روسیه می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن مجددا انتخاب می شود و ممکن است ساخت یک شرط بندی که برنی ساندرز نمی تواند او را شکست (آنها در اشتباه هستید)

جولیا Arciga در دیلی بیست می نویسد که برنی ساندرز کمپین معتقد است که بدنام راست بال ترول اینترنت ریچارد Grenell آنها تهمت می خواهد به اقدام مدیر اطلاعات ملی است که منبع نشت که روسیه حمایت ساندرز مبارزات انتخاباتی.

در همان زمان تهمت شدت انتقاد کرد چرا که یک مقام دولتی در جریان خانه هوش کمیته که روسیه در تلاش برای تجدید انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که اخراج او اقدام مدیر اطلاعات ملی و نصب Grenell بیش از خانه جلسه.

ساندرز شده بود در جریان آنچه که مبهم است و طبقه بندی شد و پس از او نه در آزادی به افشای آن است.

به نظر من کاملا واضح است که رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به شدت می خواهد تهمت مجددا انتخاب به عنوان سازمانهای اطلاعاتی آمریکا به این نتیجه رسیدند. در هلسینکی پوتین آزادانه پذیرفته حمایت خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

همانا که تمایل تقریبا قطعا به این دلیل است که مسکو ممکن است در تلاش برای کمک به ساندرز مبارزات انتخاباتی است. بسیاری از سیاستمداران روسی و صاحب نظران معتقد هستند که ساندرز نمی توانید برنده شوید.

آنها در اشتباه هستند در این glib نتیجه گیری. آنها درک نمی کنند چقدر تهمت متنفر است از جمله توسط زنان سفید که معمولا یک جمهوری خواه شالوده. آنها درک نمی کنند برنی ساندرز’ درخواست تجدید نظر به طبقه کارگر در زنگ کمربند و اسپانیایی در تگزاس و کالیفرنیا.

روسیه, ژئوپلتیک تجزیه و تحلیل است که اغلب یک ظرف غذا غالبا متشکل از half-cocked تئوری های توطئه و ضعیف مبتنی conjectures.

علاوه بر این قضاوت از آنچه که ما می دانیم که روسیه رفتار در سال 2016 مسکو عمدتا فقط می خواهد ما را در جامعه قطبی شده و برای آمریکایی ها برای مبارزه با یک دیگر بیش از نژاد و مذهب و نه به ایران. آنها امید یک تقسیم ما کمتر خواهد بود توانمند در تداخل با اهداف مانند reassertion در خاورمیانه و اوکراین است. است که پوتین مراقبت می کند آنقدر که رئيس جمهور است اما می خواهد ما ضعیف است.

این روشن است از فعالیت های GRU هکر Guccifer 2.0 در سال 2016. GRU روسیه اطلاعات نظامی.

که هر روسی شیب به سمت ساندرز می آید از مسکو عمیق تمایل برای مغلوب ساختن پیشی جستن در دوره دوم و یک اعتقاد است که ساندرز نمی توانید برنده شوید روشن است از سرسری توجه به مطبوعات روسیه.

موضوع گزارش می دهد که:

در اوت 1 ایگور Dunayevsky در Rossiyskaya Gazeta مورد بحث عملکرد برنی ساندرز و الیزابت وارن تحت عنوان “ما به سبک Utopia.”

در فوریه. 5 RBC: Evgeny Pudovkin ادعایی در RosBiznesConsulting (RBC) که ساندرز نامزد از جوانان که می خواهند واقعی تغییر دهید اما او را دیدم بایدن به عنوان استقرار نامزد شده است.

در Feb 12, در پی سنا امتناع به استیضاح تهمت و هرج و مرج در اطراف آیووا قفقاز پانل بحث در Bolshaya ایگرا و Rossiya 1 به این نتیجه رسیدند که این دو رویداد نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن است و بدون شک رهبری برای یک دوره دوم.

موضوع می گوید: “در Bolshaya Igra, شرکت میزبان دیمیتری Simes و طرفدار کرملین مهمان آندرانیک Migranyan خوش بینانه به نظر می رسد که این می تواند نتیجه در سیاست آمریکا نسبت به روسیه تغییر برای بهتر این استدلال که پس از انتخاب مجدد او تهمت را آزادتر دست به دنبال چه جفت دیدم که او خیلی تمایل برای بهبود روابط با روسیه است.”

دو نفر دیگر از اعضا demurred بر این اساس است که با وجود تهمت آشکار احترام پوتین به واشنگتن استقرار خود را ادامه خواهد داد ضد روسی انتقام گیری و تهمت به نظر نمی رسد به مراقبت زیادی در مورد مسائل یک راه یا دیگری. همه آنها معتقدند که آمریکا در حال افول است به عنوان یک قدرت جهانی و آن است که به احتمال زیاد به از دست دادن به چین و روسیه با هم در یک رابطه استراتژیک.

در فوریه. 13 برنی ساندرز’ پیروزی در نیوهمپشایر اولیه الکسی Nevelsky نوشت: در Vedomosti که برای ساندرز را به خوبی انجام داده افزایش احتمال که تهمت مجددا انتخاب خواهد شد.

Julia Davis در روزانه وحش می آید به یک نتیجه مشابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>