روسیه تحویل داده 25,000 تن گندم به کره شمالی, سفارت می گوید

مارس 15 (UPI) — روسیه اهدا کرده است 25,000 تن گندم به کره شمالی در میان بین المللی ارزیابی از کمبود مواد غذایی در کشور است.

سفارت روسیه در پیونگ یانگ گفت: در Facebook پست در روز پنج شنبه Amb. الکساندر Matsegora بازدید از کره شمالی بندر Nampo در زمان تحویل.

با استناد به گزارش از برنامه جهانی غذا و سازمان غذا و کشاورزی سازمان سفارت روسیه گفت: در رسانه های اجتماعی بیش از 10 میلیون نفر در کره شمالی در حال تجربه کمبود مواد غذایی.

در آوریل فائو گفت: 10.1 میلیون کره شمالی در حال غذا نا امن است و یک سوم از کره شمالی نوزادان بین 6 و 23 سال سن دارند و نه دریافت تغذیه مناسب.

علاوه بر این 20 درصد از کودکان تجربه رشد قدی FAO گفته بود.

روز پنجشنبه سفارت روسیه گفت: “بد آب و هوا” باعث شده بود که تحت تاثیر خشکسالی کره شمالی برنج کاشت در مناطق 2019. روسی گندم روانه بازار شد از نووروسییسک و وارد سیرالئون-پرچم کشتی. سفارت نیز گفت: خدمه کشتی قرار داده شد تحت قرنطینه در هنگام تخلیه یک مرجع به کره شمالی سیاست در میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

روسیه و کره شمالی را ترویج روابط زیر سالگرد یک سال از تاریخی اجلاس بین رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین و کیم جونگ سازمان ملل متحد.

Matsegora دارای نقش کلیدی در تقویت ارتباط بین دو کشور ، در اوایل این ماه این دیپلمات روسی تحویل یک مدال یادبود و یک گواهی نامه از پوتین به کره شمالی وزیر خارجه به افتخار رهبر کره شمالی.

روسیه است که ارائه کمک های غذایی به کره شمالی در زمانی که این کشور می تواند در مواجهه با کمبود لوازم ساختمانی برای ساخت یک بیمارستان عمومی در پیونگ یانگ Yonhap روز جمعه گزارش داد.

کره ای حزب کارگران کاغذ Rodong Sinmun روز جمعه گفت کره شمالی سازندگان “مقابله با چالش ها و مشکلات” از این پروژه به دستور کیم جونگ سازمان ملل متحد در ماه مارس با یک “روح عزم راسخ برای فشار به بعد برای بالا بردن سرعت ساخت و ساز.”

این بیانیه می تواند به معنای این رژیم در مواجهه با مشکلات قابل توجهی در واردات مواد ساخت و ساز در گیر با توجه به Yonhap.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im