Feb. 17 (UPI) — Ryan Newman است که در شرایط جدی پس از یک تصادف آتشین در پایان دیتونا 500 روز دوشنبه در Daytona International Speedway در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا.

نیومن در حال درمان در هالیفاکس مرکز پزشکی بر اساس بیانیه منتشر شده توسط Roush Fenway مسابقه شنبه شب ، پزشکان نشان داد که آسیب های خود را نه زندگی را تهدید.

“ما درک افکار و دعاهای خود را و از آنها بخواهید که به شما احترام حریم خصوصی رایان و خانواده اش در طول این زمان” بیانیه ای گفت:. “ما قدردانی از صبر و همکاری شما را و ما را از ارائه اطلاعات بیشتر آن را به عنوان در دسترس می شود.”

نیومن, 42 بود رهبر نژاد در دامان نهایی از دیتونا 500 هنگامی که او ضربه توسط رایان Blaney درست قبل از خط پایان اعزام او به خارج از دیوار و به یک برنامه چرخش در حالی که وارونه است.

نیومن ماشین حرف چندین بار و کشویی در کنار آن زمانی که کوری LaJoie, سفر در سرعت کامل ناودان به آن است. ماشین خود را عبور از خط پایان در سقف آن و در نهم قبل از آمدن به توقف.

با توجه به Fox Sports پخش نیومن حذف شد از ماشین گرفته و به بیمارستان توسط آمبولانس.

“ما تحت فشار قرار دادند نیومن وجود دارد به رهبری و پس از آن ما یک فشار از [Hamlin],” Blaney گفت. “من متعهد شد فقط به هل دادن [نیومن] به نفع خود و داشتن یک فورد آن برنده و ضربه گیر قلاب اشتباه است. این نگاه بد است.”

دنی Hamlin رفت و با پیروزی در این مسابقه توسط یک 0.014 دوم حاشیه دوم-نزدیک ترین پایان در دیتونا 500 تاریخچه. آن مشخص شده سوم خود را حرفه ای نفع خود را در “بزرگ آمریکا مسابقه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de