روس ها رای به اجازه می دهد پوتین به حکومت تا 2036

جولای 2 (UPI) — روس ها قریب به اتفاق رای به تصویب اصلاحات قانون اساسی است که می تواند اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور برای ماندن در قدرت تا 2036 با توجه به نتایج اولیه پنجشنبه منتشر شد.

روسیه و کمیسیون مرکزی انتخابات گفت: اوایل روز شنبه که نزدیک به 78 درصد رای “بله” به اصلاحات به 21 درصد که رای “نه” در حالی که برآورد که 65 درصد از رای دهندگان واجد شرایط بازیگران آراء در طول یک هفته ای رای که شنبه به پایان رسید.

تبلیغات

روسیه قانون اساسی تصریح می کند که یک رئیس جمهور باید بعد از خدمت دو تا شش سال است اما اصلاحات رای دادند در این هفته اجازه خواهد داد که پوتین به نشستن در راس دولت برای اضافی دو نظر.

مخالفان را متهم به رای بودن تقلب با دموکراسی فعال و محلی سیاستمدار Alexey Navalny توصیف شمارش به عنوان “یک رکورد از آرای تقلبی” که اصلا “حتی چیزی برای انجام با نظرات مردم است.”

“بهترین واکنش به آنچه اتفاق افتاده است و نه ناامیدی و اضطراب اما بسیج هزاران نفر از ناظران این سقوط و شکست روسیه متحد در انتخابات منطقه ای که در آن حداقل برخی از روش باقی مانده است,” او گفت: از طریق توییتر با اشاره به حزب حاکم این کشور است.

پارلمان روسیه در حال حاضر به تصویب رسید اصلاحات ارائه رای های غیر ضروری دیگر از پوتین اصرار داشتند در آن برگزار می شود.

آندره Kolesnikov ارشد همکار و صندلی روسیه در سیاست داخلی و نهادهای سیاسی برنامه در کارنگی مسکو مرکز گفت: پوتین باید رای به اثبات او است که توسط اکثریت.

“پوتین است که با استفاده از رای عمومی به مردم عادی همدستانش در گسترش حکومت خود و اعلام سلطه یک خبرگزاری ایدئولوژی” Kolesnikov نوشت. “اگر مردم در انتخابات و رای به نفع تغییر قانون اساسی هستند به اندازه کافی بالا پوتین قادر خواهد بود به استفاده از این اعداد و ارقام به عنوان یک مجوز هر زمان که ملت ناراضی است و می گویند:” نگاه نبود فقط دولت من و من; آن را به شما بود که می خواستم این!'”

همراه با مدت محدود تنظیم مجدد همه پرسی شامل 200 دیگر اصلاحات.

این کمیسیون گفت: در توییتر آن را دریافت 7,196 شکایت از شهروندان بیش از این رای 591 که دریافت کرده بودند در روز انتخابات حاکم هیچ یک از 92 درصد آنها در نظر گرفته موجه کمیسیون نشست.

پوتین 67 دارای led روسیه به عنوان دو رئیس جمهور یا نخست وزیر از سال 1999.

رای گیری در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 22 اما به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im