S. دیوید فریمن: هفت دهه از شرکت در قدرت برای همه ما

اگر سیاره زمین بودند تحریک و تشجیع کردن آن را shuddered در خبری که S. دیوید فریمن در گذشت این ماه است. فریمن بود که مهم به زمین در آینده است. در 94هفتم سال او الهام بخش همه او ملاقات خود را با سوزاندن شور و شوق بی امان انرژی و مشتاق عقل.

فریمن و مهندس و وکیل می دانست که در آن تصمیم گیری می شد ساخته شده و یا نادیده گرفته شود ما در مورد آینده انرژی. او تمسخر احمقانه آغوش سوخت های فسیلی و هشدار داده که گوش دادن در مورد کشنده تاثیر زغال سنگ, نفت, و مصرف گاز طبیعی در محیط زیست ما است. این فروتن پسر یک مهاجر چتر مرد تعمیر کار شده و خود را توانمند استعدادهای بیش از هفت دهه و کمک به هدایت انسان ها به سمت انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی. فریمن به کار کرده و برای جلوگیری از خطر ناک استفاده از سوخت های فسیلی و هسته ای سوخت.

فریمن یکی از اولین محیط زیست به ما هشدار می دهند از خطرات ناشی از سوخت های فسیلی و او یکی از اولین ارائه عملی درمان است. او شروع به کار خود را در دهه 1950 به عنوان یک مهندس با Tennessee Valley Authority (TVA) قبل از برگزاری یک سری از مواضع دولت فدرال قدرت کمیسیون (FPC) و جانسون ، در سال 1974 فریمن نویسنده بنیاد فورد پیشگامانه گزارش “یک زمان را انتخاب کنید: امریکا تولید انرژی در آینده است.” او یک مشاور جیمی کارتر رئیس جمهور که او را منصوب رئیس غول مالیات بر ارزش افزوده در سال 1978.

در TVA فریمن موفق با no-nonsense, down-to-earth, نتایج متمرکز بر رویکرد به اصلاحات. با استفاده از آنچه او آموخته است که در TVA فریمن شناخته شد و برای چرخش به اطراف hidebound غول پیکر, آب و برق است که قادر به پردازش شواهد خلاف خود را بی فایده راه ها و تخریب محیط زیست. محکم Tennessean تا به حال هیچ صبر و شکیبایی برای خود خدمت بحث است که اجتناب شود راه حل آشکار. فریمن جدی بود مدافع که با استفاده از شوخ طبعی شوخ طبعی و جذابیت به پرونده او در دادگاه افکار عمومی و راهروها از قدرت است. “مادر طبیعت نمی مراقبت از آنچه به ما می گویند مادر طبیعت تنها مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم” او را به یاد bloviators!

فریمن بود که بی نظیر ترکیبی از تجربه مدیریتی علمی و دانش و ضرورت برنامه ریزی در مقابله با بحران آب و هوا.

فریمن تعطیل و یا به حالت تعلیق در ساخت و ساز از نیم دوجین راکتورهای هسته ای در TVA به ثمر رساند و آنها را به عنوان خطرناک, غیر اقتصادی و غیر ضروری است. او دوست داشت “رایگان” منابع انرژی مانند انرژی خورشیدی و بادی به جای کشنده زغال سنگ و گاز و نفت و اورانیوم است که تا به حال به پاره پاره شدیدا از روده ها از زمین. به صورت گسترده ای از فرصت های فراهم شده توسط انرژی کارآمد منابع او بازنویسی بنجامین فرانکلین گفت: یک مگاوات انرژی که هدر نمی رود یک مگاواتی شما لازم نیست که برای تولید.

