وزارت دفاع روسیه گزارش رهگیری از آمریکا هواپیمای جاسوسی

11 جولای (فردا) — روسیه خبر داد شنبه که روسیه جت های جنگنده ره ایالات متحده جاسوسی هواپیما بیش دریای ژاپن این هفته است.

با توجه به وزارت دفاع روسیه روسیه رادارهای شناسایی این هواپیما در حریم هوایی بین المللی بر آب خنثی اما رهبری نسبت به روسیه حریم هوایی مستقل.

تبلیغات

“Sukhoi Su-35S و MiG-31BM [جت های جنگنده] از شرق نظامی منطقه دفاع هوایی نیروهای وظیفه بودند درهم به شناسایی و رهگیری هدف در هوا. پس از نزدیک شدن به این هدف آنها شناسایی آن به عنوان یک RC-135 استراتژیک شناسایی هواپیما از نیروی هوایی ایالات متحده گفت:” بیانیه ای از وزارت دفاع روسیه منتشر شده توسط خبرگزاری روسی Tass.

وزارت دفاع گفت که این هواپیمای شناسایی شده U-نوبه خود و پرواز به دور از حاکمیت حریم هوایی و جت بازگشت به خانه خود و هوایی.

ارتش ایالات متحده گزارش کرده است نه بروز هواپیمای روسی در نزدیکی ایالات متحده آمریکا حریم هوایی در سال 2020 از جمله سه در ماه ژوئن.

اخیرا در 25 ژوئن در آمریکای شمالی فرماندهی دفاع هوافضای F-22s ره دو IL-38 گشت دریایی هواپیما در نزدیکی Aleutian جزیره در سواحل آلاسکا است.

ثبت نام برای انتخاب صنایع دفاعی عضویت در خبرنامه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>