفته. من به نظر می رسد در اقلیت اما من نگران کمبود.”

سوال مطالعه

اگر چه غذا و دارو صادر کرده اضطراری مجوز برای استفاده از هیدروکسی کلروکین برای برخی از بستری COVID-19 بیماران دکتر راسل Buhr های ریوی و مراقبت های ویژه پزشک در مرکز پزشکی UCLA است با احتیاط از این دارو اثربخشی.

یک مطالعه فرانسه بود که حداقل بخشی از اساس برای مغلوب ساختن پیشی جستن حمایت از این دارو را افزایش می دهد “پرچم قرمز”, Buhr گفت.

“به عنوان کسی که تحقیقات آن باعث می شود من ناراحت مهار امیدوارم که در یکی از درمان است که علم چقدر به حمایت از آن و در عین حال” او اضافه شده است. “ما نمی تواند آن را تلفظ کنند و خوب و بد و یا در غیر این صورت تا زمانی که ما معتبر تحقیقات بالینی داده است.”

مطالعه نیست, تصادفی, معنی محققان تصمیم گرفتند که هیدروکسی کلروکین و چه کسی نیست و نبود کور به معنی محققان می دانستند که بيمار بود و نمی دریافت دارو Buhr گفت: و است که می تواند معرفی تعصب به مطالعه است.

حکایتی از داستان های موفقیت

با وجود این مطالعه ممکن است معایب و پزشکان مطمئن نیستید که هیدروکسی کلروکین حتی کار می کند, ادامه به آن به COVID-19 بيمار — گاهی اوقات به عنوان آخرین امید بار دیگر به امید دفع COVID-19 حمله به ریه ها.

محلی کارسون یک مرد و یک ساحل نیوپورت زن و شوهر اعتباری دارو برای بازیابی آنها از coronavirus هر چند پزشکان نامشخص است اگر هیدروکسی کلروکین نقش مهمی در بهبود خود را.

رامون زونیگا 50 ساله, Carson اقامت دریافت این دارو در طول 28 روز در بخش مراقبت ويژه — 20 از آنها در حالت اغما در ونتیلاتور — در پراویدنس شرکت کوچک مری مرکز پزشکی تورانس. او مرخص شده بود در عید پاک یکشنبه.

زونیگا داده شد هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پزشکی hail Mary, اما معلوم نیست اگر این دارو کمک به بهبود خود گفت: دکتر آنتونیو Bonet یکی از پزشکان که او را درمان کرد.

“او نسبتا جوان است و هیچ شرایط از پیش موجود. این عوامل احتمالا نیز نقش خود را در نتیجه” Bonet گفت. “آنچه که باعث شد ما او را به درمان با هیدروکسی کلروکین بود و عمدتا شدت بیماری خود در زمانی که ما هیچ درمان دیگر.”

Bonet اضافه شده او و همکارانش در نظر گرفتن استفاده از هیدروکسی کلروکین بسیار با دقت و جلوگیری از آن در COVID-19 بيمار از قبل موجود بیماری های قلبی به دلیل ممکن است عوارض جانبی خطرناک.

لوئیس و دولورس آمین 90 و 88 به ترتيب هر دو اعتباری هیدروکسی کلروکین برای بازیابی آنها از coronavirus در ماه مارس است. دکتر که درمان آنها در Hoag بیمارستان در نیوپورت بیچ اما گفت: “ما نمی توانیم بگوییم که هیدروکسی کلروکین بهبود نتیجه خود را.” اما دولورس آمین به نام خود بهبودی کامل “یک معجزه” با توجه به پیشرفته سنین است.

احتکار و انباشت

کمبود هیدروکسی کلروکین در طول رمان coronavirus همه گیر است که یک ماده ساده عرضه و تقاضا است. آن است که برای استفاده نسبتا نادر بیماری است که به معنی آن است که تولید شده در مقادیر به عنوان دیگر داروهای شایع مانند آسپرین. انباشت بیشتر محدودیت در حال حاضر در تامین کوتاه مدت.

همه عمده فروشی توزیع کنندگان قرار داده اند هیدروکسی کلروکین و کلروکين در تخصیص محدود کردن سفارشات ارائه حفاظت به زنجیره تامین و جلوگیری از احتکار با توجه به برتر.

سازمان غذا و داروی آمریکا اعلام کرد در ماه مارس است که همه تولید کنندگان از هیدروکسی کلروکین شد ramping تا تولید.

“این سازمان در حال همکاری با تولید کنندگان به ارزیابی خود را تامین و به طور فعال بررسی بازار تقاضا برای بیماران وابسته به هیدروکسی کلروکین و کلروکين برای درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید FDA در بیانیه ای گفت.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیز پذیرفته است حداقل 30 میلیون دوز از هیدروکسی کلروکین سولفات به ملی ذخایر و 1 میلیون دوز از کلروکين فسفات برای استفاده احتمالی در درمان بیماران بستری با COVID-19 یا برای استفاده در آزمایش های بالینی.

