S. e. Cupp: ما نباید لغو ‘همیلتون’

مانند هزاران و هزاران نفر دیگر من صرف 212 ساعت در شب جمعه به تماشای جریان نسخه از “همیلتون” در دیزنی به علاوه با خانواده من برای اولین بار.

من gobsmacked.

من تا به حال یک حدس است که من می خواهم آن را دوست دارم — من از طرفداران بسیاری موزیکال و تا همین اواخر به طور منظم theatergoer. اما من شگفت زده حتی خودم. من آن را دوست ندارم, من آن را دوست داشتم.

Lin-مانوئل میراندا شاهکار بود همه چیز فوق العاده موسیقی باید: تکان دهنده, شوخ, الهام بخش, anthemic, singable, کردنی, خیره کننده. من فقط دیوانه من آن را یک نقطه به آن را ببینید در تئاتر است و من منتظر تا زمانی به اضافه کردن “را” به دوش من کارنامه.

به دلیل COVID-19 هنر مانند گران برادوی موزیکال, فیلم های حتی اپرا و هنر تاسیسات در حال تحویل به اتاق نشیمن ما. که باور نکردنی دموکراسی حتی اگر به طور پیش فرض و طراحی چیز خوبی است — اما همراه با آن افزایش موشکافی مخاطبان گسترده تر و در زمانی که آمریکا در مجموع مهلت تقریبا همه چیز ما تا کنون ساخته شده بیش از این دوره از تاریخ ما است.

در مورد “همیلتون” بسیار تاریخ اخیر. میراندا موسیقی است که فقط پنج سال و در عین حال از طریق امروز چشم مالش برخی به اندازه کافی صادقانه در مورد بنیانگذاران’ نقش در برده داری.

آن را نمی کند جلوگیری از این مسئله وجود دارد مقدار زیادی از منابع به برده داری در سراسر موسیقی. در یک آهنگ, Hamilton raps scoldingly در توماس جفرسون:

“بدهی های خود را پرداخت می شود چون شما نمی پرداخت برای کار/

ما دانه های گیاهی در جنوب. ایجاد می کنیم. آره نگه داشتن رجزخوانی/

ما می دانیم که واقعا انجام کاشت.”

با اینحال برخی از انتقاد کرده اند تجلیل از جورج واشنگتن که خود را متعلق به بردگان و غیر اذعان که همیلتون با دوستان و ازدواج به برده-داشتن خانواده, منجر, البته, به یک #CancelHamilton روند موضوع در توییتر.

میراندا در پاسخ به تماس خود را برای “لغو” یا سابق ارتباطات از مودب جامعه توسط مودبانه اعتراف “همه انتقادات معتبر هستند. محض تناژ پیچیدگی & نقایص از این افراد من نمی توانستم. یا کشتی با اما کاهش دهد. من 6 سال و مناسب تا آنجا که من می تواند در 2.5 ساعت موسیقی. من بهترین است. این همه بازی منصفانه.”

او راست ، هیچ هنر باید بالاتر از انتقاد و قطعا وجود دارد راه هایی برای دیدن “همیلتون” به عنوان glossing بیش از این تاریخ است. اما این را نیز خوب — آن را در کار هنر به صداقت.

بحث ما با داشتن بیش از مؤتلفه مجسمه های, بناهای تاریخی, پایگاه های نظامی و مدارس بسیار متفاوت از هر یک از ما ممکن است افراط بیش از “همیلتون.” این خاطرات قرار بود به افتخار مردان ما در حال حاضر صریحا موافقت شد و در واقع بیشرمی, خائن و بازنده جنگ است که پاره کشور ما از هم جدا. آثار ما باید منعکس کننده نه تنها ملت ما یک بار بود اما ملت ما تلاش می شود. چرا که آنها به صورت جدی بازتاب از ما خواسته آنها باید صادق باشد.

هنر چهره هیچ بار. هنر می تواند دروغ در آن می توانید تقلب می توانید آن را سرقت. آن می تواند دستکاری شما, ترفند, شما, آزار دادن شما. برخی از بهترین هنر ناراحت کننده است و اغلب توهین آمیز و فکری. میراندا موسیقی است — و مجاز است به همه کسانی که همه چیز.

هنر این است که تحت هیچ الزامی به تکمیل یا. حتی در گفتن از داستان های واقعی نیاز به آنها را به کمال خواهد بود مضحک و به نوبه خود آثار مانند “اویتا,” “خانم سایگون” و “بینوایان” به دلتنگ موشکاف آموزشی درس های تاریخ. هنر و ناقص است. هنر مجموعه ای از تصمیم گیری. هنر این است که نسخه.

هنر برای ثبت نیز مجاز به “بد است.” از ادگار دگاس’ “کمی رقاص” بود که منفور فرانسه سالن از زمان به مارسل دوشان را “چشمه” از مطالعه حذف از جامعه هنرمندان مستقل افتتاحیه نمایشگاه هنر نیاز نمی شود به کسی.

در نهایت هنر است که هرگز به پایان رسید. میراندا را در پدران موسس نیست اولین و نه باید آن را آخرین. وجود دارد اتاق را برای بی شماری بیشتر طول می کشد. در این راه بحث بر سر “همیلتون” و این که آیا آن را پوشش می دهد و برده داری به اندازه کافی باز کند برای چیزی جدید — موسیقی است که می گوید که داستان به جای. اما ترک این یکی به تنهایی.

S. e. Cupp میزبان “s. e. Cupp فیلتر” در سی ان ان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>