دونده علائم 87 ماراتن در 87 روز در حال حاضر با هدف رسیدن به 100

26 ژوئن (فردا) — یک زن که تصمیم به صرف COVID-19 مستند زمان در حال اجرا ماراتن در هر روز رسیده است و بعد 87 از او در تلاش است که او قصد دارد برای پایان دادن به در 100 روز.

الهام کلارک که در اصل از Bennington, Vt., گفت: او از زندگی در ایتالیا در ماه مارس زمانی که او در بر داشت از تابستان ماراتن او تا به حال شده است برای آموزش بودند که لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

کلارک گفت که او تصمیم به اجرای یک ماراتن برای هر روز او در مستند شروع بر روی تردمیل تا محدودیت برداشته اجازه می دهد او را به اجرا خارج است.

نفر دوم گفت: او در ابتدا انتظار او ماراتن در حال اجرا پروژه به گذشته تنها حدود 15 روز از اصلی مستند نظم برنامه ریزی شده بود به پایان می رسد در مارس اما پسوند های متعددی به دستورات رهبری به تنظیم یک هدف از ماراتن 100 در 100 روز.

کلارک گفت که او قادر به پیدا کردن زمان برای اجرای روزانه ماراتن در طول چند روز حرکت به ناپل, Fla., که در آن شوهرش, ستوان نیروی دریایی Codi, Clark منتقل شد و در اواخر ماه مه.

دونده غیررسمی شکست رکورد جهانی گینس برای روز متوالی در حال اجرا ماراتن فاصله زمانی که او فرار او 61 ماراتن مارس 30. معلوم بود که آیا او خواهد بود اعطا رسمی رکورد.

کلارک مشخص شده او 87هفتم متوالی ماراتن اجرا پنج شنبه. او گفت که او قصد دارد به نگه داشتن پروژه خود را برای رفتن تا زمانی که او می رسد 100.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im