استفاده از اهدا داروها انتظار می رود برای کمک به سهولت تامین فشار برای مواد مخدر FDA گفت.

شکایت به داروخانه ها

هنوز کالیفرنیا داروخانه هیئت مدیره دارای سابقه حداقل یک دوجین شکایت از مصرف کنندگان در مورد druggists که بنا به گزارش ها کاهش یافته است به پر کردن هیدروکسی کلروکین نسخه. شکایات بررسی شده اند و در مراحل مختلف تحقیقات گفت: باب Davila سخنگوی آژانس.

انجمن پزشکی آمریکا, امریکایی, انجمن داروسازان و American Society of Health-System داروسازان در یک بیانیه مشترک صادر جمعه تایید کرد که برخی از پزشکان تجویز هیدروکسی کلروکین برای خود و اعضای خانواده و همکاران برای جلوگیری و یا درمان COVID-19.

“ما به شدت به مخالفت با این اقدامات است که می تواند منجر به اختلال در عرضه برای بیمارانی که نیاز به این دارو برای بیماری های مزمن” در این بیانیه می گوید. “اگر نسخه ای است که برای پزشکی قانونی هدف آن باید نوشته شود و نباید آن را توزیع.”

CVS داروخانه ها دیده می شود افزایش تقاضا برای داروهای تجویز شده برای درمان COVID-19 مانند هیدروکسی کلروکین و اذعان برخی از داروخانه ها ممکن است به طور موقت خارج از بورس گفت: سخنگوی شرکت مایک DeAngelis.

“ما در حال ایجاد توازن میان علاقه رو به رشد در خارج از برچسب استفاده از برخی از داروهای تجویزی برای درمان COVID-19 پنومونی با ادامه نیازهای بیماران و اعضای که در حال تجویز این داروها برای کمک به مدیریت شرایط مزمن مانند لوپوس HIV آرتریت روماتوئید و آسم,” او گفت:. “هدف ما این است که به حد انباشت دارو است که می تواند در آینده با کمبود و شکاف در مراقبت.”

CVS همچنین است پس از توزیع دستورالعمل های مربوط به COVID-19 داروها که ایجاد شده است و در برخی از کشورها. در ایالات مانند کالیفرنیا با هیچ دستورالعمل شرکت محدود کردن مشتریان به 10 روز عرضه با هیچ پر کردن مجدد DeAngelis گفت.

که نمی

همچنین به نظر می رسد برخی از پزشکان در اولویت است که بیماران دریافت هیدروکسی کلروکین.

یک ارواین resident که خواسته نمی شود به شناسایی زیرا او از ترس اقدامات تلافی جویانه گفت: او 42 ساله که تا به حال التهابی آرتریت نداشت و به تازگی گفته شده توسط Kaiser Permanente روماتولوژیست که بیماران مبتلا به بیماری او نمی خواهد دریافت هیدروکسی کلروکین در حالی که کسانی که با بیماری های دیگر مانند لوپوس خواهد شد.

“این یک وضعیت مسخره و ما احتمالا می تواند حذف قیصر پس از بازگشت به حالت عادی به دلیل این نوع از بالا به پایین پاسخ نیست که در نظر فرد بیمار نیاز است, غفلت,” او گفت:. “به می گویند که شما نمی نیاز به یک دارو در حال حاضر است که شما مورد نیاز در گذشته به دلیل کمبود … است تصمیم اشتباه برای بسیاری از بیماران است.”

دکتر بنجامین Broder منطقه, دستیار مدیر پزشکی با کیفیت و آزمایشهای بالینی برای Kaiser Permanente جنوب کالیفرنیا گفت: این شرکت با در نظر گرفتن اقدامات لازم برای اطمینان از وجود منابع کافی از هیدروکسی کلروکین.

“ما بیمارانی که مقرر شده است این داروها به صورت غیر COVID-19 درمان مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید مالاریا در حال صحبت کردن با پزشکان خود را برای اطمینان از مناسب استفاده مداوم از این داروها و یا با توجه به جایگزین که از نظر بالینی مناسب” او در بیانیه ای گفت.

“ما همچنین عرضه موجود به شدت بیمار بستری با COVID-19 عفونت. بیماران در حال بررسی مورد به مورد و بر اساس تعيين درمان بر اساس علائم آنها در حال حاضر. ما استفاده از هیدروکسی کلروکین برای بیماران بستری با COVID-19 عفونت در تراز وسط قرار دارد با راهنمایی های ارائه شده توسط مراکز کنترل بیماری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net