روسی پیشرفت کشتی باری ارائه بیش از 5000 پوند از تجهیزات به ISS

آوریل 25 (UPI) — روسی پیشرفت کشتی باری تحویل بیش از 5000 پوند از تجهیزات به ایستگاه فضایی بین المللی در روز شنبه ساعت پس از راه اندازی از بایکونور Cosmodrome در قزاقستان است.

این بدون سرنشین رباتیک پیشرفت 75 تحویل مواد غذایی و سوخت و سایر لوازم برای سه فضانورد سرنشین در مدار آزمایشگاه خود در ایستگاه فضایی کمتر از 3.5 ساعت پس از آن راه اندازی شد.

پیشرفت 75 لنگر انداخت با مدار آزمایشگاه زمانی که هر دو پرواز حدود 260 مایل بیش شمال غربی چین ناسا, مقامات گفت.

خدمه لوازم تحویل شامل 2,994 پوند محموله های خشک مانند مواد غذایی و تجهیزات. لوازم دیگر شامل 1,543 پوند سوخت, 110 پوند اکسیژن و 926 کیلو آب.

پیشرفت یکی از سه بالا مشخصات رباتیک فضاپیما با ماموریت های محموله به ایستگاه فضایی.

ژاپن HTV محموله کشتی انجام خواهد داد بعد از راه اندازی در مه 20 و حمل خواهد کرد final مجموعه ای از آرایه های خورشیدی جایگزینی باتری.

مانند پیشرفت آن را سوزاند تا در فضای پس از خروج از مدار آزمایشگاه در دسامبر ژاپنی کشتی باری بدون سرنشین و یک بار مصرف است.

خدمه اژدها که ناسا و اسپیس ایکس طرح برای راه اندازی در مه 27, قابل استفاده مجدد با چتر نجات به کمک اقیانوس splashdowns و ارسال فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی به مدار آزمایشگاه. آنها را به پیوستن به ناسا کریس کسیدی و فضانوردان آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner.

تست پرواز به نام Demo-2 خواهد بود که اولین مداری اندازی فضانوردان روی یک موشک از سوی ایالات متحده از ماه جولای سال 2011.

هدف این است که برای پرواز موفقیت منجر به صدور گواهینامه خدمه اژدها برای ماموریت های عملیاتی است که می تواند در نهایت ناسا تنها تکیه بر روسی فضاپیمای سایوز برای ماموریت های به و از ایستگاه.

ایلان شرکت امضا $2.6 میلیارد مقابله با این آژانس فضایی در سال 2014 برای چنین ماموریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de