این شکستن داستان… بررسی برای به روز رسانی…

جهانی شیوع کروناویروس در حال حاضر می تواند در نظر گرفته مرگبار در ایالات متحده و پس از آن تایید شد بعد از ظهر شنبه است که یک فرد در واشنگتن تسلیم به ویروس.

“این یک روز غم انگیز در کشور ما همانطور که ما یاد بگیرند که یک Washingtonian مرده است از COVID-19,” رژیم صهیونیستی. جی Inslee در بیانیه ای گفت. “دل ما به خانواده و دوستان خود. ما ادامه خواهد داد به کار به سمت یک روز که در آن هیچ کس می میرد از این ویروس است.”

به گزارش آسوشیتد پرس:

مقامات دولتی صادر مختصر و مفید انتشار اخبار اعلام مرگ داد بدون جزئیات و برنامه ریزی یک کنفرانس خبری. یک سخنگوی EvergreenHealth مرکز پزشکی Kayse دال گفت: فرد فوت در تسهیلات داد اما هیچ جزئیات.

دولت و پادشاه شهرستان مقامات بهداشت گفت: “افراد جدید (شده اند) با شناسایی عفونت یکی از آنها فوت کرد.” آنها نمی گویند که چگونه بسیاری از موارد جدید وجود دارد.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

امی رینولدز از واشنگتن وزارت بهداشت گفت: در یک مختصر مصاحبه تلفنی: “ما در برخورد با شرایط اضطراری در حال تحول وضعیت است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همراه با اعضای خود Coronavirus نیروی کار در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر شنبه برای ارائه یک به روز رسانی وضعیت. تماشا کنید:

Mwanehile تهمت و دولت همچنان به صورت نقد خود را برای دست زدن به بحران از جمله تلاش های مکرر برای تطهیر شدت تهدید و مهار فدرال مقامات بهداشت عمومی از صحبت آزادانه در مورد در حال توسعه وضعیت.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده است که پرستاران ملی ایالات اتحادیه صادر کرده است یک هشدار است که ملت را در بیمارستان باقی می ماند و آمادگی برای مقابله با آشکار شیوع و به نام در بیمارستان های دولتی در سطح فدرال و مقامات برای افزایش آمادگی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im