در بین خود clearheaded تاثیر در کنفرانس ها در سراسر جهان ارائه مشاوره به رئیس جمهور فرمانداران و اعضای کنگره و پارلمان و بسیاری از قانع کننده نوشته فریمن زد سه غول پیکر, آب و برق (به غیر از مالیات بر ارزش افزوده فریمن زد آب و برق در کالیفرنیا و تگزاس و نیویورک). در ساکرامنتو شهرداری ابزار District (SMUD) او اجرا یک رای در برابر مشکل Rancho Seco تولید سلاح هسته ای, ایستگاه جایگزینی آن با انرژی حفاظت از محیط زیست و انرژیهای تجدید پذیر.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در دهه های من می دانستم که دیوید او همیشه تغییرات او به اجرا در نگاه آسان است زیرا او خیلی ماهرانه و صادقانه با استفاده از شواهد و حقایق و اقتصاد— گاهی اوقات به اصلاح مواضع قبلی خود. او با استفاده از دانش خود برای خدمت به مردم بود که بیش از حد اغلب هل کنار بوروکراتیک و منافع شرکت های بزرگ.

فریمن بود که بی نظیر ترکیبی از تجربه مدیریتی علمی و دانش و ضرورت برنامه ریزی در مقابله با بحران آب و هوا. ما او را دعوت به قهوه ای کیسه ناهار با رهبران کار بر روی انتقال انرژی. او را “خروج فوری” آنها را مسخره انبساطی کلاه و ایده های تجاری در حالی که خواستار اجباری کاهش سوخت های فسیلی و انرژی هسته ای و جایگزینی آنها با کار تولید انرژی, حفاظت, مقاوم سازی خانه ها و ساختمان ها به عنوان انرژی خورشیدی و باد تا سطح شیب دار. فریمن گفت: “ما نیاز به تصویب یک قانون است که می گوید که هر ابزار در این کشور باید خود را کاهش انتشار گازهای گلخانه ای توسط 5 ٪ از سال 2020 تولید گازهای گلخانه ای در هر سال با شروع در حال حاضر و تا زمانی که ما را به صفر است.”

شما ممکن است تعجب که چرا شما دیده نمی فریمن در تلویزیون و یا خواندن در مورد فوری طرح به عنوان عامل پوشش بحران تغییرات آب و هوا به طور منظم آب خاک پادمان از خراب استخراجی سوخت.

قطعا رسانه های جمعی اختصاص داده شده است که بسیاری از ساعت ها و صفحات به این افراد مصاحبه به مراتب کمتر و اغلب در تضاد مردم در NPR, PBS, شبکه های تجاری و روزنامه ها. من ساخته شده بسیاری از تماس به انرژی و محیط زیست خبرنگاران در مورد دیوید در دسترس بودن اما فایده ای نداشت.

شد آن سن گرایی? که شایع است. بود آن را به رایگان-تفکر چالش به نام با نفوذ شرکت های بزرگ? آن بود که او دیده می شود به عنوان دیگر یک مشاور قدرتمند مقامات ؟ در سن 93 او پرواز به کالیفرنیا مذاکره بسته شدن آخرین آمار گیاه وجود دارد با اقیانوس آرام, گاز برقی. او همکاری نویسنده کتاب تمام برقی امریکا: یک راه حل آب و هوا و امیدواریم در آینده با لی Y. پارک ها در سال 2018 و انسانی خود بهره خاطرات سبز Cowboy: یک زندگی پر انرژی در سال 2016. به تازگی وی در نشست با pro-سبز”معامله جدید” اعضای کنگره است.

اما رسانه ها نبود تماس. تا زمانی که دیوید “پر انرژی” زندگی به پایان رسید و اگهی صفحات خود را به او داد به دلیل در واشنگتن پست و نیویورک تایمز و دیگر رسانه ها. بر خلاف مانند, افراد مشهور, هنرمندان و ورزشکاران, اما, او را ندارد یک صفحه. اما او prescient میراث پایدار مثال از اینکه چگونه ما می تواند ما را نجات سیاره سبز و روشن آینده ما است. Biographers ممکن است مایل به قرار دادن ذهن خود را در اطراف این عملکرد روشن زندگی از جمله بهره وری بسیار زیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de