30 جولای (فردا) — یک دانشگاه در دانشگاه راتگرز که چند بازیکن فوتبال با حضور ممکن است منجر به شیوع کروناویروس است که کل برنامه به قرنطینه به مدت دو هفته.

حداقل 15 راتگرز بازیکنان فوتبال باید آزمایش مثبت برای این ویروس به این نقطه با توجه به نیوجرسی دولت کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli. NJ.com و سی ان ان گزارش داد که مثبت اخیر نتایج آزمون در ارتباط بودند به یک گردهمایی اجتماعی در دانشگاه راتگرز.

تبلیغات

“ما تا به حال چندین شرایطی که در آن فضای باز و داخل سالن تجمعات در کشور ما منجر به جامعه خوشه COVID-19,” Persichilli گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه. “… وجود دارد شیوع در میان راتگرز بازیکنان فوتبال با 15 از آنها در حال حاضر در حال تست مثبت است.”

راتگرز در شنبه اعلام کرد تیم ملی فوتبال خواهد بود در قرنطینه برای یک دوره دو هفته ای پس از شش مثبت در آخرین دور از تست آوردن مدرسه در مجموع به 10 تست مثبت از بازیکنان شروع به بازگشت به دانشگاه ژوئن 15.

راتگرز دوم شد ده بزرگ فوتبال برنامه برای وارد شدن به یک دو هفته ای قرنطینه. قرمز مایل به زرد شوالیه پیوست Michigan State Spartans که شروع یک قرنطینه هفته گذشته پس از دیگری دور از مثبت نتایج آزمون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im