نگرانی روسیه ما را تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر آماده به استفاده از سلاح های هسته ای به عنوان “عملی سیاسی گزینه’

دولت روسیه در مورد آمریکا حرکت می کند به افزایش و ارتقاء آن در سطح پایین زرادخانه هسته ای به عنوان یک نشانه آن است که کاخ سفید آماده است به استفاده از سلاح های هسته ای به عنوان یک گزینه سیاسی در صحنه جهانی است.

“واشنگتن است و نه فقط نوسازی آن در نیروهای هسته ای اما در تلاش است به آنها قابلیت های جدید که تا حد زیادی گسترش می یابد احتمال استفاده از” وزارت امور خارجه روسیه سخنگوی ماریا Zakharova روز جمعه گفت.

Zakharova به خبرنگاران گفت که ایالات متحده افزایش سلاح های هسته ای قابلیت قبلا در این سال هنگامی که نظامی مستقر پایین-عملکرد بالستیک با کلاهک به زیردریایی های خود را کاهش می دهد threshhold برای استفاده از سلاح و به ارمغان می آورد جهان نزدیک به امکان جنگ هسته ای. به عنوان رویاهای مشترک گزارش حرکت دیده می شد توسط کمپین بین المللی برای لغو سلاح های هسته ای معاهده هماهنگ کننده تیم رایت به عنوان “هشدار دهنده توسعه است که افزایش خطر جنگ هسته ای.”

“از نگرانی خاص است گسترش طیف وسیعی از ایالات پایین-عملکرد سلاح در زرادخانه هسته ای خود را, از جمله توسعه و استقرار از جمله مهمات استراتژیک حامل” گفت: Zakharova.

ایالات متحده در ماه فوریه خشم مقامات روسی برای یک بازی جنگی است که در آن پنتاگون فرار یک سناریو که در آن روسیه حمله یک متحد ناتو با پایین-عملکرد سلاح هسته ای و ایالات متحده responed با یک “محدود” حمله هسته ای.

با توجه به RTدولت روسیه نگرانی ها بر اساس ایالات متحده آمریکا هسته ای آموزه:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

بر خلاف روسیه و آمریکا هرگز یک تعهد رسمی نیست برای اولین بار به استفاده از سلاح های هسته ای در جنگ است. روسیه دکترین هسته ای می گوید از آن ممکن است استفاده از سلاح های هسته ای در پاسخ به متعارف حمله که تهدید وجود روسیه به عنوان یک دولت مستقل اما در غیر این صورت گزینه های هسته ای می شود و تنها در پاسخ به حمله با سلاح های کشتار جمعی است.

به عنوان واشنگتن پزشکان برای مسئولیت اجتماعی بروس Amundson و یوسف Berkson نوشت: برای سیاتل تایمز در ماه فوریه پس از ایالات متحده آمریکا استقرار کم عملکرد سلاح اعلام شد, اعزام را افزایش می دهد خطر ابتلا به واکنش افراطی و تشدید:

به دشمن یک زیردریایی-راه اندازی موشک با یک کم عملکرد کلاهک هسته ای خواهد بود به احتمال زیاد به طور کامل غیر قابل تشخیص در رادار از موشک مسلح با عملکرد بالا بمب. بنابراین دشمن ممکن است پاسخ به چنین راه اندازی با یک حمله بلافاصله افزایش درگیری ها به جنگ هسته ای. این به طور چشمگیری افزایش شانس هسته ای بورس به دلیل اشتباه و یا خطای انسانی.

در سخنان روز شنبه, Zakharova گفت: مسکو شد درمان ایالات متحده حرکت می کند به عنوان نشانه ای کشور “ساخته شده است که تصمیم به در نظر گرفتن مناقشه هسته ای به عنوان یک ماندگار گزینه سیاسی و ایجاد پتانسیل [سناریو] لازم برای آن است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او شده اند و تمایلی به ارتکاب به تجدید هسته ای منع گسترش پیمان در مارس سال 2021. این پیمان تبدیل 50 سال در مارس 5, پیشرو سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در بیانیه ای به تماس در امضا کنندگان پیمان به پیمان برای صلح جهانی.

“دبیر کل تماس ها در کشورهای عضو را بیشتر از این فرصت برای تقویت صلح و امنیت بین المللی از طریق حمایت از منع گسترش سلاح های هسته ای و خلع سلاح هسته ای و همچنین اقدامات لازم برای تقویت اجرای این معاهده و رسیدن به آن عمومیت گفت:” اشاره به این حادثه تلخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de