رایان Blaney برنده GEICO 500 در پایان عکس; بابا والاس پس از اتمام 14

22 ژوئن (فردا) — رایان Blaney لبه ریکی Stenhouse جونیور با بینی خود را از شماره 12 فورد را به نفع خود GEICO 500 در وقت اضافه شنبه در آلاباما Superspeedway.

Blaney رهبری یک مسابقه-بهترین 63 از 191 دور در GEICO 500 که عقب رانده شد یک روز به دلیل آب و هوای نامساعد یکشنبه در مرکزی آلاباما آهنگ. بد آب و هوا نیز نهفته رویداد روز دوشنبه به عنوان طوفان در این منطقه مجبور تاخیر به طول انجامید که حدود یک ساعت با 57 دور کامل است.

تبلیغات

Blaney دوم متوالی برنده شدن در 2.66 مایل آهنگ چهارم از سری جام حرفه ای.

“واقعا هیجان زده به دریافت اولین پیروزی سال در یک جای خنک,” Blaney گفت. “این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است.”

Stenhouse فشرده توسط Aric Almirola به جایگاه دوم در پایان تنها .007 ثانیه از Blaney در پرچم شطرنجی. Almirola آمد و در سوم به دنبال دنی Hamlin (چهارم) و اریک جونز (پنجم).

قبل از مسابقه همکار نسکار رانندگان و خدمه خود را نشان داد پشتیبانی برای بابا والاس بود که هدف از یک نژادپرست حادثه روز یکشنبه در منطقه گاراژ.

دفتر تحقیقات فدرال و دیگر مقامات فدرال تحقیقات پس از یک طناب دار داشت در والاس گاراژ.

در پاسخ به این حادثه رانندگان و گودال خدمه و پرسنل ایستاده بود کنار والاس در طول سرود ملی و سپس تحت فشار قرار دادند او No. 43 شورلت به جلوی شبکه قبل از جام سری مسابقه.

والاس که تنها سیاه راننده در جام سری زد به عنوان بالا به عنوان سوم در فینال 20 دور قبل از انداختن به 14 دلیل کمبود سوخت.

“ورزش در حال تغییر است. معامله ای که دیروز اتفاق افتاده است, من فقط می خواستم به نشان می دهد هر کس در آن بود که شما نمی خواهید به دور من لبخند” والاس گفت: بعد از مسابقه. “من قصد دارم به در رفتن نگه دارید. … قبل از مسابقه معامله شد احتمالا یکی از سخت ترین چیزهایی که من تا به حال شاهد در زندگی من است.

“از همه هواداران از رانندگان از خدمه همه در اینجا … این واقعا باور نکردنی است و من با افتخار به بخشی از این ورزش است.”

کریس Buescher (ششم), Alex بومن (هفتم) جان شکارچی Nemechek (هشتم), Kurt Busch (نهم) و کوین Hoffman (10) گرد کردن به بالا 10. Jimmie Johnson به پایان رسید 13 و جوی afton wagner به پایان رسید تا در 17.

جمعیت در آلاباما کاهش یافته است به طور قابل توجهی از یکشنبه که تا 5 ، 000 طرفداران اجازه داده شد به آهنگ. این دومین مسابقه با طرفداران پس از نسکار در بازگشت از آن همه گیر مربوط به خاموش کردن.

این جام نسکار سری بعدی مسابقه آخر هفته ویژگی های doubleheader با حوادث برنامه ریزی شده در روز شنبه و یکشنبه در Pocono Raceway در برکه, Pa.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im