زین آتش سوزاندن 200 هکتار در شمال میدوی نوجوان معتقد متصل به فروغ واقع

MIDWAY — ماموران آتش نشانی در حال پاسخ به یک برس آتش شمالی میدوی — چهارم در این منطقه در یک هفته, با توجه به Wasatch County fire مقامات.

فروغ لقب زین آتش سوخته بودند حدود 200 هکتار و 0% موجود از 7:30 p. m.

این چهارمین آتش سوزی گزارش شده در بخش انترلکان و هلندی توخالی منطقه در این هفته. Wasatch شهرستان کلانتر دفتر posted on Facebook, فقط قبل از 6 بعد از ظهر که یک نوجوان مظنون شده بود دستگیر و در ارتباط با تازه ها آتش سوزی. آتش سوزی در دولت مقامات در ایالت یوتا آتش اطلاعات حساب توییتر تایید کرد آتش بود انسان ایجاد می شود.

کلانتر اداری گفت: رسیدگی به آتش سوزی در حال انجام است و به نظر می رسد و نوجوانان به تنهایی عمل کرده.

با توجه به Wasatch County Fire District آتش در حال حرکت بود به دور از ساختار به عنوان 3 p.m هر چند منابع اضافی به نام شده بود برای کمک. چند خانه در بالای بخش انترلکان منطقه نیز تخلیه به عنوان یک احتیاط.

Wasatch شهرستان کلانتر دفتر نیز در آن نوشته شده Facebook صفحه حدود 4:40 بعد از ظهر که ساکنان باید آماده به تخلیه خانه های خود. پست به مردم توصیه می شود به جمع آوری داروها و وسایل شخصی مورد نیاز برای 48 ساعت. تخلیه محل واقع خواهد شد در یک ساختمان کلیسا از کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران در 165 N. مرکز.

پاسخ دهندگان نیز با تاکید بر این که هواپیماهای بدون سرنشین غیر قانونی به پرواز در نزدیکی یک آتش سوزی پس از یک جاسازی شده در منطقه به عنوان آنها می تواند “در برخواهد داشت خطر قابل توجهی” به آتش نشانان و سرکوب تلاش با توجه به یوتا مقامات آتش.

یوتا آتش اطلاعات گزارش داد که منابع اضافی از جمله هواپیماهای پشتیبانی پاسخ خواهد داد به زین آتش فردا.

کسانی که با اطلاعات در مورد افراد و یا شرایط متصل به آتش سوزی می توانید تماس کلانتر در 435-654-1411.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de