روسیه به پایان می رسد بازی جنگ به عنوان احتیاط در برابر COVID-19

مارس 23 (UPI) — ارتش روسیه به پایان رسید جنگ تمرینات و در غرب آن مرز, اعلام روز دوشنبه به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 ویروس.

جنگ بازی خواهد شد یک پاسخ به یک ورزش توسط نیروهای ناتو در ماه مارس اروپا-مدافع 20 بود که شامل بیش از 20 ، 000 نیروهای ایالات متحده و پرسنل از 10 کشورهای دیگر بود اما به شدت کاهش می یابد و در محدوده پس از وقوع. ناتو ورزش انتقاد قرار گرفته بود توسط کرملین و وزیر خارجه روسیه در ماه فوریه گفت که روسیه را با پاسخ متقابل نشان می دهد از زور.

“واضح است که همه از این است که در ارتباط با اقدامات پیشگیرانه” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: روز دوشنبه از لغو روسیه بازی جنگ. “این مربوط به وضعیت در اطراف کلی مبارزه با کروناویروس.”

یک بیانیه های قبلی از یک مقام نظامی گفت: بازی جنگ خاموش نامیده می شدند به عنوان نشانه ای از حسن نیت نسبت به ناتو است.

روسیه اعلام کرده است تنها 200 مورد تأیید از coronavirus و در روز جمعه وزیر دفاع روسیه سرگئی Shoigu گفت: هیچ یک در این کشور نیروهای مسلح. ارتش روسیه درگیر هوایی از پرسنل پزشکی و مواد به ایتالیا است که به شدت توسط این بیماری همه گیر.

نظامی روسیه همچنین اعلام کرد که سالانه بهار خدمت نظامی پیش نویس برگزار شد بین آوریل و ژوئیه را به عنوان برنامه ریزی شده و با وجود ممنوعیت, هوای آزاد, مکان گردهمایی در مسکو بیش از 10 ، 000 سرباز تمرین شده اند روال خود را به صورت برنامه ریزی شده در مارس 9 رژه روز پیروزی در میدان سرخ مسکو برگزار شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im